Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Takımı
Galatasaray

Seni mi kıskanacam 3 sene önce yazılan plugin var üstünden seneler geçmiş yazılmış ben yaptım diye övünüyor musun sen hala alıntı yapıp duruyorsun kendin yazdığın bişiler varsa burdan paylaşta görelim boş alıntı konularını dile getirme burdan
İngilizcen var mı, anlayabiliyor musun?

Hayatımda python kullanmamışım, ihtiyacım oldu diye kendime bir ara bir şeyler yaptım derme çatma. Ama gizli kalmasın herkes yararlansın diye paylaştım. Bu kervan scriptlerini de aynı amaçla yapıyorum. Övündüğüm falan yok. Senin gibi karnı ağrıyan, kıskanç lamerler tüm iştahımı kaçırıyor.

Takımı
Galatasaray
S.a Kardeşim Bu Soru cvp oalyını nasıl cözücez yorumların hepsini okudum ama inanki 2 gündür oyle cvp lar aradım ki sitelerde kafam basmıyo artık , sw yeni acıldı şuanda heralde bu sistem basit halinde heralde seni yorma diye düşünüyorum kimse o sistemi kullanmadı gm kodları degiştirmedi.. sw acıldıgı gibi yane.. sorular aynı 2x2 kac eder 5+1 toplamı nedir gibisinden sorular Allahına gidim yardımcı ol phbot aldık ücretli kervan cekeriz diye bu soru cvp sistemi cıktı karsımıza...
hangi sv ?

Vsro Kervan çekerken bazı serverler soru sorarlar örneğin
[GUARD]=2x4=?
[GUARD]=15*9 kaç eder ? gibisinden bunu aşmak için öncelikle phbot alınız ve bu eklentiyi kurarak sıkıntısız kervan çekersiniz

Test Edilen server=RimeRoad sitedeki konusu = 120 CAP RİMEROAD 120 CAP | 15-16DG | EMEK SERVER | 16 DG DROP SİSTEM | ŞANS KUTUSU

Bu eklentisi phbot Plugins klasörüne at klasör olarak ve oyuna gir soruları çözecektir otomatik
PHBOT Plugin

Denedım çalısmıyor

VaLe

.
Bu ph bot u istiyor bu millet niye kapatıp duruyor bu sw lar anlamıyorum :D

Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler, artık phbot için plugin yazmıyorum. Paylaştıklarım bir çok server/guard için hala çalışır vaziyette. İyi kervanlar :)

Üstad ben DMGSro oynuyorum bizim swde kervan için mal almaya gittiğinde Botcheck diye bir kullanıcıya Kervankey yazıyorsun sana bi kod veriyor o kadu tekrar yazıyorsun 1 dakikalığına mal alım satımı aktif oluyor buna bir çare bulmamız mümkün mü ?

Takımı
Galatasaray
Üstad ben DMGSro oynuyorum bizim swde kervan için mal almaya gittiğinde Botcheck diye bir kullanıcıya Kervankey yazıyorsun sana bi kod veriyor o kadu tekrar yazıyorsun 1 dakikalığına mal alım satımı aktif oluyor buna bir çare bulmamız mümkün mü ?
İndir DMGSRO Soru Cevap Eklentisi

3 tane dosya var onların hepsini kopyala plugins klasörüne önceden içinde olan py dosyalarını kaldır sadece bu 3'ünü ekle cevaplıyacaktır.

erdemnldemir

_WinchesteR
Server
Seçiniz...
Takımı
Bursa
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler, artık phbot için plugin yazmıyorum. Paylaştıklarım bir çok server/guard için hala çalışır vaziyette. İyi kervanlar :)
Hocam Emeğinize saygı kalmamış cidden, çok biliyorlarsa kendileri ugraşsınlar bırakın.

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt