Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Takımı
Galatasaray
Evet afk kalır birisi ibnelik yapıp şikayet ederse bu phbot kullanıyor gibisinden tabi banlanırsın ve cevaplama süresi bir insanın yazmasından hızlı olduğu için algılayabilir belki :)
bekletip cevap ver panpa :D
bu arada bir server vardı, anında cevap verince dcliyordu, baya boş uğradıktan sonra aklıma geldi ondan olabileceği.. birkaç saniye bekletip atınca sorun kalmıyordu

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
bekletip cevap ver panpa :D
bu arada bir server vardı, anında cevap verince dcliyordu, baya boş uğradıktan sonra aklıma geldi ondan olabileceği.. birkaç saniye bekletip atınca sorun kalmıyordu
Yaşıyormuydun :lolmuch: o uzun süredir yazmadım öldü sanmışsındır yakında kapını çalacağım haberin olsun isteklerim var :bitch:

Takımı
Galatasaray
RSilkroad Soru Otomatik Cevap phbot eklentisi
Oyun içersin'de Kervan çekmek için Mal alırken size BotCheck isimli Chardan pm gelir ona Tıklayıp direk Kervankey yazın ve gönderin.Size pm ile Rastgele 1 kod gönderir. O kodu'da aynı şekilde yazıp tekrar gönderin. 1 Dakika boyunca Kervan Mal alım ve satışı aktif olacaktır.

bu eklenti sizin için soruyu cevaplıyacaktır içinden çıkan dosyaları plugin klasörüne atıp phbot kapatıp açıp giriniz veya reload tıklayınız phbot seçeneklerinden iyi oyunlar dilerim

Takımı
Seçiniz...
RSilkroad Soru Otomatik Cevap phbot eklentisi
Oyun içersin'de Kervan çekmek için Mal alırken size BotCheck isimli Chardan pm gelir ona Tıklayıp direk Kervankey yazın ve gönderin.Size pm ile Rastgele 1 kod gönderir. O kodu'da aynı şekilde yazıp tekrar gönderin. 1 Dakika boyunca Kervan Mal alım ve satışı aktif olacaktır.

bu eklenti sizin için soruyu cevaplıyacaktır içinden çıkan dosyaları plugin klasörüne atıp phbot kapatıp açıp giriniz veya reload tıklayınız phbot seçeneklerinden iyi oyunlar dilerim
Ben hiç bi zaman phBot kullanmadım, hep emeğimle çektim. Sırf emek verenle, vermeyen bir olsun diye RSilkroad ekibine sistemi değiştirmelerini söyleyeceğim. :D

Takımı
Galatasaray
Ben hiç bi zaman phBot kullanmadım, hep emeğimle çektim. Sırf emek verenle, vermeyen bir olsun diye RSilkroad ekibine sistemi değiştirmelerini söyleyeceğim. :D
Yapma yaw 2 haftadır başımın etini yediler diğer forumda (ben asla sro indirip oynamam zaten emek veya pvp ) sadece tek kendime local oynuyorum uğraştırma şunlarla beni tekrardan bu arada Kocaeli’nin neresinde oturuyorsun ben Derince :bitch:

Takımı
Seçiniz...
Yapma yaw 2 haftadır başımın etini yediler diğer forumda (ben asla sro indirip oynamam zaten emek veya pvp ) sadece tek kendime local oynuyorum uğraştırma şunlarla beni tekrardan bu arada Kocaeli’nin neresinde oturuyorsun ben Derince :bitch:
Konuştum, konuştuktan sonra foruma giremedim tatil yaptım biraz. Kervan'da herhangi bir soru sormuyormuş, bunun için bunu aşamazlar dedi. Bilmiyorum, oyunu kurcalayıp kullanan varmı diye bakacağım.
Varsa, tekrar konuşup dll düzenlemelerini isteyeceğim, bu oyunda tekrar bunu yapma. (Eğer ücretli yapıyorsan, paranı al yap tabi.) Bu oyun cidden uzun süre gitmesi gerekecek ve piyasanın orta değerlerde kalması gerekli.

Gölcük'te oturuyorum, Kavaklı'da. Atla vapura gel :D

Takımı
Galatasaray
Konuştum, konuştuktan sonra foruma giremedim tatil yaptım biraz. Kervan'da herhangi bir soru sormuyormuş, bunun için bunu aşamazlar dedi. Bilmiyorum, oyunu kurcalayıp kullanan varmı diye bakacağım.
Varsa, tekrar konuşup dll düzenlemelerini isteyeceğim, bu oyunda tekrar bunu yapma. (Eğer ücretli yapıyorsan, paranı al yap tabi.) Bu oyun cidden uzun süre gitmesi gerekecek ve piyasanın orta değerlerde kalması gerekli.

Gölcük'te oturuyorum, Kavaklı'da. Atla vapura gel :D
Yüzbaşılar yakın mı

Takımı
Galatasaray
yerinde bir rica olmuş bence :D bana biri gelip böyle efendice söylese yapmam o server için ^^

Server
Seçiniz...
sa seasrodayım kervan sistemine c ye bastığımızdaki jop ext cvplaması geldi bunu nasıl çözeceğiz ? ph botta

bu şekilde sorular calışırmı bu serverde lucy onlıne serverın adı
sorular altta yazılı cözersenız sevınırım :)
Samsunun plakasэ : Cevap 55
Antalyanэn Plakas : Cevap 07
Mardinin Plakasэ : Cevap 47
Kocaelinin Plakasэ : Cevap 41
Denizlinin Plakasэ : Cevap 20
Burdurun Plakasэ : Cevap 15
Bolunun Plakasэ : Cevap 14
[GM]System (Özel): 4x2

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt