yerinizde olsam bian önce lvl 62 olup adam gibi bir academy kurardım :lol: nedenmi? cvp aşağıda Arrow
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
akademi kurduktan sonra bikaç öğrenci alıyorsunuz,gün içinde nekadar cok kasarlarsa okadar cok honor point alır okadar cok sox item kullanırsınız,o yüzden akademiye adam alırken sadece cok kasacagınızdan emin oldugunuz kişileri alın sonra pişman olmayın Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
penny altta ne kdr kasarlarsa o kdr fazla gelir yazmışsın

Biz onları kasınca gelmiyormu bu?

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
benimki de alakasız bir soru ama şu yeni potlar ne işe yarıyor acaba anlamadım kırmızı ve yanında lila pot varya ?

Ben akademıyı kurdum arkdasımı kasıorum o bana buff werıo o ne ıse yarıor 24saat yazıor bıde honor poıntlerı ben goremıorum hala

penny yardım et plz bende 62 lvlim akademiye bikaç eleman aldım adamlar deli gibi kasıo ama hiç honor point gelmedi neden???

DarkHero demiş ki:
penny yardım et plz bende 62 lvlim akademiye bikaç eleman aldım adamlar deli gibi kasıo ama hiç honor point gelmedi neden???
aldıgın kişilerin ekranlarında sol üstte buff gibi bişey cıkar orda geriye dogru saat sayar 1 günlüktür o süre içinde nekadar cok kasarsa okadar cok honor point kazanır,o saat bittiği zamanda honor point ler hesabına yüklenir Wink

Dr.Hemlock demiş ki:
benimki de alakasız bir soru ama şu yeni potlar ne işe yarıyor acaba anlamadım kırmızı ve yanında lila pot varya ?
bazı charlarda görünmezlik özelliği varya,skille görünmez oluyorlar,onu kullandığın zaman görünmezlikleri kalkıyor(en azından sen görebiliyorsun)

akademi sistemini anladım,bi adamı lvl 30 dan düşükken alıp lvl 40 olduu zaman mezun ederseniz honor pointleri alıyorsunuz,başka türlü honor point alınmıyormuş

bide kötü haberi de veriyim
mesela birini lvl 1 de aldınız akademinize,adam lvl 40 oldu ve mezun ettiniz ozman alacağınız honor point 40 - 1 = 39 oluyor,yani akademiden çıkış lvl inden giriş lvl ini çıkarıyoruz,acaip sinirlendim ya şimdi böyle saçma şeymi olur ne guzel heveslenmiştim sosun alacam die,okadar puanı bütün server ı mezun etsek toplayamayız.

peki bu 1000 honor point ne kadar sürede birikir?
diyelim 1 lvl'dan bir öğrenci aldık ve 40 olup bizden ayrıldı, kaç honor point gelir? Rolling Eyes

Chauncey demiş ki:
diyelim 1 lvl'dan bir öğrenci aldık ve 40 olup bizden ayrıldı, kaç honor point gelir? Rolling Eyes
39 point gelir ve buda aynı şekilde yaklaşık 30 kişi daa mezaun etmelisin demektir.

Pennywise demiş ki:
Chauncey demiş ki:
39 point gelir ve buda aynı şekilde yaklaşık 30 kişi daa mezaun etmelisin demektir.
öff cok ya..

qker sen de dikkat et Türkçe'ye lütfen, anormal yazma. Wink

Yukarı Alt