Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Selamlar . Pazartesi günü kasık fıtığından ameliyat olacağım . Var mıdır daha önce olan ? cicioe2

Selamlar . Pazartesi günü kasık fıtığından ameliyat olacağım . Var mıdır daha önce olan ? cicioe2
askerde can dostum fıtık ameliyatı olmuştu ama onun belden galiba kasık muhabbeti hiç dönmedi. Kötü oluyormuş insan ameliyat sonrası fıtıkta. Anlatıyordu işte baya halsiz düşüyormuşsun dedğine göre bir günde 30 defa masturbasyon yapmış gibi bitkin ve zayıf oluyormuşsun. Ama çabuk topluyormuşsun sonra 2 hafta içinde ayakta olabiliyormuşsun. Zaten öyle olması ameliyat sonrası hudut karakoluna geri dönmezdi.
senin anlayacağın işin ucuzunda fix 15 gün rapor var :dance:
Bol şifalar kaptan bugün pazartesi imiş

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
askerde can dostum fıtık ameliyatı olmuştu ama onun belden galiba kasık muhabbeti hiç dönmedi. Kötü oluyormuş insan ameliyat sonrası fıtıkta. Anlatıyordu işte baya halsiz düşüyormuşsun dedğine göre bir günde 30 defa masturbasyon yapmış gibi bitkin ve zayıf oluyormuşsun. Ama çabuk topluyormuşsun sonra 2 hafta içinde ayakta olabiliyormuşsun. Zaten öyle olması ameliyat sonrası hudut karakoluna geri dönmezdi.
senin anlayacağın işin ucuzunda fix 15 gün rapor var :dance:
Bol şifalar kaptan bugün pazartesi imiş
Teşekkür ederim . Dün oldum . Bugün çıkıyorum. Dikişler çok zorluyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sabahtır çok fazla artçı oluyor diye ekşide söyleniyordu demek bu yüzdenmiş.
Aynen bende baktım son depremler sayfasına saatlerce küçük küçük depremler olmuş hep. İstanbulda da baya hissedildi ama kısaydı baya. Bu aralar baya deprem oluyor, umarım sonumuz hayırlı olur.

Yukarı Alt