bna gore ttnet kullanıcaksan sınırsız alıcan yoksa adamı soyuyolar resmen :S

Kota aşımı sıfır 1kb bile aşmadığım takdirde bu adamlar bana 90 tl ek ücreti nerden veriyor biri acıklasın çıktısını alıp gidicem bayisine sorucam bu nedir diye

peki birşey sormak istiyorum Bende bu ay 8Mbit 15gb sınırlıya geçtim ne kadar fatura gelecek ?
Ps: bundan önce 1Mbit sınırlı kullanıyordum

Kemalist demiş ki:
İlk önce sözlerine dikkat et. Senin 80-90 milyonun hesabını yaptırdığın şirket trilyonlarca lira bağış yapıyor Türkiyeye :wink1: O hani showlarda o kadar oynaıp 1.5 trilyon para toplayıp üç tane okul yaptırıyorlar ya , türk telekom bunları show'suz her gün yapıyor :wink1: Sizin okulunuzdaki adsl'lerinizi bile bir karşılık almadan bağlıyor , emniyet ve devlet kurumlarının hepsinin telefon ve internet hesaplarını karşılıyor ve dahası .
evet bağış yaptıkları miktarlarda bizlerden her ay boş yere kopardıkları haddi hesabı olmayan paralar..

Bu ttneti oldum olası sevmiyorum hiç bişey yapmadan hergün bnm kotaya 150mb geliyo bişey yapmadan habire ekliyorlar.2 ay önce kota sorgulamada kotam 3.850 i di fatura geldi 55 tl baktım çok az bi miktar geçmiş.Neden bu kadar fazla gelmiş diye sorduğumda site güncelleştirmemiştir o baktığınız durumdan biraz fazla gelebilir mabında cvplar aldım.Çok hile hurda var ama bu yedikleri haram para kendilerinden olmadı çocuklarından çıkacak bunu çok iyi bilsinler...

IronyOfFate demiş ki:
Bu ttneti oldum olası sevmiyorum hiç bişey yapmadan hergün bnm kotaya 150mb geliyo bişey yapmadan habire ekliyorlar.2 ay önce kota sorgulamada kotam 3.850 i di fatura geldi 55 tl baktım çok az bi miktar geçmiş.Neden bu kadar fazla gelmiş diye sorduğumda site güncelleştirmemiştir o baktığınız durumdan biraz fazla gelebilir mabında cvplar aldım.Çok hile hurda var ama bu yedikleri haram para kendilerinden olmadı çocuklarından çıkacak bunu çok iyi bilsinler...
İnternet üzerinden yaptığın herşey kota yer.
Sadece birşey indirmekle kota harcanmaz :thumbsup:

Size Accık iyi Haberim Var türkiyeye sabit hatlı telefonlar için yeni yabancı şirketler açıldı ve bir yasa ile bu şirketlerin önünü açtılar bi umut bu yabancı şirketler internet işinede girerse ttnetten kurtulabiliriz hiç deyse tellcom a biraz yüklenerek sadece sitelere degil normal apartman sakinlerinede internet baglamalarını saglıyabiliriz.ayrıca 8 megabit kampanyada ilk 3 ay aynı fiyat ardından nasıl oluyorsa 99 tl ye çıkartıyorlar genel ttnet skandalı gibi bişi dava açılsa alınabilicek bişi 15 gb kotayı geçmeden yüksek bir fatura gelmesi şaşırtıcı ilk aynormal diye karşılanır açma kapama parası vs vs bi ton şey ekliyorlar ve gerçekten tüm dünyada en pahalı internet türkiyede yazıklar olsun Ttnet e hala bu şirketi kullanıyoruz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unforgotten demiş ki:
Kemalist demiş ki:
İlk önce sözlerine dikkat et. Senin 80-90 milyonun hesabını yaptırdığın şirket trilyonlarca lira bağış yapıyor Türkiyeye :wink1: O hani showlarda o kadar oynaıp 1.5 trilyon para toplayıp üç tane okul yaptırıyorlar ya , türk telekom bunları show'suz her gün yapıyor :wink1: Sizin okulunuzdaki adsl'lerinizi bile bir karşılık almadan bağlıyor , emniyet ve devlet kurumlarının hepsinin telefon ve internet hesaplarını karşılıyor ve dahası .
evet bağış yaptıkları miktarlarda bizlerden her ay boş yere kopardıkları haddi hesabı olmayan paralar..
Milletten boş yere para koparıp bağış yapan bir kurum gördün mü hiç ? Robin Hood'mu sanıyorsun sen Türk Telekom'u ? Haydan gelip huya gidecekse neden bunun için çalıp çırpsın adını kirletsin ?

Yani işte böyle bir insana nasıl laf anlatabilirsin ki çok zor , dediğim gibi ilk önce Türkiyeyi düzeltin sonra türk telekom'u.

Kemalist demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
yazıktır günahtır düşünsenize 500.000 kişiye 80-90 tl fazla fatura geldiğini ulan ttnet 8mb diye kandırdın soktun kazığın allahını ama haram para zehir zıkkım olr inş bütün calısanlarınıza

İkinci olarakta bilmeden insanların günahını almışsın , boşu boşuna sövüp durmuşsun . İlk ay bağlattığında 2 aylık fatura gelir bir önceki iki ağustos ayı 50+50= 100 milyon + bağlantı ücreti 130 milyon geçen ayki faturanda kotayıda aştıysan 15 milyonda kota aşım ücreti 130+15=145 milyon :wink1:

Okullar neysede emniyet ve devlet kurumları tehdit altında şuan yabancıların elinde ttnet bi savaş durumu olsa telefonlar kesilebilir veya dinlenebilir.

