arkadaşlar bende bot login olmuyo şifremi yenlış die kredime bakıyorum şifre doğru kiredi var ama logün olmuyo yarım modlar

pfffffff

Aileden
arkadaşım suanki botlarda bug var ve oyundan da atıyor zaten yapacak birşey yok yenisini bekleyeceksin.

elazilee 1,69b sürümü deneme fırsatım olmadı sen denedin mi o damı çalışmıyor ?

1.69 çalışıyor takır takır 2 gündür kasıorm,sadece bu öğlenki check ten sonra login olamama sorunu oldu,onuda botu ve client ı tekrar yükleyerek düzelttim.

BOSPHORUS demiş ki:
elazilee 1,69b sürümü deneme fırsatım olmadı sen denedin mi o damı çalışmıyor ?
eet hala oyundan atıyor... 1,69 da olan diğer sorunlar bu versiyonda giderilmiş sadece oyundan atma olayını çözememişler

malfoy323 demiş ki:
arkadaşlar bende bot login olmuyo şifremi yenlış die kredime bakıyorum şifre doğru kiredi var ama logün olmuyo yarım modlar
Sorunun düzelmediyse bot klasörünün yerini değiştir örneğin masaüstündeyse C:\ ye alıp ordan aç güvenlik duvarı block koymuşsa yada bilgisayar extra yüklü güvenlik duvarı olan bi antivirüs çalıştırdığında güvenlik uyarısı verecektir. ingilizce ise Allow diye bi secenegin olması gerekiyor onu seçmelisin eğer normal türkçe güvenlik duvarı etkinse Engellemeyi kaldır seçeneğini tıkla öyle dene..

Yukarı Alt