Hem muz hem bebe bisküvisi hem çikolata çok tatlı olur bayar.

Kilo almak istiyorsan onu protein tozunun dışına çıkar . Ayrı olarak kullan. Bal, muz, bebe bisküvisi vsvs.

Protein tozunu su ile içmen yeterli hem çok fazla köpürüp bulandırmaz tadını.

Hem muz hem bebe bisküvisi hem çikolata çok tatlı olur bayar.

Kilo almak istiyorsan onu protein tozunun dışına çıkar . Ayrı olarak kullan. Bal, muz, bebe bisküvisi vsvs.

Protein tozunu su ile içmen yeterli hem çok fazla köpürüp bulandırmaz tadını.
Aynen inanılmaz tatlıydı, yoğun kıvam vardı içmez olaydım dedim.
Ya birde çok fazla topak topak oldu, onu engellemenin yolu var mıdır? Son bir soru daha, spordan önce mi sonra mı :D Mesela kilo almak için bu karışımı ara öğün niyetine içiyorum da.

Hardline kullanmadığım için bilmiyorum belki tozdan kaynaklıdır. Fakat saklama kabında filtre varsa olmaması gerek. Suyla dene bakalım birde olacak mı :)

Kilo almak isteyen arkadaşlarımdan spor esnasında bile kullananı gördüm bahsettiğin tarzda karışımları, gerçi onlarda bal zencefil falan vardı enerji versin diye.

Protein tozunun spordan hemen sonra safsatasının tamamen ticari fikir olduğunu savunanlardanım sırf satılsın diye.
Spora başlamadan hemen önce almadığın sürece sorun yok. ( Vücudun sindirmesi yine 30 dk sürüyor diye biliyorum) Günün her saatinde alabilirsin önemli olan eksik miktarı karşılamak.

ii geceler çalış çalış çalış

Hardline kullanmadığım için bilmiyorum belki tozdan kaynaklıdır. Fakat saklama kabında filtre varsa olmaması gerek. Suyla dene bakalım birde olacak mı :)

Kilo almak isteyen arkadaşlarımdan spor esnasında bile kullananı gördüm bahsettiğin tarzda karışımları, gerçi onlarda bal zencefil falan vardı enerji versin diye.

Protein tozunun spordan hemen sonra safsatasının tamamen ticari fikir olduğunu savunanlardanım sırf satılsın diye.
Spora başlamadan hemen önce almadığın sürece sorun yok. ( Vücudun sindirmesi yine 30 dk sürüyor diye biliyorum) Günün her saatinde alabilirsin önemli olan eksik miktarı karşılamak.
Eyvallah abi ya, bugün deneyecem suyla bakayım nasıl olacak :D

@Super selams :rolleyes1:

@K0mpedan hacım valla sağol ya , suyla iyi oldu, özellikle soğuk suyla filan baya tatlı olabilir. Sütle neydi öyle ya, leş gibi. İçindeki filtre de önledi tortuları.
Her akşam şu saatlerde içersem güzel olur diye düşünüyorum.

@CezaAlp kilo mu almak istiyorsun? öyle ise sporu bırak , 1 menü hamburger ve orta boy pizza ye yalnızca 30 gün boyunca, ve güzel kokular kokla 30 gün boyunca.

not: bu kullanım öngörülemez kilo alımlarına sebep verebilir tehlikeli. 30 gün sonra mutlaka bırakın

iyi uykular uyuyanlara

Ben çözdüm işi başkan, maliye bakanı veya yandaş medya ne zaman Trump'a , ABD'ye veya dolara sallasa ekonomik yönden zelzele geliyor.. :think:

neyse ki işin kolayına çok iyi gidiyoruz yeni ekonomik krizler yeni vergiler, yeni fonlar demek..

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Erkenden günaydın diyeyim malum 1 saat sonra Kocaeli'nde hava aydınlanacak.

Ramtech CPU Soğutucuları kullanan var mı?
Görsellerine ve yapılanmaya bakınca gayet güzel fp ürünü gibi lakin 6 bakır olması kendine çekiyor beni.

Yukarı Alt