Selam arkadaslar ve değerli bu konunun sahibi arkadasım .
PS3S.Slim 300 GB makina var .
Daha öncesinde 4-5 ay gibi bir süre öncesinde konuda yazan tüm aşamaları tek tek yaptım ve 2 oyun yüklemiştim açıldı sorunsuz.
Daha sonda 3 gündür uğraşıyorum .
Han tollbox felan hepsi kurulu idps.hex ve act.dat dosyalarını tekrar aldım , flash bellekte hazır duruma geldi .
Sonra siteden 3-4 tane oyun indirdim Tekken tag 2 17 gb , need for sped Run , GTA4 bunların hepsini tek tek denememe rağmen sorun şu..
Masaüstüne rardan çıkartıp rifgen klasörü içine idps.hex ve act.dat dosyalarını da ekledim .Oyun tutup sürükleyip ps3xploit_rifgen_edatresign yazan uygulamaya getirdiğimde cmd komutu açılıyor ama ''CAN'T OPEN FILE'' hatası alıyorum.
Tüm indirdiğim oyunlar o şekilde kaldı yani signed pkg yapıp rap dosyası ile RIFOO diye uzantılı yüklemeye hazır dosya haline getiremiyorum.
Ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız çok sevinirim .Neden kaynaklı bu hatalar .Oyunlar ps3 uyumlu PSN yazan oyunlar daha önce yaptım ama bu sefer olmuyor .

Dosyalar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@kazama tüm dosyaları direk c nin anadizinine taşıyıp dener misin?

Yönetici olarak çalıştırmayı da unutma.

Dizin linkin direk c:/pkglinker olsun ali **ğan falan yazmasın linkte

@Chorus çok teşekkür ederim.Bu konu çok özel ve güzel bir konu emeğine sağlık.
Dediğiniz gibi yaptım direk c: nin içine attım şu an çevirmeye başladı .Ben önce masaüstünde yapıyordum :) .
Şimdilik bir sıkıntı gözükmyor ilerleyen zamanlarda yine buralarda olabilirim .GTA V 'i Bulamadım böyle pglli rapli çok aradım bu konuda bilginiz mevcutmu ?
Birde iso dosyam var benim orjinal CD PS2 Tekken 5 , bunu bu sistemle pS3'e enjekte edebilme imkanım var mı ?

Dosyalar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Chorus çok teşekkür ederim.Bu konu çok özel ve güzel bir konu emeğine sağlık.
Dediğiniz gibi yaptım direk c: nin içine attım şu an çevirmeye başladı .Ben önce masaüstünde yapıyordum :) .
Şimdilik bir sıkıntı gözükmyor ilerleyen zamanlarda yine buralarda olabilirim .GTA V 'i Bulamadım böyle pglli rapli çok aradım bu konuda bilginiz mevcutmu ?
Birde iso dosyam var benim orjinal CD PS2 Tekken 5 , bunu bu sistemle pS3'e enjekte edebilme imkanım var mı ?
Rica ederim , hayırlı olsun. Ali ***ğan linkinde boşluk olduğu için rifgen sorun çıkarıyor. Bu yüzden boşluk olmayan yerde imzalaman lazım dosyayı.
GTA'yı Grand theft auto diye aratırsan verdiğim sitede bulabilirsin.
Han'ın içinde direk emülatör var ve PS2 oyunlarını çalıştırıyor ama sende ki orjinal isoyu çalıştırmaz. Verdiğim siteden indirmen lazım , tekken 5 var ama çalışıyor mudur bilmiyorum benim indirdiğim bir çok tekken çalışmadı.

