Merhabalar, windows 8 de şu sorunu alıyorum. Antivirüs programı yok sadece windows güvenlik duvarı açık.
Bot dosyalarını Veri yürütme engellemesiyle açmayı denedim fakat sonuç alamadım
Uyumluluk sorunu gidermeyi denedim fakat yine olmadı
Yönetici olarak çalıştırsam da yine aynı sorunu veriyor
Çözümü ne olabilir ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Teamviewer ile ne alakası var anlayamadım.

Electus_mBotLoader.exe dosyasından açıyorsun değil mi ?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
"Giriş noktası bulunamadı hatası, çalıştırılmak istenen .exe dosyasının gerekli bazı DLL dosyalarını bulamamasında orraya çıkar."
Ya .rar' dan çıkarırken eksik çıkarıyorsunuz ya da yanlış .exe açıyorsunuz.

"Giriş noktası bulunamadı hatası, çalıştırılmak istenen .exe dosyasının gerekli bazı DLL dosyalarını bulamamasında orraya çıkar."
Ya .rar' dan çıkarırken eksik çıkarıyorsunuz ya da yanlış .exe açıyorsunuz.
windows güvenlik duvarı bunu engelliyor olabilir mi ?
kendi bilgisayarımda (win7) gayet iyi ve sorunsuz çalışırken aynı linkten indirilen botla bu hatayı veriyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Teamviewer ile arkadaşımın bilgisayarına bağlandım.
Electus botunu denediğime bakmayın piyasadaki tüm crack mbotları denedim
Sorduğum sorunun cevabını alamadım , "Electus_mBotLoader.exe" ile çalıştırdın mı mbot crack'i ? Resimde yanlış exeden çalıştırdığın gözüküyor.

hocam windows güvenlik duvarını devre dışı bıraktım fakat programı açarken şöyle bi sorun cıktı

Programı yönetici olarak çalıştırınca mbot açılıyor login oluyor serverin ıd pw ekranı gelıyor yazıp enterliyorum fakat siyah ekran olup karakter gözükmüyor,ekran öyle kalıyor.

bu joysronun son sürüm diğer windows 7 bilgisayarımda çalışan mbot sürümü
veronica diye bir serverda oynuyorum electus botunu sildim

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Uyumluluk sorununu gidermeye tıkla ve yönetici olarak çalıştır :thumbsup:

Windows8 Kullanıorum Mbot Acılıor Logın olmuyor Yardımcı Olabılcek ßirisi warmı ßeyler ??

Size kontrol edilmesi gereken tüm hataları yazmak isterim;
1- İndirdiğiniz botu rardan cıkarırken windows smart screen, güvenlik duvarı ve antivirüs devre dısı olmalı
2- Botu çıkardıgınız zaman Veri yürütme engellemesinden Sro_client, silkroad,exe , çıkardıgınız mbottan loader ve mbotu eklemenız gerekir.
3- NetFramework Kurulu olması gerekir
4- Ve son olarak loaderi yönetici olarak calıstırmanız gerekir.
ps: Botu calıstırmadan önce bi kere normal login yapmanızı öneririm.
iyi forumlar

teşekkürler fakat sorun devam etmekte
Merhaba,
Login olayı da hastalık gibi her bünyede farklı tedavi gerektirir. Login kısmına kadar bir sorun olmaması internet baglantısı ile alakalı bir durumdur. İnternet sağlayıcısından unPnp seçeneğini deaktif edip, güvenlik duvarını kaldırıp tekrar deneyiniz

Merhaba,
Login olayı da hastalık gibi her bünyede farklı tedavi gerektirir. Login kısmına kadar bir sorun olmaması internet baglantısı ile alakalı bir durumdur. İnternet sağlayıcısından unPnp seçeneğini deaktif edip, güvenlik duvarını kaldırıp tekrar deneyiniz
Teşekkürler ilginiz için apart internetinden bağlanmaya çalışıyorum dediğiniz unPnp seçeneğini nasıl deaktif edebilirim acaba? Teşekkürler

Teşekkürler ilginiz için apart internetinden bağlanmaya çalışıyorum dediğiniz unPnp seçeneğini nasıl deaktif edebilirim acaba? Teşekkürler
Apart internet saglayıcısı muhtemelen statik ip kullanıyodur bu da sizin botu kullanmanıza engel oluyodur. unpnp için modemin içine girmeniz gerekir. o da imkansız gibi gözüküyor.
Ek olarak Mbot loaderden mi giriş yapıyorsunuz yoksa yeşil mbot olandan mı?

Yukarı Alt