Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yarın mount blade bannerlord geliyor. Güzel bir karantina oyunu olabilir.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Turk telekom internet yavaşlığı çeken var mı?

son 2-3 gündür deli gibi internet kasıyor, film bile izleyemez oldum netflix dışı.
Benim arkadaşlar falan da yaşıyor kanka müşteri hizmetlerine de bağlanamıyor hiçbiri, baya yoğun herhalde.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Telefonunda hiç mürekkep akması yani siyah leke sorunu yaşayan oldu mu? Bu leke gittikçe büyüyor mu yoksa aynı şekilde kalıyor mu?

Telefonunda hiç mürekkep akması yani siyah leke sorunu yaşayan oldu mu? Bu leke gittikçe büyüyor mu yoksa aynı şekilde kalıyor mu?
Benim telefonun sol üst köşesinde biraz karartı vardı ve bildiğiniz oranın pixelleri ölüydü. 4 yıl oldu çok az fark ediliyor ama var.
Bu konuda bir şey söylemek sallamak olur, ekran üreticisinin kalitesine bağlı bir durum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İlk defa duydum böyle bir sorunu geçmiş olsun. Durup dururken mi oldu yere mi düştü merak ettim?
Sağol hacım bana olmadı sadece böyle durumda olan bir telefon almayı düşünüyorum da merak ettim. İnternette baktım kesin artacak diyorlar ama benimde üstünde leke olan bir telefonum vardı 1 yılda azcık bir şey büyümüştü sadece. İnternette 1 ayda tüm ekran kaplanıyor diyorlar...

Benim telefonun sol üst köşesinde biraz karartı vardı ve bildiğiniz oranın pixelleri ölüydü. 4 yıl oldu çok az fark ediliyor ama var.
Bu konuda bir şey söylemek sallamak olur, ekran üreticisinin kalitesine bağlı bir durum.
Ekran Samsung'a ait, telefon S6 Edge. Edge model telefonlarda bu lekeler çok yaygın. Özellikle ortasından çizgi geçen çok gördüm.

CS GO oynayan var mı?
2,5 senedir girmiyordum. Arkadaşlarla oynayalım dedik girdiğim her oyunda en az 1-2 wh üstüne spread hack denk geliyor.
Hesaplarımızın hepsi seçkin? Oyunun durumu gerçekten bu halde mi artık?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
CS GO oynayan var mı?
2,5 senedir girmiyordum. Arkadaşlarla oynayalım dedik girdiğim her oyunda en az 1-2 wh üstüne spread hack denk geliyor.
Hesaplarımızın hepsi seçkin? Oyunun durumu gerçekten bu halde mi artık?
Ben oynuyorum bir süredir yine başladım fakat hiç karşılaşmadım.

100 tane oyun ve daha fazlasına destek vereceğini idda eden XBOX Game Pass PC satın aldım 6₺ daha sonra ki aylar 15₺ olacak mış fakat denek amacındayım.
İçerisinde Forza Horizon, Gear 5, A.O.E Definitive, daha yazamayacağım bir çok pahalı ve kalite oyun var.

Xbox Game Pass'e Katılın | Xbox incelemek isteyenlere..

Evet beyler baba yatar şafak atar ,
Allah herkese rahatlık versin :uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::arrow::arrow:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IMG_C990C78DB054-1-min.jpeg

Süperbox almayı düşünüyorsanız geceleri bu hale geliyor bilginiz olsun. Alt yapı yok evde, sürünüyoruz...
IMG_9BA1611204B2-1-min.jpeg

Bu da telefonu LTE'ye bağlayınca çıkan sonuç. Süperbox'lara geceleri iyi bir hız kısıtlaması geliyor ve bu cihaz ayda 180 TL. Şimdi daha pahalıya satıyorlar hatta.

Yukarı Alt