Hımmmmmmmm :mrgreen: Tam emin değilim ama olabülür.
Ben defalarca her gün aynı şekilde vuruş yapıyorum. =) Güzel bir bug muş :mrgreen:

Dier bi acıdan bakarsak cold glavıe nın ne kadar etlılı olabılcegını goruruz

Yani extraloob boşuna cold rulez dememiş... adam ısı bılıo ya Cool Kımse cold glavier olmak ıstemes ama Aslında cold un ne kadar etkılı olabılcegınıde tahmın edemez. Tahmın eden saten cold olur onlarda belli kişilerdir detective

o salakta pill yokki + lwl 1 kalkan alıp firedaki kalkana ait skilli açarsa hiç bişicik olmas + o resmen crtl 11 k kim kime kolay çakıo öle:D

Jigsaw

Aileden
dR.NooB demiş ki:
Dier bi acıdan bakarsak cold glavıe nın ne kadar etlılı olabılcegını goruruz

Yani extraloob boşuna cold rulez dememiş... adam ısı bılıo ya Cool Kımse cold glavier olmak ıstemes ama Aslında cold un ne kadar etkılı olabılcegınıde tahmın edemez. Tahmın eden saten cold olur onlarda belli kişilerdir detective
Bkz. Ben yanii. :mrgreen:

cold un bir avantajını daha soliyim ben de cift imbue (fire+cold) var fire da ne kadar yuksek verirse versin inanın coldla vurdugumda crit oranı inanılmaz artıyor bunu da bi kenara ayzın demedi demeyin
cold+fire rulezzz:D

Dampyre

Buralıyım
_AvRiL_ demiş ki:
cold un bir avantajını daha soliyim ben de cift imbue (fire+cold) var fire da ne kadar yuksek verirse versin inanın coldla vurdugumda crit oranı inanılmaz artıyor bunu da bi kenara ayzın demedi demeyin
+1905 :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
_AvRiL_ demiş ki:
Ben de çift imbue kullanıyorum senin gibi ikisi de en yüksek seviyede lvlim için ama crit oranı aynı sana feci bi tesadüf olmuş dostum. :mrgreen:

bu arn tam ezık :mrgreen: 9 gap mı vardır nedır anlamadım hemen yatıyo bayadır görmuyom hırs yaptı farmlıyo charı herlade :mrgreen: bıde pacıfıctekı charımın accesoryler full +100 freeze basılı cold vuruyo ama bı sey olmuyo fire rulezz

Ben burada Fire olsaydım yerde olan taraf olacaktım. Çünkü karşımdaki 80 =) ee işte her şey parayla değil :mrgreen: :lol: Fire olan adam Mag Cold olan adam Phy bakımından avantajlı olur. Bazı şeyleride bileceksin canım :?!!! :mrgreen: He ve adamın elinde +7 var bende 3 :lolmuch:

Zaten Coldu extraloobda gördüğüm için devam ettirdim. Yoksa Fireye dönmüştüm. Şimdi extralobu çok iyi anladım. Sizde anlarsınız Fire Blade olur :lol:

1. si adamda pill yok cok doal yani yenmen yenemesen yuh derdim :lol:
2. si adam fire shield kullanmiyorki bu cok buyuk eksiklik
3. su adam ust uste 2 crit yiyor soul spear soul un 1. si we ghost spear mars in criticali 6k +11 k yedi adam

o adamda pill olsaydi emin ol ki hicbisi yapamazdin we fire shield extreemeyi acmis olsa donmazdi bile Wink karsindaki ezik oldugu icin yenmen doal

Excrea demiş ki:
3. su adam ust uste 2 crit yiyor soul spear soul un 1. si we ghost spear mars in criticali 6k +11 k yedi adam

o adamda pill olsaydi emin ol ki hicbisi yapamazdin we fire shield extreemeyi acmis olsa donmazdi bile Wink karsindaki ezik oldugu icin yenmen doal
pill olsa bile adam sonucta o critleri yicekti :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: ama crt wurana kadar karşısındakını yaşatırmı onu bılemem :mrgreen: :mrgreen:

Excrea demiş ki:

O adamda pil olmasada yatmaması lazım.
Videnun sonuna doğru dikkat ettiysen kenara kaçtı geldi ve crit ile indi. Orada donmadı bile.
Elimdeki Glavie'de Crit 11

whiteleo demiş ki:
Excrea demiş ki:

O adamda pil olmasada yatmaması lazım.
Videnun sonuna doğru dikkat ettiysen kenara kaçtı geldi ve crit ile indi. Orada donmadı bile.
Elimdeki Glavie'de Crit 11
2 crit ust uste sen yeseydin sende olurdun Wink ayrica adamn yedigi damageler cok yuksek 75 lvl +3 glavieli biri bukadar yuksek nasil wuruyo anlamis diilim heralde giysileri cok ezik karsidakinin

dR.NooB demiş ki:
:mrgreen: :mrgreen: tmm ne barıon yha Razz Razz bnce adamın üstüde ezık ısmını versene bı bakım rev6 dan :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: detective
_aRN_ gir bak ne görücen bakalım :mrgreen: Shocked :lol: :lolmuch: Cool extraokk :?!!! popcorn extrabeer :mrgreen:

Bakmışken banada bak ama 69 gözüküyom zuhaha :mrgreen:

Yukarı Alt