Spor salonum tadilata girdi evden uzak bir yere kayıt olduğum için üşengeçlik ve vakit olmadığından gidemedim.

Hem mezuniyet öncesi son finaller hemde çalışma hayatı maalesef ki 2,5 aydır spor yapamama sebep oldu :(

Normalde 80-82 kilo arasındaydım fakat bu süreç bana 90 kilo olarak geri döndü :D:D

2 gündür karbonhidrat tüketmeden besleniyorum ve cardio yapiyorum(evde koşu bandında).

11 mayısta da spor salonum açılacak ve düzgün beslenemeyeceğimi bildiğimden protein tozu + l carnitine + vitamin takviyesi almayı düşünüyorum.

Çünkü karbonhidratı minimumda tutmaya çalışırken benim gibi sabah 8 dan akşam 11e kadar dışarıda olan biri için beslenmek hiç kolay olmuyor.

Takımı
Seçiniz...
Dün ODTÜ şenliklerine gittik arkadaşla, Suriyeliler hakkında bir şeyler derken kızın biri geldi Suriyelilerden mi konuşuyorsunuz dedi belli kafası da güzel. Muhabbet ettik biraz, ben sizi çok sevdim birlikte takılalım dedi. Yanında da oğlan var, dedim sevgilisidir, uzak duruyorum. Kız geldi kucağıma yattı, ben uslanmaz bir oro*** filan demeye başladı. :lolmuch::lolmuch:
Bu filmin devamı gelsin seri beğenin.

Takımı
Fenerbahce
Orta çag temalı oyun arayanlar.
Grafikleri güzel
Hikayesi olan
Rpg-açık dünya oyunu
KINGDOM COME: DELIVERANCE - DELUXE EDITION humble bundle sitesinde ₺10,85 kaçırmayın.

:pvpweb:

öğrenciye aylık akbili ₺85 'dan ₺50 yaptılar.

Son düzenleme:
Yukarı Alt