Rica ederim , hayırlı olsun. Ali ***ğan linkinde boşluk olduğu için rifgen sorun çıkarıyor. Bu yüzden boşluk olmayan yerde imzalaman lazım dosyayı.
GTA'yı Grand theft auto diye aratırsan verdiğim sitede bulabilirsin.
Han'ın içinde direk emülatör var ve PS2 oyunlarını çalıştırıyor ama sende ki orjinal isoyu çalıştırmaz. Verdiğim siteden indirmen lazım , tekken 5 var ama çalışıyor mudur bilmiyorum benim indirdiğim bir çok tekken çalışmadı.
Teşekkür ederim .
Hocam takıldığım bir konu daha var .
Ps3 sürüm 4.82 şu an kullandığım , PS üyeliğimde var giriş yap dediğimde kullanılabilir sürüm sürüm 4.83 güncelleme istiyor .
Güncelleme yapmadım ama giriş iznide vermiyor .
Şimdi ben makinayı 4.83 günceller isem bu yaptıgım işlemler gider mi ? HanTool felan ? Yüklenen oyunlar ?
Oyunlar dururmu ? Hata ile karşılaşırmıyım ?
Az önce bir oyun yükledim hesaba giriş yap istedi , hesaba geldiğimde ise güncelleme diyor ?
Ne yapmalıyım bu konuda ne önerirsiniz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Teşekkür ederim .
Hocam takıldığım bir konu daha var .
Ps3 sürüm 4.82 şu an kullandığım , PS üyeliğimde var giriş yap dediğimde kullanılabilir sürüm sürüm 4.83 güncelleme istiyor .
Güncelleme yapmadım ama giriş iznide vermiyor .
Şimdi ben makinayı 4.83 günceller isem bu yaptıgım işlemler gider mi ? HanTool felan ? Yüklenen oyunlar ?
Oyunlar dururmu ? Hata ile karşılaşırmıyım ?
Az önce bir oyun yükledim hesaba giriş yap istedi , hesaba geldiğimde ise güncelleme diyor ?
Ne yapmalıyım bu konuda ne önerirsiniz ?
Gider maalesef , artık online oynanmıyor ve güncellemeleri geçmen gerekiyor.
4.83 için çalışıyorlar , büyük ihtimal 1-2 aya çıkar diye düşünüyorum.

Güncellemeleri , kabul mu ediyim yoksa eski sürüm 4.82 devam edeyim ?
Ben onlıne oynayan birisi değilim .Normal single oynarım , bi oyun yükledim Ace Kombat diye oyun açılıyor start game deyince beni üyelik girişi yaptıgım yere atıyor ve ordada sıkıntı anlattıgım gibi .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Güncellemeleri , kabul mu ediyim yoksa eski sürüm 4.82 devam edeyim ?
Ben onlıne oynayan birisi değilim .Normal single oynarım , bi oyun yükledim Ace Kombat diye oyun açılıyor start game deyince beni üyelik girişi yaptıgım yere atıyor ve ordada sıkıntı anlattıgım gibi .
Ace kombat online oyun , zaten serverlarıda kapalı oynayamazsın.

Güncellemeyi yaparsan oyun yükleyemezsin ve yüklenen oyunların gider. Bu yüzden güncelleme.

Selamlar bir sorum olucak 4.82 li han yüklenmiş cihaza türkçe yama yüklenirmi teşekkürler

P4W

rank8
Rifgende uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b hatası alıyorum acaba nasıl çözebilirim ?

Selam @Chorus nasılsınız iyisinizdir inş.
Bir konuda size danışmak istedim ,
Benim PS3 SuperSlım kasa , elimde flasbellek var 8 - 16 - 32 GB kapasitede .Sorun şudur bu flasbellek leri cihaza taktığımda ışıkları yanıyor ama ekranda göremiyorum .Tüm formatlarda denedim , Fat32 uyumlu oldugunu araştırdım denedim olmadı.Flash bellekler sağlam Pc de açıyor .Blu-ray 'a en yakın olana da deniyorum , diğerindede aynı .
8 GB Olanın markası SONY onu bile okumuyor .
Evin köşesinde emektar 1GB Kngston vardı onu aldım FAT32 yapıp taktım onu görüyor .
Diğer flash bellekler acaba neden okumuyor PS3 cihaz nedeni ne olabilir ?
Teşekkür Ederim .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Selam @Chorus nasılsınız iyisinizdir inş.
Bir konuda size danışmak istedim ,
Benim PS3 SuperSlım kasa , elimde flasbellek var 8 - 16 - 32 GB kapasitede .Sorun şudur bu flasbellek leri cihaza taktığımda ışıkları yanıyor ama ekranda göremiyorum .Tüm formatlarda denedim , Fat32 uyumlu oldugunu araştırdım denedim olmadı.Flash bellekler sağlam Pc de açıyor .Blu-ray 'a en yakın olana da deniyorum , diğerindede aynı .
8 GB Olanın markası SONY onu bile okumuyor .
Evin köşesinde emektar 1GB Kngston vardı onu aldım FAT32 yapıp taktım onu görüyor .
Diğer flash bellekler acaba neden okumuyor PS3 cihaz nedeni ne olabilir ?
Teşekkür Ederim .
Format programlarını kullanarak format atmayı dene.
Olmazsa windows disk yönetiminden tamamen sil öyle oluştur.

Yukarı Alt