2010 Dünya Kupası Keyfi Extraloob'da Yaşanır...
aLeMDe_TeK
A Grubu
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika ===> 1
Uruguay – Fransa ===> 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay ===> 1
17 Haziran
Fransa - Meksika ===> 1
22 Haziran
Meksika – Uruguay ===> 2
Fransa – Güney Afrika ===> 0
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya ===> 1
Güney Kore – Yunanistan ===> 2
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore ===> 1
Yunanistan – Nijerya ===> 0
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore ===> 0
Yunanistan – Arjantin ===> 2
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0
13 Haziran
Cezayir – Slovenya ===> 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir ===> 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya ===> 1
Sırbistan – Gana ===> 1
18 Haziran
Almanya – Sırbistan ===> 1
19 Haziran
Gana – Avustralya ===> 1
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka ==> 0
Japonya – Kamerun ===> 1
19 Haziran
Hollanda – Japonya ===> 1
Kamerun – Danimarka ===> 0
24 Haziran
Danimarka –Japonya ===> 1
Kamerun –Hollanda ===> 2
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay ===> 1
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya ===> 2
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – Paraguay ===> 2
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – İtalya ===> 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore ===> 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz ===> 2
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili ===> 0
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore ===> 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre ===> 1
Honduras – Şili ===> 0
21 Haziran
İspanya – Honduras ===> 1
Şili – İsviçre ===> 2
25 Haziran
İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika ===> 1
Uruguay – Fransa ===> 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay ===> 1
17 Haziran
Fransa - Meksika ===> 1
22 Haziran
Meksika – Uruguay ===> 2
Fransa – Güney Afrika ===> 0
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya ===> 1
Güney Kore – Yunanistan ===> 2
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore ===> 1
Yunanistan – Nijerya ===> 0
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore ===> 0
Yunanistan – Arjantin ===> 2
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0
13 Haziran
Cezayir – Slovenya ===> 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir ===> 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya ===> 1
Sırbistan – Gana ===> 1
18 Haziran
Almanya – Sırbistan ===> 1
19 Haziran
Gana – Avustralya ===> 1
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka ==> 0
Japonya – Kamerun ===> 1
19 Haziran
Hollanda – Japonya ===> 1
Kamerun – Danimarka ===> 0
24 Haziran
Danimarka –Japonya ===> 1
Kamerun –Hollanda ===> 2
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay ===> 1
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya ===> 2
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – Paraguay ===> 2
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – İtalya ===> 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore ===> 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz ===> 2
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili ===> 0
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore ===> 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre ===> 1
Honduras – Şili ===> 0
21 Haziran
İspanya – Honduras ===> 1
Şili – İsviçre ===> 2
25 Haziran
İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Bilgilendirme :
0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
3 ===> Hande Yener