A

Anonymous

Guest
İran'da uyuşturucu kaçakçılığı yapan biri kadın 3 kişinin saniye saniye idam görüntüleri izleyenlerin kanını donduruyor. Bu görüntüleri çocuklara izlettirmeyin...

Bilindiği gibi şeriat kanunlarının uygulandığı İran'da vatana ihanet, cinayet, tecavüz, silahlı soygun, hırsızlık, uyuşturucu kaçakçılığı ve dinden dönme suçları idamla cezalandırılıyor.

http://haber.mynet.com/video/dis-haber/ ... 65%252Ewmv

Uyuşturucu kaçakçılığı suçundan verilen idam cezalarına bir yenisi Sistan-Belucistan eyaletinin başkenti Zahedan'da eklendi. Uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlanan biri kadın 3 kişi, halkın gözü önünde idam edildi.

Suçluların bir vince asılarak yapılan idamı sırasında halk meydanda toplandı. Kalabalığın uğultusu arasında idam edilen 3 kişi can çekişerek öldü. İran, dünya genelinde idam kararını en fazla uygulayan ülkeler arasında yer alıyor. Uluslararası Af Örgütü verilerine göre İran'da geçen yıl 177 kişi idam edildi.

neden hepsine +18 derler ki lise 1 öğrencisiyim burdaki resimlerin hiç birinden tırsmadım :D

hahaha ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! süper 2+1 sistem çok gzL aynı anda ölüm :twisted:

ve bence hak etmişler :wink1:

HolyGirls demiş ki:
hahaha ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! süper 2+1 sistem çok gzL aynı anda ölüm :twisted:

saçmalama arkadaşım.
allah'ın verdigi canı almak kimsenin haddine değil !
ne yani o suç işleyecek sen de onu öldüreceksin öyle mi ?
bazen bu iran'da müslümanım diye geçinen zavallıların aslında hayvan oldugunu düşünüyorum.
dini yozlaştırmakta 1. sıradalar.

Abd en temizi Ceyran lı kanepeye oturtturuolar grup yaptırıolar cesetlere yada cırıl cıplak üst üste atıp yakıolar ter temiz oldu bitti

bence harika keşke türkiye de de olsa idam bak sonra suç oranları nasıl azalıyo...

2easy4me demiş ki:
HolyGirls demiş ki:

saçmalama arkadaşım.
allah'ın verdigi canı almak kimsenin haddine değil !
ne yani o suç işleyecek sen de onu öldüreceksin öyle mi ?
bazen bu iran'da müslümanım diye geçinen zavallıların aslında hayvan oldugunu düşünüyorum.
dini yozlaştırmakta 1. sıradalar.
Hacım Çok Haklısın Kimse Suçu Yüzünden Öldürülmez ALLAH ın Verdigi Canı ALLAH alır

bunu yapanın allah belasını versın ya ınsan hapıshaneye atar mılletın onunde asarmı yuh ya baska bısey demıyorum

Tmm Ölmesi bencede Yanlış bişey ama şöyle bişeyde war
Dinimizde Kısasa Kısas diye bir kavram war Bunu Okuyun önce
Sonra irandaki suc oranı ile türkiyedeki suç oranları arasındaki farka bakın sonra konusun
O adamlara ömür boyu hapis cezasıda olabilir belki daha iyi olur ama AF cıkmıcak Zırt Pırt işte
HApse giren Direk cıkarsa kiMSE koRMAZ sUC İŞLEMEKTEN ..............
[kATILIYORUM YADA KATILMIORUM DIYE BIRSEY YAZMADIM IDAM KONUSUNDA YORUM YOK]

DyNaSTy demiş ki:
Tmm Ölmesi bencede Yanlış bişey ama şöyle bişeyde war
Dinimizde Kısasa Kısas diye bir kavram war Bunu Okuyun önce
Sonra irandaki suc oranı ile türkiyedeki suç oranları arasındaki farka bakın sonra konusun
O adamlara ömür boyu hapis cezasıda olabilir belki daha iyi olur ama AF cıkmıcak Zırt Pırt işte
HApse giren Direk cıkarsa kiMSE koRMAZ sUC İŞLEMEKTEN ..............
[kATILIYORUM YADA KATILMIORUM DIYE BIRSEY YAZMADIM IDAM KONUSUNDA YORUM YOK]
Kardeş mantık olarak dediğin doğru.Amerika da orta asyaya gözünü dikti kendi çıkarları için herkezi öldürüyor neden mantığıyla hareket ediyor çıkarı neyse onu yapıyor.Adamlar kendi gelceklerini kurtarıyorlar senınkıne bakmadan.Yanı hayvan gıbı.Aslan baska bı hayvanı yıyor yavruları ıcın.Ama ınsanı hayvandan ayıran değerler vardır.Biz bunun için insanız.Doğrudur böyle olmasa suç oranları 3e 5e katlanır ama unutma biz insanız.

Beter Olsunlar O soktukları Uyuşturucu Yüzünden Kaç Genç İnsanın Hayatı Kararıyor Kaç Aile Yıkılıyor Kaç Kişinin Damarlarında Zehir Olarak Dolaşıyor.Gencecik Lise Talebelerinin Ceplerine Girip Damarlarından Geçiyor.Bu Yüzden Beter Olsunlar.

RoyalFlush

Bilgiliyim
SweetBlow demiş ki:
Beter Olsunlar O soktukları Uyuşturucu Yüzünden Kaç Genç İnsanın Hayatı Kararıyor Kaç Aile Yıkılıyor Kaç Kişinin Damarlarında Zehir Olarak Dolaşıyor.Gencecik Lise Talebelerinin Ceplerine Girip Damarlarından Geçiyor.Bu Yüzden Beter Olsunlar.

+ sonsuz

tamam gerici bir şekilde idam ediliyorlar ama ibret-i alem olsun diye yapılıyor bütün bunlar.

ömür boyu hapis daha kötü bence idam direk ölüm kurtuluyosun ama ömür boyu hapis insan çıldırır

F34RL3SS demiş ki:
ibret-i alem olsun herkese.
o sattiklari uyusturucu yüzünden kimbilir kac yuwa dagildi.
kimbilir kaç genç zehirlendi, hayatını kaybetti.
Beter olsunlar.
Keşke aynı ceza Türkiyede de uygulansa

sizi İran' a alalım biz.belki orda yaşamak daha rahat gelir ?

Yukarı Alt