Şimdi şöyle bir konuda kafam karıştı.
Kardeşime notebook alacağız, kendisi oyun oynayacağı bilgisayar istiyor. Ekran kartı 1060 olan notebooklar 6700TL civarı.

Onun yerine 4500 civarına bir notebook alsak, kalan paraya da yavaş yavaş masaüstü dizsek daha mantıklı olmaz mı?
- GTX 1660
- Ryzen 5 2600x
- 8GB DDR4 RAM
- Anakart(500tl civarı düşündüm)
- Duruma göre kasa, şimdikinin havalandırması leş
Şu şekilde olacak özellikleri.

Son düzenleme:
Şimdi şöyle bir konuda kafam karıştı.
Kardeşime notebook alacağız, kendisi oyun oynayacağı bilgisayar istiyor. Ekran kartı 1060 olan notebooklar 6700TL civarı.

Onun yerine 4500 civarına bir notebook alsak, kalan paraya da yavaş yavaş masaüstü dizsek daha mantıklı olmaz mı?
- GTX 1660
- Ryzen 5 2600x
- 8GB DDR4 RAM
- Anakart(500tl civarı düşündüm)
- Duruma göre kasa, şimdikinin havalandırması leş
Şu şekilde olacak özellikleri.
Onun yerine 4500 civarına bir notebook alsanız, kalan parayla da yavaş yavaş masaüstü dizseniz daha mantıklı olur:thumbsup:

İiyi geceler
az önce nedense içime doğdu seçimlerden sonra İstanbul ve Ankara Akparti kanserinden bu sefer kurtulacak gibi geliyor...
Allah hayır etsin..

PC'ye format atmadan önce font dosyasını yedeklerim dedim yedeklemeden formatı attım
ağlıyacam beşyüze yakın lisanslı fontum ve binbeşyüze yakın özenle seçtiğim fontum silindi daral: F form me. :olucem: sadnessla1

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
PC'ye format atmadan önce font dosyasını yedeklerim dedim yedeklemeden formatı attım
ağlıyacam beşyüze yakın lisanslı fontum ve binbeşyüze yakın özenle seçtiğim fontum silindi daral: F form me. :olucem: sadnessla1
Geçmiş olsun, lisanslı fontlar buluta falan kayıtlı durmuyor mu satın aldığın yerdeki üyelikte falan :!!&%&!

Takımı
Seçiniz...
Bunu korkusuyla font'ları hep D diskinde tutuyorum, formattan sonra sistem klasörüne kopyalıyorum.
Ama fontlar sürekli olarak silinir korkusuyla D'de.

Geçmiş olsun, lisanslı fontlar buluta falan kayıtlı durmuyor mu satın aldığın yerdeki üyelikte falan :!!&%&!
belli bir kısmını geri alabiliyorum ama büyük bir kısmının geçerliliği bitmiş veyahut linkleri ölmüş, kişilerden de haber alınmıyor zaten böyle durumlarda.

Bunu korkusuyla font'ları hep D diskinde tutuyorum, formattan sonra sistem klasörüne kopyalıyorum.
Ama fontlar sürekli olarak silinir korkusuyla D'de.
Ben de HDD tutuyordum fakat hdd bitik durumdaydı yeni aldım fakat o kısım tamamen aklımdan çıkmış ve eski hdd'i biçimlendirdim. :headbang::olucem:

Takımı
Seçiniz...
Ben de HDD tutuyordum fakat hdd bitik durumdaydı yeni aldım fakat o kısım tamamen aklımdan çıkmış ve eski hdd'i biçimlendirdim. :headbang::olucem:
Üstüne hiç bir işlem yapma, içindekilerinin bir çoğunu disk kurtarma ile kurtarabilirsin.
%80 oranında sonuç verenler var. Recuva gibi.
Font'larını kurtarsan sana yeter.

Takımı
Seçiniz...
resim tamam ama font dosyasını bulur mu bilemedim ama deneyeceğim thx @Sieger and outher guys for support, kanalıma abone olmayı unutmayın.
Resim,klasör,dat dosyasına kadar buluyor, emin ol bulacaktır sadece içine işlem yapmadan disk kurtarma kullan. Detaylı ve derin arama ile bulabilirsin.

Kanalıma abone olmayı unutmayın. Tişikkirlir.summer6:

Yav roaccutane'a başlamıştım, ne güzel sivilceler geçmişti , kan değerlerinde trigliserid yüksek çıktı.
trigliserid normal aralığı 0-200'müş,
Benim değerim ilaca başlamadan önce 150'ymiş, şimdi 332....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yav roaccutane'a başlamıştım, ne güzel sivilceler geçmişti , kan değerlerinde trigliserid yüksek çıktı.
trigliserid normal aralığı 0-200'müş,
Benim değerim ilaca başlamadan önce 150'ymiş, şimdi 332....
Normal bir şey bu, çok yağlı yemek vs yeme. Doktor zaten şimdi dozunuda düşürür ayarlanır. Tedavi genel olarak böyle geçiyor.

Yukarı Alt