namusuna el uzanmıssa devletten önce sen onu öldürmek istersin
malına el uzanmıssa devletten önce sen o eli kırmak istersin
ananı babanı bacını abini öldürmüsse sende öldürmek istersin
kerdeşim veya oglum uyuşturucu kullanıyorsa sende boşverip aldırmassan o da senin pasifligin oluyor
TOPRAK DİN BAYRAK MİLLET diyen gericiyse sende git israile

Jigsaw

Aileden
NoBLe demiş ki:
ömür boyu hapis daha kötü bence idam direk ölüm kurtuluyosun ama ömür boyu hapis insan çıldırır
Kesinlikle, ebedi hapse mahkum olsam direk kırarım boynumu...

Kuruman demiş ki:
2easy4me demiş ki:
HolyGirls demiş ki:
hahaha ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! süper 2+1 sistem çok gzL aynı anda ölüm :twisted:

ve bence hak etmişler :wink1:

saçmalama arkadaşım.
allah'ın verdigi canı almak kimsenin haddine değil !
ne yani o suç işleyecek sen de onu öldüreceksin öyle mi ?
bazen bu iran'da müslümanım diye geçinen zavallıların aslında hayvan oldugunu düşünüyorum.
dini yozlaştırmakta 1. sıradalar.
Hacım Çok Haklısın Kimse Suçu Yüzünden Öldürülmez ALLAH ın Verdigi Canı ALLAH alır
Herşey için geçerli değil tabi bu.
Örneğin 'cihad' anlayışı içinde bu işi yapıyosan günah değil.(yaptıkları iyi bişey demiyorum.En azından ceza sistemleri öyleyse bile bunu halk içinde yapmamalılar.)Kendini savunmak istiyosan gine suçlu sen değilsin.
Hem idam ederek adamın(ölenlerin) işini kolaylaştırıyor.Adam 10 yıl boyunca hapishane de ızdıra çekecek sende işini kökten halledip cezalarının hemen bitmesini sağlıyon

İnsanlık dışı bişey.At hapise cürüsün gitsin ne b.k yemeye asıyorlar.Suçu varsa var illa canını mı almak lazım.

Tarantella demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
ibret-i alem olsun herkese.
o sattiklari uyusturucu yüzünden kimbilir kac yuwa dagildi.
kimbilir kaç genç zehirlendi, hayatını kaybetti.
Beter olsunlar.
Keşke aynı ceza Türkiyede de uygulansa

sizi İran' a alalım biz.belki orda yaşamak daha rahat gelir ?
Katılıyorum kardeşim Sizide irana alalım rahat yaşarsınız.

Ya Sev Ya Terket!!!

GaMe_MaSTeR demiş ki:
Örneğin 'cihad' anlayışı içinde bu işi yapıyosan günah değil.(yaptıkları iyi bişey demiyorum.En azından ceza sistemleri öyleyse bile bunu halk içinde yapmamalılar.)Kendini savunmak istiyosan gine suçlu sen değilsin.
Hem idam ederek adamın(ölenlerin) işini kolaylaştırıyor.Adam 10 yıl boyunca hapishane de ızdıra çekecek sende işini kökten halledip cezalarının hemen bitmesini sağlıyon

Çok boş düşünüyorsunuz Böyle diyorsunuz 2 gün iranda kalsanız Neler Olır çok merak ediyorum Biraz mantıklı düşünün Siza tavsiyem ! :wink1: :thumbsup: :think: :roll: :coffee:

EliteTurks demiş ki:
GaMe_MaSTeR demiş ki:

Çok boş düşünüyorsunuz Böyle diyorsunuz 2 gün iranda kalsanız Neler Olur çok merak ediyorum Biraz mantıklı düşünün Size tavsiyem ! :wink1: :thumbsup: :think: :roll: :coffee:

EliteTurks demiş ki:
Tarantella demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
ibret-i alem olsun herkese.
o sattiklari uyusturucu yüzünden kimbilir kac yuwa dagildi.
kimbilir kaç genç zehirlendi, hayatını kaybetti.
Beter olsunlar.
Keşke aynı ceza Türkiyede de uygulansa

sizi İran' a alalım biz.belki orda yaşamak daha rahat gelir ?
Katılıyorum kardeşim Sizide irana alalım rahat yaşarsınız.

Ya Sev Ya Terket!!!
saçma sapan konuşma eğer caydırıcı cezalar verilmese o kişiler gene uyuşturucu satmaya devam edicekler ve bırcok kişinin hayatını söndürücekler uyuşturucu satarak bence iran eniyisini yapıyor keşke türkiyedede olsa böle bişey suç oranları çok büyük oranda azalırdı daha huzurlu yaşardık

HolyGirls demiş ki:
hahaha ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! süper 2+1 sistem çok gzL aynı anda ölüm :twisted:

ve bence hak etmişler :wink1:

1-Ne saçmalıyorsun sen arkadaşım... :!:
2-Hiç bişeyin suçu ölüm degildir... :!:
3-Allah İstemeden kimse kimseyi öldüremez... :!:

yazıda ki videoya tıklayınca açılıyo.. normalde iple idamlarda zanlı yukardan bırakılıp boynunun kırılmasıyla öldürülüyo ama burda direk boğarak öldürüyolar ilginç ...bi apoyu asamadık gitti...

Yukarı Alt