Arkadaşlar merhaba öncelikle. Oyuna Sro-R ile bende dönmeyi düşünüyorum. Dün indirdim yükledim üyelik aldım oyuna girdim kullanıcı adı ve pw yazıp enter a basınca sol altta klasik ...Kullanıcı Onay Talebi... yazısı geliyo ama geri gidiyo basıyorum aynısı giremiyorum server kapalı değil bakımda değil yardımcı olabilecek birisi var mı acaba şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Silkroad ile ilgili bu kadar aktif başka bi forum yok yardımcı olabilecek kimse yok mu şimdi?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Sro-R 'ye üye olduktan sonra e-mail 'ne gelen link ile üyeliğini aktif ettin mi ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
@evrenos05

Ben daha önce üyelik aldım aktif ettikten sonra herhangi bir sorun yaşamadan oyuna girdim. Sen bana aldığın hatanın ekran görüntüsünü özel mesaj yada konu altında atabilir misin ?

Şuan değil ama akşam atabilirim. Ama aslında atacak bişe de yok. Dediğim gibi daha önce de kullanıcı adı şifre yazıp giriş için basıyorum bi tepki yok normalde kullanıcı onay talebi diip server dolu olunca orda yazıyo boşta o yazıdan hemen sonra giriyo.

Onun nasıl yapıldığı hakkında bi fikrim yok valla site üzerinden değil gelen mail üzerinden aktivasyon yaptım.
Onu yapmadan oyuna giriş yapamazsın.

Aşşağıda Hesabının olduğu bölüme gelip yani My Accounta sonrada Game use Agreemente tıklayacaksın ondan sonra ise Silkroad-r ise onaylayacaksın.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kardesim merhabalar ben yapiyorum onayla diyorum ayni geri sayfayi aciyo fakat yine onaylamam gerektigini soyluyo ne yapmam gerek

Yukarı Alt