baho1992 demiş ki:
çok ıkomiksin haha gıdıklada güleyim meraklanmanma benim itte çok pk oldu

Yaw Adam Kime Laf Atıyor Sen Kime Laf Demeye çaLışıyorsun :mrgreen: Kimin Kime Ne Dediği beLLi deiL Konu İyicene Karıştı Sanırım.. Yada Mesutumu Tek yakaLadınız 2vs1 Yapıyorsunuz.. Aman Diyim Ha Burda Ben Varım.. Mesut'ta Yeter Size Ama Neyse :lol: Mst Canım benim Bi, Nit Back Hım :mrgreen: De Yanındayım :lolmuch:

Bu Arada Batu Bizim BigBoss DeiL Buda biLisin extraokk

meymo demiş ki:
baho1992 demiş ki:
çok ıkomiksin haha gıdıklada güleyim meraklanmanma benim itte çok pk oldu

Yaw Adam Kime Laf Atıyor Sen Kime Laf Demeye çaLışıyorsun :mrgreen: Kimin Kime Ne Dediği beLLi deiL Konu İyicene Karıştı Sanırım.. Yada Mesutumu Tek yakaLadınız 2vs1 Yapıyorsunuz.. Aman Diyim Ha Burda Ben Varım.. Mesut'ta Yeter Size Ama Neyse :lol: Mst Canım benim Bi, Nit Back Hım :mrgreen: De Yanındayım :lolmuch:

Bu Arada Batu Bizim BigBoss DeiL Buda biLisin extraokk

yokla belli zaten o olamaz :lol:

72 lvlık olan benım karşıma çıkamaz... zeus dabenım kadar ıyı bı çar yok 68 sos taktım 72+7 de yaptım 2mılyar sermayem var .. kopegını yerım senın.. popcorn

silkroadcanları demiş ki:
72 lvlık olan benım karşıma çıkamaz... zeus dabenım kadar ıyı bı çar yok 68 sos taktım 72+7 de yaptım 2mılyar sermayem var .. kopegını yerım senın.. popcorn
Guıld i Tekrar Tebrik ederim

Buda Topic in Amacını hatırlatmak için !!

beyler sızın guildle benım 77 lvldekı guildle takas yapalımmı :mrgreen: Neutral Arrow Question Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad :lolmuch: Rolling Eyes Wink Exclamation Mad :lolmuch: Cool Confused Shocked Surprised Sad :lol: detective kahvekeyfi extraokk extrabeer popcorn :?!!! headbang2ft9 perde mucX hmm

beyler sızın guildle benım 77 lvldekı guildle takas yapalımmı :mrgreen: Neutral Arrow Question Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad :lolmuch: Rolling Eyes Wink Exclamation Mad :lolmuch: Cool Confused Shocked Surprised Sad :lol: detective kahvekeyfi extraokk extrabeer popcorn :?!!! headbang2ft9 perde mucX hmm
ulan batu iki gün adam gibi duramıon benle ve benim olduum guildle urasma yeter senin borun zeus'ta :lolmuch: öter burası hercules nese kalbini kırmak istemiom urasma bizle urasırsanda bende senle urasırım (pişman olursun seni 2 dakikada rezil ederim ondan sonra 8x te olsan 10x te olsan guildine adam toplayamazsın)

la sende okulda hergun başka guilddeyım dıyon ...!anlamadım gıttı ya her okula geldığınde senı kasan adamın guildine kaçıyon benıde solettırme şimdi ben sızın guildi napayım adam gıbı sordum 77 lvlıkle takas ıstermısınız dıye zıplama herşeye Sad Surprised Shocked Confused :lol: Cool :lolmuch: Mad Razz Embarassed Evil or Very Mad :lolmuch:

la sende okulda hergun başka guilddeyım dıyon ...!anlamadım gıttı ya her okula geldığınde senı kasan adamın guildine kaçıyon benıde solettırme şimdi ben sızın guildi napayım adam gıbı sordum 77 lvlıkle takas ıstermısınız dıye zıplama herşeye Sad Surprised Shocked Confused :lol: Cool :lolmuch: Mad Razz Embarassed Evil or Very Mad :lolmuch:

Pişt Sen _dabbe_ yi satan alan eleman mısın Question Question

ben sana hangi guilddeyim dedim sölermisin bana 2 çarım var herculeste biri Aristocrast ta diğeride BLACK_GOLD'da +bu iki guild unionda olum benim için guild önemli değil içindeki adamlar önemli hakan abi hangi guilde giderse bende o guilddeyim demiştim hatırlarsan hakan abide şu anda BLACK_GOLD'da nese kafamı bozma benim sen git zeus serverında öt burda deil :lolmuch:

Yukarı Alt