extraloob demiş ki:
WallShout demiş ki:
Magic pop-up da baktım yoktu ve biz bu 1 Lv advedtic exlir elde etmek için kaç dgr item kırıcaz yada 11 dgr item kırdıgımızda kaç Lv exlir çıkıcak bilgi verirseniz bir sevinicem =)

sen hiç okumamışsın ki topici kuzum.

1 lvl için 1 lvl kıracaksın.
11dg kırdığında 11dg veriyor.

1Dg qörmedim hiç -.- 11Dg kıırııncada 12 werio 11dg ye basıılabilio

tatar_turker34 demiş ki:
beyler bişi sorcam şimdi bnm silahım war +9 da yaktım silahı ama advantec elixir basmıstım suan sadece +1 bu silahımı kırsam advantec elixirimi alma sansım warmı ? not=silah sox degil düz weapodur

benimde sorumda seninkiyle alakalı aslında :) bende item alıcam nova adv basılmış +1 ama +1 sadece ben bunu alıp normal elixir pro ile + deneybilirmiyim bilen biri varmı ?

Benim merak ettiğim şu ; benim 90 som +5 sword'üm vardı, ben buna B grade basıp +7 yaptım üstüne 1 de A grade basabilirmiyim ? Olursa 76 sos spear'i hemen parçalıycam sox lardan hiç boş çıkmıyo bu arada yaklaşık 25 civarında sox parçaladım. :lol:

Yani grade A veya B 1 defa basılıyorlar , peki bunlar (A ve B) üst üste basılabiliyomu, Deneyen oldumu ?

extraloob demiş ki:
WallShout demiş ki:
Magic pop-up da baktım yoktu ve biz bu 1 Lv advedtic exlir elde etmek için kaç dgr item kırıcaz yada 11 dgr item kırdıgımızda kaç Lv exlir çıkıcak bilgi verirseniz bir sevinicem =)

sen hiç okumamışsın ki topici kuzum.

1 lvl için 1 lvl kıracaksın.
11dg kırdığında 11dg veriyor.
1d itemi kırdığında 2d elixir veriyo, yani 2 de item için 1d kırmak lazım ama verdiği 2d elixiri 1d yede kullanabiliyosun.

Hocam elimden geldiği kadar yorumları okudum ama tam emin olamadım elimde +7 98LvL D10 staff war Sos,som yada sun değil advanced elixir basılabilir diyor şimdi buna basmak için A class Yada B class advanced elixir almam için 9D mi staff yada weapon kırdırmam lazım yoksa +5 mi olması lazım yada başka nasıl elde edebilirim yardımcı olursanız sevinirim kafam karıştı iyice :((

Not:şu anda elimdeki staff +9 90LvL D10 staff ondada advanced elixir kullanılabilir diyor ama A Class basmayı denediğimde basamadım seal lenmiş falan dediler o nasıl oluyor :S

10 dg sos+5 fb xbowu kırsam sonuç ne olur deneyimi, fikri olan var mı?
bir de 11d fb+5 normal bi itemi kırsam sonuç ne olabilir?
(normal itemlerde immortal olmasının bi manası var mıdır? elimde immortal ekli biçimde düşürdüğüm normal (nova vs değil) silahlar var +5 den sonrası için uğraşmalı mıyım?)
bilgisi ya da deneyimi olan arkadaşlar bi ses verirse sevinirim, herkese iyi forumlar.

son bir soru daha, advanced elixir için itemi kırarken fb olması bi etken midir?

Yukarı Alt