Takımı
Seçiniz...
Ofiste tadilat var, niyetliyim, hava 33 derece, nem aşırı fazla ve bunlar klimayı sökmüşler tadilat için.
İçimden geçenleri bilemezsiniz, niyetliyim diye dışarı vurmuyorum.
Ve "yaprak kıpırdamıyor" repliğinle aynı havadayım...

Ofiste tadilat var, niyetliyim, hava 33 derece, nem aşırı fazla ve bunlar klimayı sökmüşler tadilat için.
İçimden geçenleri bilemezsiniz, niyetliyim diye dışarı vurmuyorum.
Ve "yaprak kıpırdamıyor" repliğinle aynı havadayım...
Az önce yağmur yağdı burada sıçaktan

tünaydın.
Deadpool2 yi MPX izledim çooook güzel -Titanicten sonraki en havalı şey.
ama film 2D idi

tünaydın.
Deadpool2 yi MPX izledim çooook güzel -Titanicten sonraki en havalı şey.
ama film 2D idi
2D filmin keyfi daha güzel 3D tam olarak netleşemiyor ziyafesiyle de gözü yoruyor, gözlük kullandığımdan üstüne 3d gözlük takınca çok zor oluyor :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2D filmin keyfi daha güzel 3D tam olarak netleşemiyor ziyafesiyle de gözü yoruyor, gözlük kullandığımdan üstüne 3d gözlük takınca çok zor oluyor :D
Jumanji 2 yi 3d izledim filmi rezil ettim. Kapkaranlık film izledim gözlükler yüzünden resmen bir daha da 3dye gitmedim.

Jumanji 2 yi 3d izledim filmi rezil ettim. Kapkaranlık film izledim gözlükler yüzünden resmen bir daha da 3dye gitmedim.
Bende geçen bende geçen avengers infinity war‘ı izledim 3d olarak filmden hiç keyif alamadım 2d 4k olarak eklesermiş daha çok keyif alınırdı

Gemi gibi araba dedikleri bu olsa gerek acaba kaç banka soymak gerekir böyle bir şey almak için :mrgreen:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Bilmiyorum bro biraz karanlık olduğu için ve sürekli karakterlere odaklanınca dövüş sahnelerinde bir bulanıklık oluyor, birde miyop olduğum dan 3d izlemek için illa çift gözlük takmam gerekli o yüzden biraz da sevmiyorum :D
Aynen bro ben de gözlük kullanıyorum o sıkıntı :D

belki benim öyle hoşuma gidiyor

Yukarı Alt