aşk aşk aşk derim
para geçicidir aşk kalıcı
parası olupta aşkı arayan insan çok çok fazla ama gerçek aşkı bulupta para arayan insan çok azdir aşk karın doyurur bence extraokk extraokk extraokk

Edison elektriği icad etti faturayı biz ödüyoz,su desen gene aynı.Giyim kuşam yeme içme hep parayla.E bunları veremediğin bi kadına seni seviyorum demeninde anlamı yok.Paran olmasa kabul etse bile kaynanan işe balta vurur.

O eskiden di aşk denilen şey. O zamanlar elektrik yoktu,mum dediğin neydi ki? Yağ bile yakınca ışık verio.Suyu kuyudan çekerlerdi,elbiseler sabit zaten,varsa bi çift giyerim,yeme içme bağdan bostandandı.

O zamanların Saraylarının yerlerinde şimdi holdingler iş merkezleri var,Sultanlar şahlar İş adamlarına bıraktı tahtlarını.Cins-cins arap atları şimdi ki BMW,VolksWagen vs. ile yarışmı yapacaklarını sanıyorlar? Aşk o zaman vardı şimdide var ama adı PARA AŞKI. (rulezzzz)

Yani değişen pek bişi yok,aşka para desem de oluyor.Para diyorum o zaman

_AvRiL_ demiş ki:
bir gun aşkta biter para gibi denizcim hal boyleyken soru soyle sorulabilir sonsuz ask mı sonsuz para mı?
o zaman kesin cevap belli olur soru ucu acık soru dedigim gibi kapalı olursa para para para^^
_AvRiL_

Bakalım bu sefer cevap deyişecekmi

Avril mi Para mı?

Ne parası ne aşkı, cebinde paran olmasın yanında aşık olmadığın bir hatun olsun istediğin gibi güzel vakit geçirebilir eğlenebilirsin Wink

ViruS_ demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bir gun aşkta biter para gibi denizcim hal boyleyken soru soyle sorulabilir sonsuz ask mı sonsuz para mı?
o zaman kesin cevap belli olur soru ucu acık soru dedigim gibi kapalı olursa para para para^^
_AvRiL_

Bakalım bu sefer cevap deyişecekmi

Avril mi Para mı?
avril^^

screamadle demiş ki:
Ne parası ne aşkı, cebinde paran olmasın yanında aşık olmadığın bir hatun olsun istediğin gibi güzel vakit geçirebilir eğlenebilirsin Wink
en güzel yorum aşk neya bana biri açıklasın lütfen yalandan baika hiçbir şey deil geçmişteki zeki insanlar ortaya aslında olmayan biterim bir nebileyim bişey atmışlar bunkan kar sağlamak amacı ile bunun adına aşk demişler aşk denilen bu şeyin üstünden binlerce insan zengin olmuş örnekleri çoktur bunu sizde biliyosunuz bence aşk yoktur sevgi vardır soru şöyle sorulsaydı sevgimi para mı sevgi derdim ama bu sorunun tek bir cevabı var parasız ne aşk olur nede meşk

Adı elisha soyadı curtbert miydi neydi.Komşu kızı filmini izlemeyen varsa izlesin ama 2. kez izlemesin kıza aşık olanlar olabilir.

Topic Buzlmuş burda devam.

Angelina Jolie mi Jenny Lopez mi ?

Sormak bile sacma tabikide

PARA PARA WE PARA hatta ££ weya $$ olursa daha iyi olur :lol:

Alizee demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
işte ben orda gordum de ah ah aklımdan cıkmıyor^^
^^ cnbc-e demı ne wardı bır dızı adı neydı ordada bı sekretermı ne oynuordu unuttum

24 dizisinde masa işi yapan ajanlardan biri ben bu hatunu askerde komşu kızı filmde gördüm o günden beri aşığım hani forumda bazılarının aşkları var
avril senin mesela mesela extranın ph si var alizee seninde öle hani diyorum sulanmasanızda buda benim olsa ehuehuhe

pfffffff

Aileden
ben direk aşkmı?paramı? sorusuna cevap vereyim...

arkadaşlar aşk dediğiniz 3 4 günlük olmadı 1 haftalık veya anlık bir duygudur güzelliğe aşık olursunuz kapılır gidersiniz ama huyunu suyunu bilmez de direk olaya atlarsanız evliliğiniz 2 sene sürer Wink
önemli olan sevmektir her yönüyle kabul etmektir yani sorunun yanıtı
sevgi Wink

tabiki para, para olmayınca aşkta olmuyo meşkte olmuyo ama aşk için şu 3 çok lazım;
1)cep telefonu
2)msn adresi
3)uuzn boy
bunlar olmayınca aşk olmaz!!!!!!!!

Bence aşk çok önemlidir ama acı gerçekler... Üniversitede tanıdıgım kızların %70 inin patlak oldugunu ve bu devirde en fazla bulabilecegim kız az yalanmış olanı gerçegini de katarsak PARA derim Paran oldugu zaman arkadasım kız sana yalanır ve aşık bile olur korkmayın paraya bakan kızlar bile aşık oluyo ( tecrübe konusuyo ) Mesela aramızda notr damın kamburuna benzeyen biri varsa en az 2000 model bi arabanın içine binsin gezsin Bu bana aslaaa bakmaz dediğiniz kızların size ne kadar hayran oldugunu göreceksiniz.
Bazı şeyler yaşamadan ögrenilmez ama ben sunu söliim ben aşk adamıydım gitar çalar şiir yazardım noldu arkadasım boynuzu yedim şimdi kızlar etrafımda gani benim kişiliğim bu deil ama vurur geçerim acıyorum hepsine aşık olup hayatınızı mahvetmeyin ve aslaaa artislik olsun diye bi kız için kavga etmeyin.

Yukarı Alt