Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Merhaba Ben Nf sroda oynuyorum kervanı satın alırken veya satarken job expreince {parantez ıcındekı job puanını ıstıyor onunla ılgılı cozumunuz varmıdır

@bende23 S.a hayırlı akşamlar Ben 2 serverde oynuyorum Regard Online de E party fromdan birinin party numarasını soruyor Def Online'de ise Hiç mal alamıyorum PhBot ile mal alamazsınız hatası veriyor bunların çözümü var mı ? şimdiden teşekkür ederim.

Takımı
Galatasaray
@bende23 S.a hayırlı akşamlar Ben 2 serverde oynuyorum Regard Online de E party fromdan birinin party numarasını soruyor Def Online'de ise Hiç mal alamıyorum PhBot ile mal alamazsınız hatası veriyor bunların çözümü var mı ? şimdiden teşekkür ederim.
Aleyküm Selam kullandıkları guard nedir ?

Takımı
Galatasaray
Decompile et phbotu yaw reflectorle halledersin seeen
Olsa keşke paylaşımcı biriyim hiç değilse epvpde yabancılara yardımcı olup dosya isterlerse dosya falan. Türklere gelince konularına girip bakıp çıkan sensin sonuçta :lolmuch:

Takımı
Galatasaray
Aynen aynen zavallı adamların heves güves yapıp 5 liraya sattığı programları reflectorle kırıp paylaşan bir halk kahramanısın sen, ben de türklere anca zarar, yabancıları yalayan bir pisliğim işte :lolmuch:

Takımı
Galatasaray
Aynen aynen zavallı adamların heves güves yapıp 5 liraya sattığı programları reflectorle kırıp paylaşan bir halk kahramanısın sen, ben de türklere anca zarar, yabancıları yalayan bir pisliğim işte :lolmuch:
:lolmuch: insanın kendisini bilmesi güzel birşey:bitch:
Bu arada diger sitedeki guardınıza unique select eklenecek mi oraya yazıyorum inatla sildiğinden dolayı mesajlarımı buraya yazayım dedim

Takımı
Galatasaray
ben hiçbir şey silmiyorum ve keyfim isterse eklerim :D sanki alıcak da ondan soruyor gereksiz herif :D
şey origini naptın bu arada kırdın mı yine ://

Takımı
Galatasaray
ben hiçbir şey silmiyorum ve keyfim isterse eklerim :D sanki alıcak da ondan soruyor gereksiz herif :D
şey origini naptın bu arada kırdın mı yine ://
Alamazmıyım ki ? alacamda istediğim özellikler tamamlanınca :D summer4:
bu arada pc trent oynuyorum sro kurulu değil fazla 1-2 tane :D oda pvp

Takımı
Seçiniz...
@ddos dostum şurda denizin karşısında oturuyorsun ve daha dün ki çocuksun.
Laf attığın adama bi dikkat et, sen yokken adam piyasaya namını salmıştır zaten şimdi bu işleri salmış olması senin bir şey bildiğini ve ondan iyi olduğunu ya da ona laf atmanı gerektirmez.
Saygılı ol ve büyüğüne saygı göster. Hem yaş olarak hem de bilgi olarak senden ileride.
Senin bildiğin auto alchemy programını yapan kişi bu, vsro dosyalarına yıllarca bir çok şekilde hizmet etmiş adam. Saçma salak konuşuyorsun.

Yok birini tanımıyorsan google'ye yaz ne yapıp yapmadığına bir bak. BAK!

Lütfen C tuşuna basın ve iş deneyiminin parantez içindeki rakamları girin.
Lütfen C'ye bağlanın ve İşletme ekibini seçin, parantez içinde yazın.
(821023629)
Lütfen sürekli olarak bu cevabı değiştirmeye yardım edin, eklenti dosyası ya da paylaşımınız varsa, otomatik olarak yanıtlamanıza yardımcı olmak için bot'u otomatik olarak orada kullanın.
iyi günler dilerim.

Dosyalar

selamın aleyküm ph bot girdiğimizde tag giyiliyken spceale girmeye çalıştığımızda otomatik E ye bas yazısı geliyor basıldığında Parti forum Açan Birisinin ismini veriyor örnek :kale33 ün parti forum numarasını girin diyor giridkten sonra işlem yapılıyor satarkende aynısını soruyor buna çözüm varmı ph botta

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt