Cyber-Warrior demiş ki:
:D Buda yeni el clasico'lardan olcağa benziyor.Joymax'a büyük bravo , o kadar warcraft(Yapımcı " BLİZZARD" ) oynuyorum 1kere böyle şey olduğunu görmedim :S Burdada Joymaxın ne kadar ezik bir firma olduğunu görüyoruz,çekiklerden ne beklersiniz :)

Blizzard babadır az diablo oynamadık :)

Beyler NiNCaSu yok heralde Bana pm atın CosmicGate Şu Guild işini ayarlayalım bizimle birlikte olmak isteyenler varsa buyursunlar

Arkadaşlar densizinm biri benim nickim ve cihanın nickinde char açmış.Benim nick Play kendi halimde oynuyacagım kurarsınız extraloob guildi seve seve masterlık yaparım.İyi kasmalar herkeze.

NiNCaSu demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Arkadaşlar densizinm biri benim nickim ve cihanın nickinde char açmış.Benim nick Play kendi halimde oynuyacagım kurarsınız extraloob guildi seve seve masterlık yaparım.İyi kasmalar herkeze.
Beyin bedava. Acaba Hangi kendini bilmez açtı sizin nickinizde char summer2:

bende kaç yıl aradan sonra tekrar başladım sroya yeni server argosta.şuan 20li levellardayım guild varsa katılmak istiyorum Nick Casita forumdanda ulaşabilirsiniz

NiNCaSu demiş ki:
Server açıldığında extraloob guildine girmek isteyen arkadaşlar bu topic altında yazarsa sevinirim.

Guilde gelmek isteyen pm Play.
Arkadaşlar şu an itibarı ile oyundayım.Herkez 50şer k verirse guildimizi daha hızlı kurarız.Oyundan Play nickine pm atabilirsiniz.

Yukarı Alt