A

Anonymous

Guest
İyi güzelde. Kim futbolu okuyarak öğrendi. Futbol okuyarak öğrenilcek gibi değil ki? Wink Futbol yaşayarak öğrenilcek oyun. Ben okumayı bilmiyoken mahalle maçı yapıoduk :mrgreen:

22 kişinin bi topu kovaladığı bi spor oyunu. Verin hepsine birer top oynasınlar niye koşturuyorsunuz ki :lol:

Bu arada paylaşım güzel eline sağlık.

A

Anonymous

Guest
Ronin demiş ki:
22 kişinin bi topu kovaladığı bi spor oyunu. Verin hepsine birer top oynasınlar niye koşturuyorsunuz ki :lol:

Bu arada paylaşım güzel eline sağlık.
ehuehuehue :lolmuch:

Futbol dünyada en çok oynanan ve ilgiyle takip edilen bir spordur.
Futbolu sevmeyen , futbolu kendi kafasında anlamsız cümlelerle tanımlayan kişiler , bilin ki futbol oynamasını bilmiyordur.
Futbol sadece top peşinde koşmak değildir.
Futbol , zeka , teknik , hız ve fırsatçılık isteyen bir oyundur.

Hızı olan hızını , tekniği olan tekniğini konuşturur.4 unsurun 4ü de kendinde bulunan zaten futbolda belli bir yere gelebilecek , profesyönel olabilecek oyunculardır.Futbolu saçma bir oyun olarak tanımlayanlar ise , bu 4 unsurdan hiçbirine sahip değildir demektir ve futbolu saçma olarak tanımlayıp egolarını tatmin ederler Cool

Futbol her zaman bir numaralı spor dalıdır ve öyle kalacaktır.

A

Anonymous

Guest
Dark_Lord_ demiş ki:
Futbol dünyada en çok oynanan ve ilgiyle takip edilen bir spordur.
Futbolu sevmeyen , futbolu kendi kafasında anlamsız cümlelerle tanımlayan kişiler , bilin ki futbol oynamasını bilmiyordur.
Futbol sadece top peşinde koşmak değildir.

Hızı olan hızını , tekniği olan tekniğini konuşturur.4 unsurun 4ü de kendinde bulunan zaten futbolda belli bir yere gelebilecek , profesyönel olabilecek oyunculardır.Futbolu saçma bir oyun olarak tanımlayanlar ise , bu 4 unsurdan hiçbirine sahip değildir demektir ve futbolu saçma olarak tanımlayıp egolarını tatmin ederler Cool

Futbol her zaman bir numaralı spor dalıdır ve öyle kalacaktır.
+1967
Çok güzel konuştun walla.
Bunlar gerçekten Futbolun en önemli unsurlarıdır

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Sehzade demiş ki:
İyi güzelde. Kim futbolu okuyarak öğrendi. Futbol okuyarak öğrenilcek gibi değil ki? Wink Futbol yaşayarak öğrenilcek oyun. Ben okumayı bilmiyoken mahalle maçı yapıoduk :mrgreen:
Ben Düşe Kalka Öğrendim...Bacaüımda Hep Yaralar Olurdu Eve Gittiğimde :lolmuch: :mrgreen:

YAAAA futbol ole konusmakla olmaz.Eger mukkemel oynamıyosanız gelin size biseyler gosterem.Mukemmel lafım yok.Ben ilk roberto carlosun o verdigi falsofu yapmak icin(unlu bi videosun vardır ya carlosun o iste)3 haftamı verdim,butn arklarım merak etmıstı o zman.sonunda oldu,ama sonra anladımki o suta o falsoyu vermek için ayagının 40'in altında olmasi lzm.Simdi bizimki 45 olunca olmuyo tabiii :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Ole joga bonito hic sewmem.O hareketler icin bileginin hızlı olamsı lzm,ben izbandut gibi cocugum.ama sonucta herkesi ibe dizmeyi bilirm.Coooook pis koşarım,maç suyuna olsa bile en sondadır hırsım.Su ana kdr benden daha cok futbol zekası olan adam gormedim gorerek oynarım ancak biraz sinirliyimdir.Ulan cook konustuk :lolmuch:

Yukarı Alt