http://img141.imageshack.us/my.php?image=sro2008082414281323ph2.jpg
Birol beni iyi dinle snowsuz bir hiçsin strsin bide nukere karşı snow açıon ama acmadıgın zaman halin ortada

http://img141.imageshack.us/my.php?image=sro2008082414285755zo9.jpg
Gene aynı şekilde gördügünüz gibi snowlu ve benden kaçarken ölüyordu ne kadar ezik siz tahmin edin

http://img141.imageshack.us/my.php?image=sro2008082414325337ob2.jpg
Gururuna yediremedi herhalde cocuk tabi ezildi biraz hemen zerke bastı ama ne care qene kesemedi gariban bi dahakine inşallah

MaGNa_CaRTa Rulzzzzz <333333

bole yalan yanlış ss lerinize anca sizin ezik guildin bebeleri inanır zaten

:::::::::::::::::::::::::::::::: olayın aslını şimdi görelim :::::::::::::::::::::::::::::::::::::

BU RESİMDE EN AKTİF( BİZDE YEDİK YA ) TÜRK GUİLDİNİN KOLPA MASTERİNİN SÖZLERİNE DİKKAT...!!!
- Resim Silinmiş.

BU RESİMDE AYKIRITR İLE YAPILAN PVPNİN ASIL SONUCU

- Resim Silinmiş.

BURADADA AEONXXX İN SÖZDE 3 SKİLL ATTIĞI ADAMI ZERKLE YATIRAMADIĞI RESİM
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Birol_Efe anarchy deyse iyidir ya... Adamlar fortress ı vermiyorlar :D, 2 ay üst üste ISRO nun en iyi guildi seçildi (pacific in değil SRO nun)

İsminin yanındaki o yuvarlak nedir sorması ayıp?

Birincisi evet ben Türk değilim! Ben Türkiye de yaşıyorum.Asıl ırkım Araptır! Arap olmak bir suç mu ? Eğer öyleyse sen ırkçı ve faşist birisin!
2 incisi yatıramadığımı nerden çıkardın?:o o sadece 1 skillin ss i :lol: hatta yarım skillin ss i :lol:Birol_Efen nin HP sine bakarak skillin geri kalan kısmında yattığını tahmin etmek pek zor olmayacaktır :lol:
Sen hala bizi karalmaay dewam et kolpaaa :D BU ss lerle anca senin yşındaki bebeleri kandırırsın :lol:

Birincisi evet ben Türk değilim! Ben Türkiye de yaşıyorum.Asıl ırkım Araptır! Arap olmak bir suç mu ? Eğer öyleyse sen ırkçı ve faşist birisin!
2 incisi yatıramadığımı nerden çıkardın?:o o sadece 1 skillin ss i :lol: hatta yarım skillin ss i :lol:Birol_Efen nin HP sine bakarak skillin geri kalan kısmında yattığını tahmin etmek pek zor olmayacaktır :lol:
Sen hala bizi karalmaay dewam et kolpaaa :D BU ss lerle anca senin yşındaki bebeleri kandırırsın :lol:

millet tartışma alanı değil bura.

Şimdi doğruya doğru, Aykırı TR bütün serverda çok kötü bir ün yapmış biri, bu tabiki konu dışı. Bu olaykızışmaya başlamasın, baştan uyarayım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy be pacificteki oyuncuları gördükçe içim çekiliyor selamlar güzellerim iyi eğlenceler dilerim ^^

aeonxxx demiş ki:
tebrikler yine güzel bi yalan atmışın tabi buna yine sizin bebeler inanır ama sen devam et bizde gülüyozişte hehehea hahaha zuahaha
1. msj kasmak için aynı msjı 3 kere art arda atıyosun kolpasın :D
2.Arap olmak suç die bişey demedim onu sen bi yerinden uydurdun...!!!
3.bu arada benim laflarımı da çalmaya başlamısın artık hem özenti hem kolpasın :D

Beni yatırdıgı resmi gördünüz buff yok ama benim onu yatırdıgım resimde nasıl buufları acık görmektesiniz bu size kapak olmuştur

drotalion demiş ki:
millet tartışma alanı değil bura.

Şimdi doğruya doğru, Aykırı TR bütün serverda çok kötü bir ün yapmış biri, bu tabiki konu dışı. Bu olaykızışmaya başlamasın, baştan uyarayım

pvp de yatıramıonuz diyemi kötü ün yaptım acaba benim kimseye bi zararım olmamıştır. pvp dışında :D

aeonxxx araptır alez insanlara bilmediğin bi konu hakkında yalan söyleyemezsin ve AYKIRI_TR oacificteki en saygın çarlardan biridir bide birol_efe nin beni zerkle yatıramıo dediği ss beni çok güldürdü daha 1 skill in yarısını yiyor ve 9 k hp kalıor diğer yarısında artık ne olacağını tahmin etmek o kadarda zor deil sanırım bütün pacific server ına ii kasılmalar

Yukarı Alt