Trump sakin konuşmasını öğrenmiş dediğim gibi 10 saniye içinde 20 laf sokup kendisini övdü yine. Kaplan'a gelince kimin ne olduğunu anlamış derdimde Trump'ın genel tavrı zaten bu, herkese aynı eleştiriyi yapıyor.
abi adamım pipisinde bile değil istediğim gibi oynarım dedi resmen, bizim ki de bıyık altı gülüyor ingilizce anlamadığı için.
belki anladığı bir kaç kelime vardır ;Great President hoşuna gitmiştir :d

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
f/p açısından nasıl bir ürün sizce?
480 gb'ın zaten 80 gb'ı windowsa gider. Oyun oynayacaksan 400gb'a oyun moyun sığmaz. Yanında 1 TB harddisk olması lazım ki oyunları oraya atasın. Cihazın dvd rom'uda yok, çıkartıp ek harddisk takamazsın.

Doma$no

480 gb'ın zaten 80 gb'ı windowsa gider. Oyun oynayacaksan 400gb'a oyun moyun sığmaz. Yanında 1 TB harddisk olması lazım ki oyunları oraya atasın. Cihazın dvd rom'uda yok, çıkartıp ek harddisk takamazsın.
2-3 Oyun var oynadığım sadece toplamları 80-90 gbtır.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Tidal 4 aylık 2 tl.
Çok iyi fiyat. 2 bin liralık değil de normal kutudan çıkan kulaklıkla ses kalitesinin farkını hissedebilir miyim Spotify'a göre?

Benim kartı yine kabul etmiyor ya çıldıracağım :D VakıfBank Fenerbahçe Bankomat kullanıyorum VISA çoğu yabancı internet sitesinde kabul etmiyor. Çözümü bilen var mı?

Edit: Kredi kartıyla aldım sıkıntı çıkmadı. Ses daha bir temiz gibi hacım :D

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çok iyi fiyat. 2 bin liralık değil de normal kutudan çıkan kulaklıkla ses kalitesinin farkını hissedebilir miyim Spotify'a göre?

Benim kartı yine kabul etmiyor ya çıldıracağım :D VakıfBank Fenerbahçe Bankomat kullanıyorum VISA çoğu yabancı internet sitesinde kabul etmiyor. Çözümü bilen var mı?

Edit: Kredi kartıyla aldım sıkıntı çıkmadı. Ses daha bir temiz gibi hacım :D
Bana ses kalitesi spotify'dan pek farklı gelmedi ama 2 liraya 4 ay bildiğin bedava. Almayanı döverler.

Yukarı Alt