Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
İnsan kendinin hasta olduğunu bilmez mi? Hasta adamın ne gerek var alnındaki lekeye?

_sehzade_ demiş ki:
İnsan kendinin hasta olduğunu bilmez mi? Hasta adamın ne gerek var alnındaki lekeye?
Saçma

Mesela diyelimki
Sen;
Şu an kanser hastalığna yakalandın /allah korusun/
İlk yakalandığında nerden biliceksin?
Hissetmiyorsunki şçaktırmıyo hastalık/

Yorum getirceğnize cevaplara bakalım lütfen

Başkeşiş hastalıktan bahsettiğinde herkes yemekte idi yemeği elle değilde kaşık ile yiyor iseler kaşık yardımı ile bakmış olabilirler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
remi demiş ki:
Başkeşiş hastalıktan bahsettiğinde herkes yemekte idi yemeği elle değilde kaşık ile yiyor iseler kaşık yardımı ile bakmış olabilirler
Soru da hiçbir yansıma aracı kullanılmıyor diyor...

jesuswan demiş ki:
remi demiş ki:
Soru da hiçbir yansıma aracı kullanılmıyor diyor...
Bunların Hepsi İkiz Olabilir ve Birine baktıklarında ayna gibi gorurler aheuaehuaeh :mrgreen: cidden dun saat 11 den beri dusunuyorum ya Confused Hala bi cvp yoq....

A

Anonymous

Guest
sende leke var türünde sözlü uyarı olmasada bırı benım kafaya bu uyarıdan sonra tip tip bakınca anlarım.Belkı onlarda bole anlamıstır olabılermi :mrgreen:

Ben bunu bulana kadar şaftım kaydı öle beleşden hizmet yok yorun saksıları :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
ya ne saksısı :lol: şimdiden beynimizi bulandırma 1 hafta sonra okul açılcak :lol:

AGA SÖYLE PLS :lol: ahahahahhaha

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt