Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WallShout demiş ki:
Magic pop-up da baktım yoktu ve biz bu 1 Lv advedtic exlir elde etmek için kaç dgr item kırıcaz yada 11 dgr item kırdıgımızda kaç Lv exlir çıkıcak bilgi verirseniz bir sevinicem =)

sen hiç okumamışsın ki topici kuzum.

1 lvl için 1 lvl kıracaksın.
11dg kırdığında 11dg veriyor.

Başlıktaki A grade elixirler sadece normal itemlere B grade elixirler sadece sox itemlere basılır ibaresi yanlıştır. Daha önce bunu belirttim topikte ama sanırım farkına varılmamış.

Normal itemlere A grade veya B garde basılabilir. Sox itemlerde de turum aynıdır. Buradaki tek fark advenced elixirlerin normal ve sox şeklinde ayrılmasıdır. Yani sox iteme normal, normal iteme sox advenced elixir basamazsınız.

Lakin normal olsun sox olsun her iteme A garde veya B grade basılabilir.

Aşağıda B grade basılmış Normal item örnek olarak verilmiştir.

Başlıktaki A grade elixirler sadece normal itemlere B grade elixirler sadece sox itemlere basılır ibaresi yanlıştır. Daha önce bunu belirttim topikte ama sanırım farkına varılmamış.

Normal itemlere A grade veya B garde basılabilir. Sox itemlerde de turum aynıdır. Buradaki tek fark advenced elixirlerin normal ve sox şeklinde ayrılmasıdır. Yani sox iteme normal, normal iteme sox advenced elixir basamazsınız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Desmond demiş ki:

haklısın kurguyu yanlış yazmışım düzeltiyorum :muck:

Server
Troya
Takımı
Galatasaray
Ben bi arkadasdan duydum elixir A dan 2 kere basabiliyomusuz ama demek yanLıs duymusum biLgiLer için cok saoL var oLun

Merhaba,
Benim elimde 8 Degree +9 Bow var ve bunu +10 yapmak istiyorum. Advanced Elixir ile bunu +10 yapma şansım %!00 müdür ? Silah boşa gitsin istemiyorum ...

12D Advenced Elixirler 11D itemlara basılabiliyormuş sanırım. Deneyen var mı? yoksa ben bulursam 12D advenced elixir deniycem oluyorsa buraya yazarım :wink1:

10urhan demiş ki:
12D Advenced Elixirler 11D itemlara basılabiliyormuş sanırım. Deneyen var mı? yoksa ben bulursam 12D advenced elixir deniycem oluyorsa buraya yazarım :wink1:

12 d adv elixirle 1 d iteme dahi basabilirsin ama 1 d adv ile 12 dye basabiliosun ona gore ayarlayın iste ya (:

bende sos 10d +5 harp var
pazar fiyatı 400 m
advanced weapon A Grade sealed yani sarı olan elixirlerde 400 m

kırdırırsam en kotu ve en iyi ihtimalle ne cıkar ne yapmalıyım sizce?

beyler bişi sorcam şimdi bnm silahım war +9 da yaktım silahı ama advantec elixir basmıstım suan sadece +1 bu silahımı kırsam advantec elixirimi alma sansım warmı ? not=silah sox degil düz weapodur

beyler bişi sorcam silahımı +9 da yaktım ama üstünde advanced elixir wardı suan +1 kırsam elixiri geri alma samsım warmı yokmu acil yardım edin lütfen

Yukarı Alt