Vsro G Otomatik Event Bot [Etkinlik Botu]

Vsro G Otomatik Event Bot [Etkinlik Botu] 2019-08-09

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Chorus yeni bir dosya paylaştı:

Vsro G Otomatik Event Bot - vSro GM'leri için hazırlanmış otomatik etkinlik düzenleyen botu.

Galullians Otomatik event programı bir GM etrafında çalışıyor , ayarladığınız .cfg özelliklerine , database bağlantılarına , logların kayıtlarına dayanarak.
Kısaca açıklamak gerekirse konu adında da yazdığı gibi program otomatik event yapmaya yarıyor , özelliklerini aşağıda da görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 49
1-) Soru cevap etkinliği
2-) Top 3...
Tümünü oku...

Son düzenleme:
Hocam elinize sağlık yalnız bir problem oluştu yardım ederseniz memnun olacağım
job kyafetiyle kesdiğim uniglerden silk ödülü vermiyor ama normal karakter ile jobsuz kestiğim zaman silk ödülü f10 a işliyor geliyor bunun çözümü nedir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Chorus Vsro G Otomatik Event Bot [Etkinlik Botu] dosyayı güncelledi:

Son sürüme güncellendi.

Son sürüme güncellendi. Hali hazırda bu botu kullanıyorsunuz bu sorguları çalıştırmanız gerekmekte , update için.

- Put those Times in _EventTime :
7:49 AM LuckyStaller
8:46 AM ChooseTheAnswer

- Database'inizde bunları çalıştırın.
Kod:
USE [G_Events]
GO

/****** Object: Table [dbo].[_ChooseTheAnswer] Script Date: 5/1/2016 10:06:53 AM ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[_ChooseTheAnswer](
[ID] [tinyint] IDENTITY(1,1) NOT NULL,
[Question]...
Güncelleme bilgisinin hepsini incele..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hocam elinize sağlık yalnız bir problem oluştu yardım ederseniz memnun olacağım
job kyafetiyle kesdiğim uniglerden silk ödülü vermiyor ama normal karakter ile jobsuz kestiğim zaman silk ödülü f10 a işliyor geliyor bunun çözümü nedir
Selam,

Bilmiyorum buradan mı kullanıyordun botu , bu eski sürümdü şimdi yeni sürümü yükledim ve yukarıda update için neler yapılması gerektiğini yazdım. Bahsettiğin sorunu sadece program yapımcısı çözebileceği için eğer update ile çözülmüyorsa yapacak pek bir şey yok.

Takımı
Seçiniz...
Bi ben mi kuramadım, SHARDLOG diye bi tablo oluşturuluyor, onun içinde logitem vb var.
Bi türlü halledemedim. Yardımcı olacak biri yokmu, şunu bi öğreneyimde yeni bi DB kuracağım onda denicem :buddha:

Yukarı Alt