Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yani ordan durum kontrolü falan mı yapıyorsun? yakıt tankı falan ?? bilmiyorum gerçi gereksiz bir tahmin sadece :popcorn:

Sizin eğitiminiz için gerçekten zor bir zaman, resmen sembolik oldu her şey. Öğretmenlar makine gibi anlatıyor iki de bir '' sesim geliyor mu arkadaşlar '' diyor hiç bir şey anlamadan evet hocam diyorlar ( eşimden dolayı biliyorum ) Boşlama yine de baba, bu dönemde büyük bir sorumluluk düşüyor size bol bol '' benim hocam '' kanalının videolarını izle. Ben eşim izlerken/dinlerken kulak misafiri oluyorum Türk tarihinde neler öğrendim anlatamam..

Hayırlısı olsun, huzurlu bir yuvan olur umarım. 3 Senelik bir evlilik tecrübesi ile tek önereceğim çatıştığınız her konuda açıklama ile empati ile bir biriniz ile anlaşın. Evlilikte en büyük problem bir birini anlamamaktır.
Gerçi sana bunları yazarken tuhaf oluyorum çünkü sen baya tecrübeli bir kişiliğe sahipsin ama şunuda unutmayalım bazen evliliğin getirdiği zorlukların biri de karşında ki kişiye anlam verememektir yani burada tecrübe falan boş oluyor. Yazdığım şey karmaşık olabilir ama önün de uzun bir süreç var ne demek istediğimi anlayacaksın.

İşini sormak isterim neler yapıyorsun şuan orada?
Valla hacı biz 12 yıldır beraberiz evli sayılırız zaten :lolmuch:

İş benim hep aynı, freelance çalışırım ben ama eşim memur olarak atandı, o yüzden buraya geldik. Ben zaten uzaktan çalıştığım için sıkıntı yok neresi olursa gidelim dedim, öyle gittik. Güzel de oldu, yıllardır bu ülkede yaşıyorum, doğuda ki güzelliklerin hiç birini bilmiyordum, ne var ne yok hiç bir fikrim yoktu ve en çok gezmek istediğim yerdi buralar. Yurt dışına çıkmaktan daha çok, Gaziantep'e gidip yemeğini tatlısını yemek istiyordum, artık yaparım bunları.

Hayırlı olsun, mutluluklar dilerim hacım :kalp: . Bu dersleri internetten yine beceremeyecekler gibi zaten, geçen dönem de hoca dersleri internete yükledim internetten araştırmayın benim anlattığımda hepsi var diyor. Kadının yüklediği videoya bakıyorsun ne ses anlaşılıyor ne görüntü... Açılsın da korona olacağız biz de sanırım artık.
Sağol hacım.
Ben de ünide çok çektim bu acıyı uzaktan eğitim olmasa da.
Hocanın dersinden ses kaydı alır, onları word'e döker sonra defalarca okurduk. Ses kaydın da masaların gıcırdaması, sesin azalıp alçalması, berbat ses kalitesi, ingilizce olunca anlaşılmayan yerler ne istersen var :) Fakat geçmenin tek yolu buydu çünkü sınavlarda bire bir kendi örneklerini kendi anlattıklarını istiyorlardı. Bir örnek verdiğinde bile örnek onların derste verdiği değilse, puan kırıyorlardı.
Çok acı çektik ama geriye dönüp baktığımda çokta eğlendik. Şimdi bütün arkadaşlarım hep farklı illerde. Asla görüşemiyorsun. Sana da bu zamanların tadını çıkar diyeceğim de, şimdi de görüşemiyorsundur zaten, ne diyeyim bilemedim :lolmuch:

İş benim hep aynı, freelance çalışırım ben ama eşim memur olarak atandı, o yüzden buraya geldik. Ben zaten uzaktan çalıştığım için sıkıntı yok neresi olursa gidelim dedim, öyle gittik. Güzel de oldu, yıllardır bu ülkede yaşıyorum, doğuda ki güzelliklerin hiç birini bilmiyordum, ne var ne yok hiç bir fikrim yoktu ve en çok gezmek istediğim yerdi buralar. Yurt dışına çıkmaktan daha çok, Gaziantep'e gidip yemeğini tatlısını yemek istiyordum, artık yaparım bunları.
Yakında aynı kaderi paylaşacağız, benim eşimde KPSS iyi hazırlandı kuzey doğu falan gideriz diye düşünüyorum. Genel olarak trabzon falan istiyoruz ama bakalım hayırlısı. Yer değiştirmek, yeni bir yaşam bize iyi gelecek..

