Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Beklentimin cok uzerinde ve harika bir dis tasarim ornegi. Ben bayildim, gayet basarili.. Adamlar yapmis.

Araç güzel ama ne kadar yerli olsa da teknolojinin de bir fiyatı vardır.
Türk Lirasıın; Euro, Dolar, Sterlin'e kıyasla değerinin çok geride olması satış fiyatının artışı konusunda etki yapacaktır diye düşünüyorum.

Burada en büyük görev Türk halkına düşüyor ellerindeki arabayı yerli otomobil ile değiştirmeleri gerekecek.

Bakın Amerikalılara Apple'a nasıl sahip çıkıpta gelişmesine vesile oldular amerikalıların cebinde leblebi gibi.

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bende beğendim gerçekten . Başarılı bir aile arabası olur .

Takımı
Galatasaray
2017 yılında başka bir firma tarafından yapıldığı söyleniyor, adı da kinetic k550 hybrid'miş. Bilmiyorum doğruluğunu. Halbuki ben de beğenmiştim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Sanırım ülkecek uzun zaman sonra tekrar bir gurur duyduk, göğsümüz kabardı..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Neredeyse aynı sayılır.
Baya benziyorlar ama zaten tasarım italyan firmaya yaptırıldı, baba yiğitlerle pek bir alakası yok. Konu baştaki hükümet olunca, akla bir sürü şey geliyor ama göreceğiz artık 3 yıla kadar satışına başlanması lazım, yapılırken illa fabrikadan bir resim atılır, görürüz gerçekten yapılıyor mu yapılmıyor mu. Umarım gerçekten yapılıyordur çünkü elektrikli otomobil trendi daha yeni başlıyor. Bunun peşini bırakmayıp şehirleri elektrikli araba dostu bir şehir yaparsak efsane olur.

yerli otomobilin ön sipariş fiyatları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 30-40 bin olabilir deniliyor..

Son düzenleme:
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt