Lexium demiş ki:
RoqA demiş ki:
Torquel demiş ki:
Dışı tamamda motorla,egzozla içiyle yani hiç oynadın mı??
Varsa bir motor resmi isterim..Civice yakısıyoda ben modifiyede görünümden çok performansı seviyorum
Eğer dediğim araç ise motorda sadece hava filtresi var.
ahmet tamam anlıyosun arabalardan alkis: terket topic'i daral:
Işıl senin için ne ise benim için de arabalar öyle kartişim summer3:

Addicted demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:
zuhauahuah Adem abi senin tempran var aushdfauh kaştan laraya 8 saatte gidiyor shfasdufh :D

Ps:Bana yalan geldi inanmadım geçiniz.com daha önce çok çıktı böyle arabam topicleri.
Ps2:Araba tam apaçi işi zaten onun yerine bi 5.20 olsa her türlü daha cool öptüm bay cool2:
Emre sen gelsene şöyle bi kenara. Gel bi konuşcaz cicioe2

Addicted demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:
zuhauahuah Adem abi senin tempran var aushdfauh kaştan laraya 8 saatte gidiyor shfasdufh :D

Ps:Bana yalan geldi inanmadım geçiniz.com daha önce çok çıktı böyle arabam topicleri.
Ps2:Araba tam apaçi işi zaten onun yerine bi 5.20 olsa her türlü daha cool öptüm bay cool2:
şurda bir Allah'ın oğlu çıkmamış ben inanmiyorum diye. ya kardeşim sen sitede görevli birisin nedir bu tavırlar bilmiyorum ki yani kime hava yapmaya çalışıyorsun inanmiyorum diyerek inanmiyorsan yazma yorum arkadaş

vay uğur yenimi aldın çok güzel olmuş inanmayanlar inanasın uğursa almıştırda yapmıştırda en sonda zaten sağdaki takside fethiye yazdıgını görebilirler. :) uğur'sa yapar

TheHeaven demiş ki:
Addicted demiş ki:
Xanthos demiş ki:

şurda bir Allah'ın oğlu çıkmamış ben inanmiyorum diye. ya kardeşim sen sitede görevli birisin nedir bu tavırlar bilmiyorum ki yani kime hava yapmaya çalışıyorsun inanmiyorum diyerek inanmiyorsan yazma yorum arkadaş
Bir konu açılmışsa herkes olumlu veya olumsuz yorum yapabilir kardeşim. Forum kurallarını öğrenmeni tavsiye ederim. :muck:

Nz9

rank8
RoqA demiş ki:
Nz9 demiş ki:
Bana @RoqA deliller ile dürtmüş gibi geldi. Ama insan insana benziyor araba niye benzemesin diyerekten.
Arabayı genel olarak beğendim geniş araba zaten body kit gerekmez. Tampon seçimlerini beğenmedim ön tampondaki ufacık sisler ne öyle kuş kafası kadar adam oraya kocaman yer ayırmış ya oraya tam oturan bir zenon sis farı yada bkz :

Gibi sis farları tercih edip ön ızgaranın arkasına gizlemek daha sexi bir görünüş kazandırır arabaya. Ama ne kısmettir ki şu Civiclere bir türlü arka tampon yakıştıramadım gitti.

Gule gule kullanın
Hocam o tampon Mugen RR, yani hazır tampon o şekilde alınıp takılıyor. Bu araç için firmanın hazırladığı hazır body kit.
Anladım hocam Honda piyasasını pek bilmediğimdendir takipte etmem :) Dizel yoksa bende yokum arkadaş 3.20D akar ^^

Addicted demiş ki:
Bir konu açılmışsa herkes olumlu veya olumsuz yorum yapabilir kardeşim. Forum kurallarını öğrenmeni tavsiye ederim. :muck:
bu bir kötü veya iyi yorum değildir. resmen adamı yalancı çıkartıyorsun

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Arka koltuklarını merak ettim arka koltuklarının fotolarını çekebilir misin bi zahmet?

TheHeaven demiş ki:
Addicted demiş ki:
bu bir kötü veya iyi yorum değildir. resmen adamı yalancı çıkartıyorsun
Yalancı çıkartmam için ortaya belge veya delil sunmam gerekiyor. Ben sadece düşüncemi belirttim, bana gerçekçi gelmediğini söyledim. Yalan söylediğini kesinlikle iddaa etmiyorum. Doğruda olabilir. :rolleyes1:

Valla ne yalan söyleyeyim bana da pek inandırıcı gelmedi. Ha yanlış anlaşılmak istemem. Gerçekten vardır veya yoktur beni ilgilendirmez. Emre'nin dediği gibi delil veya dosyaya da ihtiyacım yok inandırmak zorunda değilsin kimseyi. Ben şahsi görüşümü söyledim.

CherryBrandy demiş ki:
Valla ne yalan söyleyeyim bana da pek inandırıcı gelmedi. Ha yanlış anlaşılmak istemem. Gerçekten vardır veya yoktur beni ilgilendirmez. Emre'nin dediği gibi delil veya dosyaya da ihtiyacım yok inandırmak zorunda değilsin kimseyi. Ben şahsi görüşümü söyledim.
Adam barmen sonuçta kaçırmıyor :beer: summer3:

@emreural
anliyosun arabadan 5.20 8)

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Adith demiş ki:
@emreural

Kardeşim Galatasaraya transfer olunca alırsın artık bi tane şu güzel kardeşine :santa:

Addicted demiş ki:
Adith demiş ki:
@emreural

Kardeşim Galatasaraya transfer olunca alırsın artık bi tane şu güzel kardeşine :santa:
Ayipsin karsim beraber akariz gecelerde her gun baska kizlarla :D

Adith demiş ki:
Addicted demiş ki:
Adith demiş ki:
@emreural

Ayipsin karsim beraber akariz gecelerde her gun baska kizlarla :D

bro sen hangi takımda oynuyosun izleyelim/gelelim maçlarına.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Ayıptır sorması kaça aldın çok hoş bir makina birde mümkünse kaputu içininde bir resmini atsana :)

3-4 yıl önce izmirdeki bi abimizin arabasıydı bu fotoğraflar da ondaki halinin fotoğrafları baya emek harcadı heralde izmirdeki ilk mugen body kitli fd6 bi süre binip sattı diye biliyorum sonrası hakkında fikrim yok ama tahminen bu halde değildir sanmıyorum yani

Yukarı Alt