joysro

game12
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
jado
2010 Dünya Kupası Keyfi Extraloob'da Yaşanır...


aLeMDe_TeK


A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika ===> 1
Uruguay – Fransa ===> 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay ===> 1

17 Haziran

Fransa - Meksika ===> 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay ===> 2
Fransa – Güney Afrika ===> 0

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya ===> 1
Güney Kore – Yunanistan ===> 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore ===> 1
Yunanistan – Nijerya ===> 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore ===> 0
Yunanistan – Arjantin ===> 2

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0

13 Haziran

Cezayir – Slovenya ===> 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir ===> 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya ===> 1
Sırbistan – Gana ===> 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan ===> 1

19 Haziran

Gana – Avustralya ===> 1

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka ==> 0
Japonya – Kamerun ===> 1

19 Haziran

Hollanda – Japonya ===> 1
Kamerun – Danimarka ===> 0

24 Haziran

Danimarka –Japonya ===> 1
Kamerun –Hollanda ===> 2

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay ===> 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya ===> 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – Paraguay ===> 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda ===> 0
Slovakya – İtalya ===> 2

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore ===> 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz ===> 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili ===> 0

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore ===> 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre ===> 1
Honduras – Şili ===> 0

21 Haziran

İspanya – Honduras ===> 1
Şili – İsviçre ===> 2

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya​

Bilgilendirme :

0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
3 ===> Hande Yener :mrgreen: :mrgreen:
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
aLeMDe_TeK demiş ki:
2010 Dünya Kupası Keyfi Extraloob'da Yaşanır...


DeekshaMaggo


A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika ===> 1
Uruguay – Fransa ===> 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya ===> 1
Güney Kore – Yunanistan ===> 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0

13 Haziran

Cezayir – Slovenya ===> 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya ===> 1
Sırbistan – Gana ===> 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka
Japonya – Kamerun

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore
Fildişi Sahilleri – Portekiz

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre
Honduras – Şili

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya​

Bilgilendirme :

0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
3 ===> Hande Yener :mrgreen: :mrgreen:
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
Buzzz demiş ki:
aLeMDe_TeK demiş ki:
2010 Dünya Kupası Keyfi Extraloob'da Yaşanır...


DeekshaMaggo


A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika ===> 1
Uruguay – Fransa ===> 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya ===> 1
Güney Kore – Yunanistan ===> 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri ===> 0

13 Haziran

Cezayir – Slovenya ===> 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya ===> 1
Sırbistan – Gana ===> 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka
Japonya – Kamerun

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore
Fildişi Sahilleri – Portekiz

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre
Honduras – Şili

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya​

Bilgilendirme :

0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
3 ===> Hande Yener :mrgreen: :mrgreen:
Uygundur :thumbsup:
Teşekkürler sen yazarken bnde onaylanmadı yazdım :lol:
 
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
5'de 2 yinede idare eder. Heralde tam bakmadım ama ingiltere-abd maçını tek ben bildim :D
 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.323
Beğeniler
1.485
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aLeMDe_TeK demiş ki:
5'de 2 yinede idare eder. Heralde tam bakmadım ama ingiltere-abd maçını tek ben bildim :D

zati onun sayesinde potaya girdin tam bir ateş hattına düştün talihsiz kardeşim benim :mrgreen: :twisted:
 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.323
Beğeniler
1.485
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahah grubumda ki tospaları tek tek gezdim bugün 2 maçıda bilen tek benim 8)
 
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
extraloob demiş ki:
zuahahah grubumda ki tospaları tek tek gezdim bugün 2 maçıda bilen tek benim 8)
Tebrikler Okan abi.. Bn 1 maçı bildim 1'ini bilmedim :lol:

P.S : Güncellendi 14 Haziran maçları için.
 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.323
Beğeniler
1.485
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aha intihar etmiş zuahahha güzel güzel 9 puan fark atacağım demek ki buna.
 
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
extraloob demiş ki:
aha intihar etmiş zuahahha güzel güzel 9 puan fark atacağım demek ki buna.
Okan abi dünya kupasında neyin ne olduğu belli olmuo :roll: Bak fransaya gittiler urugaya yenemediler ingilitereyi gördük o da berabere kısacası çok karışık neyin ne olcağı belli olmuyo Okan abicim. :muck: Ben iddalıyım Hollanda daha kaliteli bir takım ama Danimarka kötü bir takım değil.

P.S : Alamanlar süper top oynuyor :lol: 3 puan kaptım.
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
aLeMDe_TeK demiş ki:
2010 Dünya Kupası Keyfi Extraloob'da Yaşanır...


aLeMDe_TeK
E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka ==> 0
Japonya – Kamerun ===> 1

14 Haziran

İtalya – Paraguay ===> 1​
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
19 Nisan 2010
Mesajlar
2.887
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli
Japonya süpriz di tuttu ama Hollanda yendi bi daha hep Hollanda'ya vercem.

P.S : İtalya'ya bak ya Paraguay'a 1-0 yeniliyo ya .
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt