qeç biLe kaLdım yhaaa bi qördm açtım kapadım düşündüm yh0q dedim cwp weriim anja bu oLdu :lolmuch: qejenn bu saatinde

ya birader bu nasıl bi konuşma tarzıdır yav türkçede q harfi varmı ? yh0q anja qejenn bu nedir yav msn diliyle konuşmayın lütfen türkçeyi düzgün kullanın Evil or Very Mad
qker7 demiş ki:
qeç biLe kaLdım yhaaa bi qördm açtım kapadım düşündüm yh0q dedim cwp weriim anja bu oLdu :lolmuch: qejenn bu saatinde

BlacK demiş ki:
ya birader bu nasıl bi konuşma tarzıdır yav türkçede q harfi varmı ? yh0q anja qejenn bu nedir yav msn diliyle konuşmayın lütfen türkçeyi düzgün kullanın Evil or Very Mad
qker7 demiş ki:
Arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş.Yeri burası değil ama öldürmeyin türkçemizi dış güçlerin istediğide bu zaten dilini unutan her şeyini unutur.

Atam izin deyiz diyen türk gençliği Atamızın bize hediyesi olan türk alfabesini böyle katletmeyin.

Herkese güzel forumlar arkadaşlar.

mdcrash demiş ki:
BlacK demiş ki:
qker7 demiş ki:
Arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş.Yeri burası değil ama öldürmeyin türkçemizi dış güçlerin istediğide bu zaten dilini unutan her şeyini unutur.

Atam izin deyiz diyen türk gençliği Atamızın bize hediyesi olan türk alfabesini böyle katletmeyin.

Herkese güzel forumlar arkadaşlar.

Çok haklısın kardes

arkadaslar ence bıraz abartıosunuz..
bu sadece klavyede olan el alıskanlıgı..
bende hıc i kullanamıorm mısal o zmn bana da laf solersınıs..ama bnm turkcem de laf solenmeyecek kadar iidr.. bundan da emınm bu sadece klavye alıskanlıgı dıorm ben.yanı en azından kendım ıcın :lol:

abartılacak bişey yokki abartalım kardeş türkçede q-w harfleri varmı?yok
konumuz klavyeyi iyi kullanmak değil bazı yanlış cümleler vs... olabilir ama tutupta k yerine q g yerine q v yerine w yok yerine yhok vs.. kullanırsa olmaz ok Wink
emreblt demiş ki:
arkadaslar ence bıraz abartıosunuz..
bu sadece klavyede olan el alıskanlıgı..
bende hıc i kullanamıorm mısal o zmn bana da laf solersınıs..ama bnm turkcem de laf solenmeyecek kadar iidr.. bundan da emınm bu sadece klavye alıskanlıgı dıorm ben.yanı en azından kendım ıcın :lol:

arkadaşın dedigi dogru Türkçe o harfleri içermior
bu nedenle q w gibi harfleri kullanıp cumle kurmaya çalışan densizler Türkçede konuşmuş olmuyor
Türkçeye sahip çıkalım bu gibi alışkanlıklar yayılırsa Türkçe TiKi-Ce olucak....

Yukarı Alt