Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Kapalı betada herkese açık olup açık betada kısıtlama olması hayal kırıklığı resmen !

Son düzenleme:
Ayrica media.pk2 dosyasini editlemeden oyuna girmeye calisirsak karakter ekraninda oyun crash veriyor dc yiyoruz

Server
Eris
Beyler 2 adet server var biz 90 cap beklerken 80 cap yapmışlar konu başlığı ve indirme linkleri güncellenmiştir.

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Yakında guild kuracağız tüm herkesi bekleriz beyler !!!

Merhaba Arakdaşlar ,
Anladığım kadarıyla Orj. Sv / Foruma 08 kayıtlıyım fakat 2006 oyuncusuyum :D aradan çok uzun zaman geçti merak ettim ne oldu diye her sene bakındım durdum yaş oldu 28 fakat Sro yu bırakmak kolay olmasada akılda ve gönülde ciddi hasarlar bıraktı unutmak imkansız :)
Benim bu sv ye başlaya bilmem için öncelikli olaraktan Vpn , p2 editör e ihtiyacım var . peki extra yardımcı prog. ihtiyacım olucak mı ?loader vs gibi.
...ve en önemlis ioyunda size ihtiyacım var

Edit : Bu tür yardımcı programları bu oyun üzerinde oldum olası bu forum sitesi haricinde hiçbir yerde down. etmedim sebebi ise sizde bilirsiniz-ki zamanın en iyi güvenilir sitesi hep burası oldu . şuan-ki durumunu bilemiyorum fakat sizden ricam bu tür uygulamaların linkini sizden istiyorum.

Edit : Sv kapalı :)

Son düzenleme:
Server
Eris
Edit : Sv kapalı :)
Server açık fakat tayvan, hongkong, mona gibi bölgelere açık şekilde geldi.
Kapalı Betada her lokasyona açıktı açık betada dediğim bölgeler dışında halan her yere kapattılar.

Oyuna vpn aracılığı ile girebilirsin. Hongkong vpn bulursanız sorunsuz oynarsınız.

Üzgünüm Vpn le deniyorum zaten , başka bir yanlış olmalı . '' hotspot Pre kullanıyorum ''
Connect..to theserver has ended ... hatasını alıyorum

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Upted yapıp girebilirsin fly vpn ile guildimize beklerim !

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Phbot kullananlara gm toplu halde ban attı bizde bu yüzden bıraktık oyunu Sro Macro kullanmamızı istiyor gm .

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt