StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
bide kötü haberi de veriyim
mesela birini lvl 1 de aldınız akademinize,adam lvl 40 oldu ve mezun ettiniz ozman alacağınız honor point 40 - 1 = 39 oluyor,yani akademiden çıkış lvl inden giriş lvl ini çıkarıyoruz,acaip sinirlendim ya şimdi böyle saçma şeymi olur ne guzel heveslenmiştim sosun alacam die,okadar puanı bütün server ı mezun etsek toplayamayız.
heehehe cidden öyle :mrgreen: :mrgreen:

bence bunlarla uğraşmaya hiç gerek yok, tamamen göz boyuyolar.
bir keresinde eu char açan ve kasmayı düşünenler arasında hiç yeni oyuncular olmaz; hep eski oyuncular vardır.
ee böyle olunca da gidipte benim ya da senin academy'e girecek değil ya..
gider tanıdığının academy'e girer.
bu sefer de sen o kadar kişiyi hayatta bulamazsın.
hee 1 sene geçer 2500 honor point topladıktan sonra o sun'ı alabilirsin belki...
bu kadar eziyete gireceğinize bir arkadaşın dediği gibi sniper'larda farm yap, sun düşer sana zaten.
hem de durability, stone, cart curt derdin de olmaz.

Ben eziğim ezik kalacam oldum 39 lwl kimse de academiye almıyo kuramıyomda ezik doğdum ezik ölecem ühüü Nerde olursa olsun 60+ çar alınır.Dolandırıcıysanız hiç gelmeyin adamın gözünden anlarım valla isterseniz ekleyin: [email protected]

EXC123 demiş ki:
2500 honnor point gerek bi sun icin 1 den 40 yapanakadarda 39 honnor gelio 2500/39 da 64 tane 1 lvl i alip 40 lvl yapman demek ki bukadar adami kasmakla urasicagina gidip niyalarda 9 gapla 80 lvl de kassan sun dusurme ihtimalin daa cok :lol: ayni zamanda kimsenn 5 criticalli 0 blue we % leri 0 olan +0 sun u 11 12 critical phy si %70 butun blueleri %100 reinforceside %50 %60 olan 72 lvl +5 silaha tercih edicegini sanmiorm ki 72 lvl +5 77 lvl eder 64 lvl +15 79 lvl eder ki 79 lvl itemin butun % leri 0 ken 77 lvl olann butun % leri %60 ciwarindaysa eminimki 79 lvl den 10 kat daha yararli olr
Burda ne yazdıysan hic bişey anlamadım Confused Confused :lolmuch: :lolmuch:

arklar bn başkaınn acedemisndeyim çıkıp başkasınnkine nasıl girebilri m bilen varmı

Pennywise demiş ki:
mesela birini lvl 1 de aldınız akademinize,adam lvl 40 oldu ve mezun ettiniz ozman alacağınız honor point 40 - 1 = 39 oluyor,yani akademiden çıkış lvl inden giriş lvl ini çıkarıyoruz,acaip sinirlendim ya şimdi böyle saçma şeymi olur ne guzel heveslenmiştim sosun alacam die,okadar puanı bütün server ı mezun etsek toplayamayız.
penny hangi serverdesinbende geliyim academyine:D

Ulucay demiş ki:
Pennywise demiş ki:
pacific :lol: academy deki herkesi hergün yaklaşık 2 saat kadar kasıyorm

Pennywise demiş ki:
Ulucay demiş ki:
Pennywise demiş ki:
pacific :lol: academy deki herkesi hergün yaklaşık 2 saat kadar kasıyorm
nick ney kardel academy e geliyom yer ayır:D

academyden adamı nasıl mezun etces academyden atcazmı napcaz nasıl olcaq bilen varmı??? Question Question

Pennywise demiş ki:
DarkHero demiş ki:
penny yardım et plz bende 62 lvlim akademiye bikaç eleman aldım adamlar deli gibi kasıo ama hiç honor point gelmedi neden???
aldıgın kişilerin ekranlarında sol üstte buff gibi bişey cıkar orda geriye dogru saat sayar 1 günlüktür o süre içinde nekadar cok kasarsa okadar cok honor point kazanır,o saat bittiği zamanda honor point ler hesabına yüklenir Wink
arkadaşım yalnış biliyorsun.O bufflar sana ve o buffları kasanlara extra exp verir mob kesince exp geliyo ya aynı öyle honor point sadece adam mezun ettiğin zaman kazanırsın.lvl 1 adam mezun edersen 40-1=39 honor kazanırsın 29 dan yukarı aldığın adamlar honor kazandırmaz sadece mezun ettiğin adam sayısı artar.Global mod doğru biliyordur dedim ama yazmadan edemedim ben mi yalnış biliyorum yoksa Confused

vallaha çok saol 59 lwl char alıcam dedim arki beni kas dedi ben de tamam dedim ama ilk 60 lwl olup kasıcam üstüm fuul sox bide kıyafetler için aynı şey geçerli mi

sacmalamayın beyler yapacanız iş 19 lvl asasını alıp 40 yapıcaksınız veya kendileri olacak ne kadar kasarlarsa okadar puan die bişe yok eyer 25+ adam alırsan sade mezun sayın artar buf alamassın puanın yetmez silahada yetmez tabiki

Quke demiş ki:
sacmalamayın beyler yapacanız iş 19 lvl asasını alıp 40 yapıcaksınız veya kendileri olacak ne kadar kasarlarsa okadar puan die bişe yok eyer 25+ adam alırsan sade mezun sayın artar buf alamassın puanın yetmez silahada yetmez tabiki

aynen

Yukarı Alt