Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Pennywise demiş ki:
gerçi böylesi daha mantıklı yoksa honor poin toplamak kolay olsa herkes sosunla dolaşırdı
peki honor pointle alınan sox larla yerden düşen sox lar arasında ne gibi bir fark var biliyormusunuz.

Honor pointle aldigina sadece 5 kere tas basabiliyorsun ve belli bi tamir sinirlamasi var tamir siniri bittikten sonra cope atabilirsin :lol:

tamamen sacmalik bu academy isi bosuna urasmayin aldiginiz itemin butun ozelikleri %0 smdi ona phy attackmi bascan criticalmi bascan int mi bascan reinformcemi bascan str mi bascan hangisine yeticek bu +0 olarak aliyosn zaten +0 butun ozelikleri 0 olan bi sun ne ise yararki gidip +5 alsak daha iyi

Drachegirl demiş ki:
Honor pointle aldigina sadece 5 kere tas basabiliyorsun ve belli bi tamir sinirlamasi var tamir siniri bittikten sonra cope atabilirsin :lol:
hayır öyle değil tamir ediliyor ama farklı biçimde gene honor point ile(tabiki daha az honor point ile) alınan scroll benzeri bişey silaha basılınca tamir oluyor,tamir et kullan yani.

EXC123 demiş ki:
tamamen sacmalik bu academy isi bosuna urasmayin aldiginiz itemin butun ozelikleri %0 smdi ona phy attackmi bascan criticalmi bascan int mi bascan reinformcemi bascan str mi bascan hangisine yeticek bu +0 olarak aliyosn zaten +0 butun ozelikleri 0 olan bi sun ne ise yararki gidip +5 alsak daha iyi
istediğin stone i basabilirsin ayrıca sana butun gun o silahla dolaş diyen yokki sadece pvp yaparken falan kullan mesela böylece durability side zırt pırt bitmez
statlar 0% olsa bile ss teki lvl 70 sosun sword benim 72+5 spearımla eşit güçte ki normalde spear ve sword lar arasında bi miktar attack gucu farkı vardır,buna bide silaha +5 basabileceğini hesap edersen 70+5 sosun adamı uçurur yani Wink

2500 honnor point gerek bi sun icin 1 den 40 yapanakadarda 39 honnor gelio 2500/39 da 64 tane 1 lvl i alip 40 lvl yapman demek ki bukadar adami kasmakla urasicagina gidip niyalarda 9 gapla 80 lvl de kassan sun dusurme ihtimalin daa cok :lol: ayni zamanda kimsenn 5 criticalli 0 blue we % leri 0 olan +0 sun u 11 12 critical phy si %70 butun blueleri %100 reinforceside %50 %60 olan 72 lvl +5 silaha tercih edicegini sanmiorm ki 72 lvl +5 77 lvl eder 64 lvl +15 79 lvl eder ki 79 lvl itemin butun % leri 0 ken 77 lvl olann butun % leri %60 ciwarindaysa eminimki 79 lvl den 10 kat daha yararli olr

ayrica 0 sunun 70 lvl yazdigina bakma o honoorlarla alinabildigi icin 70 lvl de takilabiliyo yani normalde 64 lvl sundan hic bi farkiyok ( butun ozellikleriiin 0 oldugunu saymassak :lol: )

EXC123 demiş ki:
2500 honnor point gerek bi sun icin 1 den 40 yapanakadarda 39 honnor gelio 2500/39 da 64 tane 1 lvl i alip 40 lvl yapman demek ki bukadar adami kasmakla urasicagina gidip niyalarda 9 gapla 80 lvl de kassan sun dusurme ihtimalin daa cok :lol: ayni zamanda kimsenn 5 criticalli 0 blue we % leri 0 olan +0 sun u 11 12 critical phy si %70 butun blueleri %100 reinforceside %50 %60 olan 72 lvl +5 silaha tercih edicegini sanmiorm ki 72 lvl +5 77 lvl eder 64 lvl +15 79 lvl eder ki 79 lvl itemin butun % leri 0 ken 77 lvl olann butun % leri %60 ciwarindaysa eminimki 79 lvl den 10 kat daha yararli olr
64+15 sun silahınfabrika çıkış halidir bide buna +5 eklersen 84 lvl silah kadar vurur yani 72+5 77 lvl gücündeyken sun silah 84 lvl silah gücündedir,ben şahsen koşa koşa bu sun ları tercih ederdim,72+5 ler bu sun silahlardan daha değerli olsaydı sun lar 900m ye 72+5 lerde 100m ye satılmazdı değilmi?honor point olayı biraz zaman kaybı gibi gelebilir ama al 4 adam akademine kassınlar sana ne zararları var?ayrıca full farm + item bitirdikten sonra pekte işin olmayacak hem serverların bildiğin gibi item drop etme olayı sınırlı yani benim gibi herkesin sun itemini kaptığı bi serverda oynuyorsan ömrünün sonuna kadar da kassan sun düşüremiceksin demektir Wink

Pennywise demiş ki:
DarkHero demiş ki:
penny yardım et plz bende 62 lvlim akademiye bikaç eleman aldım adamlar deli gibi kasıo ama hiç honor point gelmedi neden???
aldıgın kişilerin ekranlarında sol üstte buff gibi bişey cıkar orda geriye dogru saat sayar 1 günlüktür o süre içinde nekadar cok kasarsa okadar cok honor point kazanır,o saat bittiği zamanda honor point ler hesabına yüklenir Wink
kardeş o buffı sana öğrencın gönderır onu acınca öğrencın daha cok exp alır onur puanı deıl.. onur puanları öğrencını 40 lvl yapıp mezun yapınca alıosun Wink

ChaOs demiş ki:
Pennywise demiş ki:
DarkHero demiş ki:
penny yardım et plz bende 62 lvlim akademiye bikaç eleman aldım adamlar deli gibi kasıo ama hiç honor point gelmedi neden???
aldıgın kişilerin ekranlarında sol üstte buff gibi bişey cıkar orda geriye dogru saat sayar 1 günlüktür o süre içinde nekadar cok kasarsa okadar cok honor point kazanır,o saat bittiği zamanda honor point ler hesabına yüklenir Wink
kardeş o buffı sana öğrencın gönderır onu acınca öğrencın daha cok exp alır onur puanı deıl.. onur puanları öğrencını 40 lvl yapıp mezun yapınca alıosun Wink
evet öyleymiş bende dün öğrendim onu,herşey yavaş yavaş :lol:

Pennywise demiş ki:
bide kötü haberi de veriyim
mesela birini lvl 1 de aldınız akademinize,adam lvl 40 oldu ve mezun ettiniz ozman alacağınız honor point 40 - 1 = 39 oluyor,yani akademiden çıkış lvl inden giriş lvl ini çıkarıyoruz,acaip sinirlendim ya şimdi böyle saçma şeymi olur ne guzel heveslenmiştim sosun alacam die,okadar puanı bütün server ı mezun etsek toplayamayız.
eheueheuhehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: burda koptum :lol::D:D

Yukarı Alt