Günaydın
Bugün saat 10'da mülakat vardı , görüşmede yalan söyleyemedim. Dün yolladıkları sınavı sordu nasıldı diye, işte ingilizce sıkıntıydı kodlama kolaydı bence dedim. Direk ingilizce bölümden mezun olmadın mı dedi, bende toplamaya çalıştım o sıra :mrgreen::mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Günaydın
Bugün saat 10'da mülakat vardı , görüşmede yalan söyleyemedim. Dün yolladıkları sınavı sordu nasıldı diye, işte ingilizce sıkıntıydı kodlama kolaydı bence dedim. Direk ingilizce bölümden mezun olmadın mı dedi, bende toplamaya çalıştım o sıra :mrgreen::mrgreen:
Nerden mezunsun ki ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hacettepe bilgisayar mühendisliği, aslında anladım attıkları metni ama bilmediğim kelimeler vardı, öyle topladım.
İngilizce konusunda çok eziyoruz kendimizi. Bilmediğin kelimeler tabi ki olacak , ben İngilizce okuyorum benim bile var. Türkçe de bile ismini bilmediğim sebzeler var haliyle İngilizcede de bilmiyorum. %100 kelime bilgisine sahip olmana imkan yok , dediğim gibi her şeye hallederiz de , yalan değil halledersin zaten. Önünde google var bilmiyorsan öğrenirsin.

Son düzenleme:
@Chorus aynen abi ezme olayı var biraz. Okul bitince ingilizce çalışmaya başlarım, toefl'dan yüksek puan almam lazım.
ingilterede her 100 metre de 1 aksan değişir. Ben ingilizin söylediği ingilizceyi anlamıyorum o benim söylediğimi anlıyor.
Her biri saçma değişik tonlamada konuşuyor. Sonra özür diliyor..
Dünyanın bütün dilleri böyle

Sen seni sınayandan çok daha iyisin gibi hissediyorum

Takımı
Seçiniz...
Karşı cinse karşı çekingen ve utangaçlığımı nasıl yenebilirim?
4 gün boyunca kızla göz göze bakıştık ama bir türlü yanına gidipte numarasını istemeyemedim ya da nasılsın diyemedim.

Ps. Kız bulgar türk'ü, yanında annesi ile geziyor.

Edit: Tekrar TR'ye gelir mi bilmiyorum...

Yukarı Alt