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Valla hacı biz 12 yıldır beraberiz evli sayılırız zaten :lolmuch:

Sağol hacım.
Ben de ünide çok çektim bu acıyı uzaktan eğitim olmasa da.
Hocanın dersinden ses kaydı alır, onları word'e döker sonra defalarca okurduk. Ses kaydın da masaların gıcırdaması, sesin azalıp alçalması, berbat ses kalitesi, ingilizce olunca anlaşılmayan yerler ne istersen var :) Fakat geçmenin tek yolu buydu çünkü sınavlarda bire bir kendi örneklerini kendi anlattıklarını istiyorlardı. Bir örnek verdiğinde bile örnek onların derste verdiği değilse, puan kırıyorlardı.
Çok acı çektik ama geriye dönüp baktığımda çokta eğlendik. Şimdi bütün arkadaşlarım hep farklı illerde. Asla görüşemiyorsun. Sana da bu zamanların tadını çıkar diyeceğim de, şimdi de görüşemiyorsundur zaten, ne diyeyim bilemedim :lolmuch:
İşte bir yandan da o yüzden okulların açılmasını istiyoruz, üniversite hayatımız da boşa geçiyor :D Bizim birkaç hoca da aynı şekildeydi, kendi anlattığı gibi açıklamayanları bıraktı dersten, ben de kalacaktım da finalde hallettim neyse ki. Bu arada 11.30'da dersimiz vardı, yüzlerce binlerce kişi programın başında bekliyoruz, ne ders var ne bir şey... Programda yoğunluk varmış da dersleri ekleyememişler de bilmem ne. Şaşırmadım :D

Takımı
Besiktas
Toplu hal hatır;

@Chorus Evlilik işi ne oldu abi? Korona araya mı girdi yoksa :d
@lemonade durumun nasıl? aniy kalout
@Super Özgür bey, öyle büyük fırtınalı, dalgalı zamanlar yaşıyor musunuz? Bir ara video at ya :*
@RanstaMonsta Neler yapıyorsun bro? ders falan?
@CezaAlp gözlerim seni arıyor... tindırcı
@Rewind Yaz bitti, kışın da meşhur rayban gözlüğünü takacak mısınız amdin bey?
Yeni almayı düşünüyorum çok eskidi ve tarz değişikliği lazım artık :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yakında aynı kaderi paylaşacağız, benim eşimde KPSS iyi hazırlandı kuzey doğu falan gideriz diye düşünüyorum. Genel olarak trabzon falan istiyoruz ama bakalım hayırlısı. Yer değiştirmek, yeni bir yaşam bize iyi gelecek..
Hayırlısı hacım, ben urfayı beğendim, yaşanabilir bir yer. Hiç doğu gibi hissettirmiyor ama kiralar istanbulla bire bir aynı. 1500 TL kira ödüyorum burada artı aidat.

Freelance dedin hemen atlayasım geldi :(

Bionluğu da bana sen önermiştin, yeteri kadar iş çıkmıyor burdan var mı muadilleri :))
Hacım ben 15 yıldır freelance çalıştığım için artık bir network kurdum, oradan geliyor genelde işler. Birde ingilizce blog vs yazıyorum, oradan da dönüyor, tavsiye ederim.

İşte bir yandan da o yüzden okulların açılmasını istiyoruz, üniversite hayatımız da boşa geçiyor :D Bizim birkaç hoca da aynı şekildeydi, kendi anlattığı gibi açıklamayanları bıraktı dersten, ben de kalacaktım da finalde hallettim neyse ki. Bu arada 11.30'da dersimiz vardı, yüzlerce binlerce kişi programın başında bekliyoruz, ne ders var ne bir şey... Programda yoğunluk varmış da dersleri ekleyememişler de bilmem ne. Şaşırmadım :D
Açsan dert açmasan dert ama açsan da yine eski hayatına dönemezsin pek bir farkı olmaz. Ama tabi açılacak yine de çünkü artık umurlarında değil artık.

Bazen kredi kartınızı kapatmak istediğinizde banka kredi kartına bonus yükleme teklifi sunuyor, aranızda onu kabul eden oldu mu?

Son düzenleme:
Toplu hal hatır;

@Chorus Evlilik işi ne oldu abi? Korona araya mı girdi yoksa :d
@lemonade durumun nasıl? aniy kalout
@Super Özgür bey, öyle büyük fırtınalı, dalgalı zamanlar yaşıyor musunuz? Bir ara video at ya :*
@RanstaMonsta Neler yapıyorsun bro? ders falan?
@CezaAlp gözlerim seni arıyor... tindırcı
@Rewind Yaz bitti, kışın da meşhur rayban gözlüğünü takacak mısınız amdin bey?
abi selamlar, güldüm yorumu görür görmez :lolmuch:
nasılsınız napıyosunuz

yok böyle tipler gerçek birini tanıdım aynen böyle rahattı
ben bu rahat kafadan istiyorum ya, hayatim boyunca boyle rahat olamadim gitti hahaha Hani utanma duygusundan arinmis adam

Ps: Bu arada bu agzini yayarak konusan hani boyle unide falan gevsek, y4vs4k dedigimiz tipler olur ya tam oyle degil mi sizce de konusmasi, bilerek mi oyle yapiyor yoksa normal konusmasi mi anlayamadim

Yukarı Alt