Hocam arabanın ilk sahibi misin yoksa satın mı aldın? Adın orhan paksoy mu bir de?

DesertRose demiş ki:
RoqA demiş ki:
Hocam arabanın ilk sahibi misin yoksa satın mı aldın? Adın orhan paksoy mu bir de?
Hocam ismim Uğur evet ilk sahibiyim.

Fethiye'liyim.
Nasıl oluyor ya ? :D Plakası 35 lp 883 mü bu arabanın? eğer o ise garaj35 toplantılarında çok kez gördüm bu arabayı ama sahibini orhan paksoy diye biliyorum. Eğer o araç değilse de nasıl oluyor da herşeyi aynı oluyor hatta bagajdaki sistem de bile garaj35 logosu var ? :D

RoqA demiş ki:
DesertRose demiş ki:
RoqA demiş ki:
Hocam ismim Uğur evet ilk sahibiyim.

Fethiye'liyim.
Nasıl oluyor ya ? :D Plakası 35 lp 883 mü bu arabanın? eğer o ise garaj35 toplantılarında çok kez gördüm bu arabayı ama sahibini orhan paksoy diye biliyorum. Eğer o araç değilse de nasıl oluyor da herşeyi aynı oluyor hatta bagajdaki sistem de bile garaj35 logosu var ? :D
Hocam bu arabayı ben almıştım ama dayım biniyordu,malatya'dan almıştım. Plakası: 44 FH 448. Dediklerinin benimle alakası yok, Fethiye'de Dizayn oto müzik ile çalışıyorum. Logo'yu sorarsan daha 1 hafta önce İzmir'deydim frmtr admini arkadaşım olur onu ziyarete gitmiştim araba 2 gün onda kalmıştı o yaptırmış daha bugün geldim Fethiye'ye. Onun arabasında da garaj35 logosu var galiba kendisi yapıştırmıs yada yapıştırtmıs henüz bilgim yok.

Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:

Xanthos demiş ki:
Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:
eekd1 Üzüldüm ... Bilseydim tanışırdık.

Bu şahıs benim.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
arka için yorum yok alkolü sevmiyorum :)

ama dış görünüm modifiye ve ve o sade iç dizayn cok canlı :wink1: param olduğunda kısmetse alıcağım arabaların başında geliyor sana modifiye ye gelirim kısmetse yakınız sayılır :)

ps:antalya

Redd demiş ki:
arka için yorum yok alkolü sevmiyorum :)

ama dış görünüm modifiye ve ve o sade iç dizayn cok canlı :wink1: param olduğunda kısmetse alıcağım arabaların başında geliyor sana modifiye ye gelirim kısmetse yakınız sayılır :)

ps:antalya
Buyur gel hocamda modifiye yapılan mekanın sahibi ben değilim, arkadaşımın.

Yukarı Alt