ask insanı her zaman bulabilir aşk için ham madde lazım o 3 hammadde sunlar
1:erkek
2:kadın
3:para
erkek biziz kadın da var ee hani para? demekki neymiş para olmadan ask yasanmaz^^

AŞK AŞK

sizin dediğiniz cıkar ilişkisi paraya dayanan bırlıktelık cıkar içindir bence o tarz hatun cok git bi bara cebınden cıkar balyayı bak bakım noluyo mucX

ıyy aşkmış :lol: Giderim rusyaya alırım bir süper bir bmw bak bakalım arabanda kaç kız oluyo heheheheh ,ama paran olmazsa el arabısıyla beklersin :lol: :lol: :lol: :lol: daha çok beklersin :mrgreen: :mrgreen:

Hele Yeşilleri çok seviyom $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

İçelim extrabeer extrabeer

Aşk her türlü olur ama para olmazsa son bulabilir özellikle evlilikte. Para olunca her şey olur bence...

AmyLee demiş ki:
Aşk her türlü olur ama para olmazsa son bulabilir özellikle evlilikte. Para olunca her şey olur bence...

+9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999....

KATILIYORUM..

paran var asıksın hersey cok guzel o da senı sevıyor evlendınız aradan seneler gectı hersey cok guzel yıne birden işlerin bozuldu tepetakla oldun ve karın paran olmadıgı ıcın senı bosadı

burdan cıkarıcagın para ıcın yanında olan hatunu dolayıp bırakıcan 8. gunun olmucak uzarsa kız senı yemeye baslar askım bana bunu al sunu al sen ucunde a.. oldugu ıcın alırsın yanı hayatın a dan z ye yalan olur evlılıgın bıle
ama senı sen oldugun için seven kız en kötü günüde yanında olur sana arka cıkar paran olmasada mutlu olursun
karnını doyurcak kadar parayı nasıl nasıl bulursun bulamıyosan zaten git at kendını köprüden

ben aşk diyorum cünkü bi aşık oldugum kız var onun için her şeyimi veririm yeterki o bana aşık olsun Crying or Very sad

bir gun aşkta biter para gibi denizcim hal boyleyken soru soyle sorulabilir sonsuz ask mı sonsuz para mı?
o zaman kesin cevap belli olur soru ucu acık soru dedigim gibi kapalı olursa para para para^^

_AvRiL_ demiş ki:
bir gun aşkta biter para gibi denizcim hal boyleyken soru soyle sorulabilir sonsuz ask mı sonsuz para mı?
o zaman kesin cevap belli olur soru ucu acık soru dedigim gibi kapalı olursa para para para^^
carsı paraya karsı headbang2ft9 :mrgreen:
cok duygusal gördum kendımı canım ahahahaha

Zardock demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
carsının karsı olmadıgı bişey yok ki gecen dunya kupasında adamlar statta pankart acmışlar
Kod:
CARSI Dunya Kupasına da Karsı

_AvRiL_ demiş ki:
Zardock demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
carsının karsı olmadıgı bişey yok ki gecen dunya kupasında adamlar statta pankart acmışlar
Kod:
CARSI Dunya Kupasına da Karsı

muhahahaha kopuk ya bunlar :mrgreen:

direk para birbirini sevipde evlenip arkasından nafaka odemekden anası aglamıs baya arkadasım oldu ıcın
direk para

Yukarı Alt