Takımı
Galatasaray
Bu sefer daha kritik şeylere yanıt vermişler sanki,gold botlara izin vermeyip ıp limit konusunda da sıkı olunacağı söylenmiş bakalım güzel tedbirler.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Özellikle son maddeyi uygulayabileceklerine inanmıyorum. VPN, Proxy önüne geçebilirlerse güzel.

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Süper elle kasacaz ilk başta o zaman botsuz. Daha sonradan çıkarma ihtimalleri var mı peki botu ? İlerleyen zamanlarda sadece oyunun içindeki kendi botu ?

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Bence çıkarırlar millet 7/24 pc başında değil çünkü...

Bota karışmıyoruz, isteyen botla girsin demeye getirmişler. Bu yüzden bence sbot ile uyumlu olacak :roll:

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Bota karışmıyoruz, isteyen botla girsin demeye getirmişler. Bu yüzden bence sbot ile uyumlu olacak :roll:
Sbotta hata , item gitme , id pw çalınma yok heralde ? güzel bir bot ayarlarlar kendilerinin yasal kabul ettikleri...

B7B

rank8
7/24 bilgisayarı açık bırakmak yerine herhangi bir sunucu vs. üzerinden bot runlayabilir miyiz acaba? Bu konulardan anlayan arkadaşların görüşleri nelerdir?

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
İsimler arasında en bilindik olanı Efes heralde diğer isimler uzak geldi bana hayırlısı olsun...

Bence soyle bir soru sorulmali tamam herkes sevincli heycanli da tam olarak ne bekliyorsunuz diye herkesten bir gorus alinmali ve bunlarin harmanlanmasiyla bir sonuca varilmali. Misal herkes P2W' den F2P'e donus istiyor baska neler bekleniyor. Cap 100lv miydi bu arada biraz uzak kaldim konuya

Yukarı Alt