Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Sene 2020 olacak daha açılmadı hoaydaaaaa :D Saçımız sakalımız beyazladı bekleye bekleye ...

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Tekrar üyelik almaya gerek ver mı beyler eski üyeliğim var onu kullanabilirmiyim peki ?

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Eyvallah usta Türk Guildi arıyorum şimdiden haberleşelim başlayacaklarla discord kanalı varsa eğer !!!

Server
Eris
Bazı twitch yayıncılarına denk geldim bol keseden cahil cahil sallıyorlar birisi diyor kimin tanıttığı beni ilgilendirmez kimisi diyor benim işim sro ben bilirim her şeyi lisans veremez açamazlar gibisinden denk gelirlerse okusunlar diye yazıyorum bunu bilginiz olmayan şeylere burnunuzu sokmayın bir şeyler biliyorum diye ortalıkta kral kesiliyorsunuz ama bilginiz sıfır. Kafanızı kendi leş çöplüğünüzden dışarı çıkartmayın. Sonra zararla çıkan siz olursunuz :coffee:

Son düzenleme:
Bazı twitch yayıncılarına denk geldim bol keseden cahil cahil sallıyorlar birisi diyor kimin tanıttığı beni ilgilendirmez kimisi diyor benim işim sro ben bilirim her şeyi lisans veremez açamazlar gibisinden denk gelirlerse okusunlar diye yazıyorum bunu bilginiz olmayan şeyler burnunuzu sokmayın bir şeyler biliyorum diye ortalıkta kral kesiliyorsunuz adam bilginiz sıfır. Kafanızı kendi leş çöplüğünüzden dışarı çıkartmayın. Sonra zararla çıkan siz olursunuz :coffee:
Sanırım yine ıslak çorap kokan küflü ayak kokan yayınlara denk geldin :D Gel bize gel, bizde ilahi var etli pilav var gül suyu var :D

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Guildin ismi ne olsun ? güzel bir isim söyleyin beyler şimdiden birkaç arkadaş buldum !!!

Güzel birsey koy guild ismini de çan çin çonları tokatlayak azcık Türkler olarak

Bazı twitch yayıncılarına denk geldim bol keseden cahil cahil sallıyorlar birisi diyor kimin tanıttığı beni ilgilendirmez kimisi diyor benim işim sro ben bilirim her şeyi lisans veremez açamazlar gibisinden denk gelirlerse okusunlar diye yazıyorum bunu bilginiz olmayan şeyler burnunuzu sokmayın bir şeyler biliyorum diye ortalıkta kral kesiliyorsunuz ama bilginiz sıfır. Kafanızı kendi leş çöplüğünüzden dışarı çıkartmayın. Sonra zararla çıkan siz olursunuz :coffee:
Pwp server oyuncusu bro onlar façası yemez isro sistemde oynamaya alışmışlar rate yüksek hersey free bol keseden ben bilirim diye atıyorlar millete. arada bakıyorum cok gülüyorum

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Aynen emek sevmezler şimdikiler eskiler 10 k goldun +3 itemin değerini biliyordu çünkü 2005-2006 yılları arasında oynayanlar . Justice_Army koymayı düşünüyorum guildin ismine...

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Gm event takvimini yayınlamış açılışta baya event olacak kasılırken rahat akarız ! :wink1:

Server
Eris
Gm event takvimini yayınlamış açılışta baya event olacak kasılırken rahat akarız ! :wink1:
isro'da olan 1 - 70 level arası level alınca ödül veriyor ya onları vereceklerini yazmışlar :D
Merak ettiğim bir şey var açık beta adıyla geçiyor kaç gün sürecek acaba açık beta ayağına devam mı edecekler acaba :oldie:

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Açık betanın kapanma riski yüzde kaç bilmiyorum bir sıkıntı çıkmadığı sürece devam eder resetlemezler serveri . 72 lvla kadar rahatız o zaman 72 den sonra oto item pot vs. vermiyo zaten.

Acık beta bitiş var mı ona göre kasalım yoksa kapanacaksa hemen takılalım

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt