avrupa serverinde de bot ile kasabileceğizmi arkadaslar bilgisi olan varmı

1-2 hafta elle kasılmaz ki ama:)) artık bol bol yeni haritaları gezeriz...

muratt demiş ki:
1-2 hafta elle kasılmaz ki ama:)) artık bol bol yeni haritaları gezeriz...
siz oyuna ilk girdiğinizde bot mu vardı kasan nasıl kasıyo arkadaşım allah allah botsuz bi sro sitesi görmedim her tarafatn bot bot die inliolar ama banlanınca anlarsın

arkadasım ben oyuna bot ile basladım o yüzden... alezte 77 lvl herculde 60 lvl charım var ikiside full bot:))
hak vermen lazım bana..

muratt demiş ki:
arkadasım ben oyuna bot ile basladım o yüzden... alezte 77 lvl herculde 60 lvl charım var ikiside full bot:))
hak vermen lazım bana..
seninde bize hak vermen gerek biz bot kullanmayanlar yani sizin yüzünüzden scorpion görevini ve flower görevini yapamadık çünkü full bot orası inş bot die bişey çıkarmazlar zamanında bende bot kullandım 54 lvl adamım banlandı bende botla başladım ama hak verceksin bizede biz akıllı deilmiyiz istesek bizde kullanırız ama ayıp olmasın öteki botsuz arkadaşlara die bot kullanmıyom ben kendim

zamanında ben 2 tane 70lık char kastım botsuz 7 ayda falan olummmus beyaw botu tavsıye ederımı ama ıns olur botta europe da:D

tabiki sanada hak veriyorum arkdasım ama sende silk al banlanmasın... hep bot zor bir iş degil bedava olanlarıda var.. neden kendine eziyet ediyorsun ki?

myth kardeim senin herculeste nick ne 60 lvlim diyosunda Question Question

bot olmassa silkroad olmaz Exclamation botu kotuluyenlern hepsi 40 50 lvl insanlar 75 lvl im 6 gap war we 5 yaratiktan 0.01 aliyorum bot olmadan kasmam imkansiz otesi botsuz 60 olmak kolay is 65 den sonra basliyo lutfen 65 alti botu kotulemesin

muratt demiş ki:
hak vermen lazım bana.. -ben geri*e*k*a*l*ı*y*ı*m bide utanmadan söliom-
Bak minik kimse kimseye yalan soylememeli bu yanlıs birseydir 77 yi bırakıp 80 yapmadan 60 a kasmassın kimi kandırıon

apo

rank8
1-2 hafta sonra çıkcanı sanmam şimdiden başlamışlardır çalışmaya

alexte de tr_xsanadu canım kardesim git kime sorarsan sor yada gel göstereyim sana yalan borcum mu war
hatta alexte ki 77 lvl ex %75
alexte sıkıldım satacagım o charı... itirazın varsa gel göstereyim ikisinide.. keyf benm degilmi istedigimi oynarım :))

herculeste 60 mı:D:D:D:D

hiç güleceğim yoktu walla....

kardeşim ben günde 14 saat botla oynuyorum ve hala 46yım sen ne diyosun yaaa!!!!!!!!

adım Deadfire

Yukarı Alt