CaRTMaNN demiş ki:
Arkadaş msnden konuşuyordum 8mb sınırlı 15gb nete tam 143ytl fatura gelmiş açtım baktım bnmki 140 ytl soruyorum bn ne yaptımda 50 ytl'ye 100ytl bindi yahu topu topu taş çatlasa 20-25gblık dosya indirdim desem 10 gb'a 100ytl mi biniyor sınırsız olsa 99 ytl sabit gelmesi gerekirken bu ne perhiz bune lahana turşusu çıldırıcam nedir bu fatura ya kafayı yicem kotayı ne kadar aştımızada bakamıyoruz teknik sorun var diyor allahın cezası acın bakın beyler aynı şey sizinde başınıza gelmiş olabilir :?
ilk ay bir 30 lira hizmet bedeli alırlar onun haricinde 100GB lık bişey bile indirsen 66 lirayı geçmez kendimden biliyorum :P

66+30 = 146 olmadığı için inandrıcı gelmedi açıkçası ama öyleisede geçmiş olsun demekten başka bi çare yok

Kemalist demiş ki:
Milletten boş yere para koparıp bağış yapan bir kurum gördün mü hiç ? Robin Hood'mu sanıyorsun sen Türk Telekom'u ? Haydan gelip huya gidecekse neden bunun için çalıp çırpsın adını kirletsin ?

Yani işte böyle bir insana nasıl laf anlatabilirsin ki çok zor , dediğim gibi ilk önce Türkiyeyi düzeltin sonra türk telekom'u.
sınırsız kullanıcıları bilmem de, sınırlı kullanıcıları çok iyi bilirim. 5 yıldır adsl ttnet sınırlı kullanıcısıyım, her gün kontrol ediyorum günde 500mb'lık ne download yapabilirim ben? bi msn, bi face bi de silkroad ile bu kadar fazla değil mi sence? tatile gittiğim zamanda bile kota durumu artıyorsa sen buna ne dersin? resmen biz onlara bağış yapıyoruz onlarda sözünü ettiğini kurumlara; devirdaim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unforgotten demiş ki:
sınırsız kullanıcıları bilmem de, sınırlı kullanıcıları çok iyi bilirim. 5 yıldır adsl ttnet sınırlı kullanıcısıyım, her gün kontrol ediyorum günde 500mb'lık ne download yapabilirim ben? bi msn, bi face bi de silkroad ile bu kadar fazla değil mi sence? tatile gittiğim zamanda bile kota durumu artıyorsa sen buna ne dersin? resmen biz onlara bağış yapıyoruz onlarda sözünü ettiğini kurumlara; devirdaim..
Türk telekom'un yönetiminden haberin var mı ? Bu kotalara kim bakıyor biliyor musun ? En küçük hesap düşürme veya yükseltmede hesap soruluyor biliyor musun ?

Muhtemelen adsl şifreni birisine kaptırmışsındır , wireless'tan birisi çekiyordur yada devamlı kendini güncelleyen antivirüs gibi programların vardır .Ki inanmadım tatile gittiğinde kotanın arttığınada . Böyle bir şey olsa binlerce kişi adsl abonesi tutar bunu ispatlar davasını açar. Facebook'tan sıkça video izliyorsanda günlük 500 mb olması çok normal.

unforgotten demiş ki:
resmen biz onlara bağış yapıyoruz onlarda sözünü ettiğini kurumlara; devirdaim..
İşte bak bunu soruyorum niye böyle bir şey yapsın ? Robin hood mu Türk telekom bundan hiç bir çıkarı yok ?

Winterspring demiş ki:
Bende 15 gb limitli 8mbit tarifesinde sorun yaşıyorum.Babam bana sormadan değiştirmiş eskiden limitsiz 1 mbit netimiz vardı , tt'deki adam babama sabah 8 akşam 8 arası kesilme olabilir demiş ve 20 dakikada bir internet gidiyor.WoW , SwSro , Combat... ne oynarsam oynayayım zarara uğruyorum.WoW ve SwSro'Da yaratıkla temas halindeysem karakter yatmış oluyor yeniden girdiğimde , Combat Arms'da odadaki sıralamadaki yerimi kaybediyorum.Eylül ayında da dizilerimin yeni sezonları başlayacak 15 gb kota kime yeter?
.
Ne yaptın sen yaw :mrgreen:

Keşke Türkiye'de başka bir altarnetif olsa da onu da denesek.Benim ttnet'ten ara ara şikayetim oluyor ama bunu körü körüne ttnet'e atmak saçma olur.Türkiye'nin hali ortada ancak türk telekomun bağış yapması yerine daha kaliteli hizmet vermesini tercih ederim

Kemalist'e aynen katılıyorum.Bende 29.90 lık tarife kullanıyorum.Video paylaşım sitelerinden açtığımız her video sanırım indiriyormuş gibi kota yiyor.Zaten TT-net önünüze birsürü seçenek sunuyor.Hangisi daha kaliteli ise daha pahalı oluyor haliyle tabiki.Babam Libyadan dönünce 50 liralık sınırsız'a geçicez :)

Kemalist demiş ki:
muhtemelen adsl şifreni birisine kaptırmışsındır , wireless'tan birisi çekiyordur yada devamlı kendini güncelleyen antivirüs gibi programların vardır .Ki inanmadım tatile gittiğinde kotanın arttığınada . Böyle bir şey olsa binlerce kişi adsl abonesi tutar bunu ispatlar davasını açar. Facebook'tan sıkça video izliyorsanda günlük 500 mb olması çok normal.
adsl şifremi falan birine kaptırmam imkansız, her gün değişiyorum zaten.
pc'de antivirüs programı yok ki kendini güncellesin.
kusura bakma yalancıyım ben, kotam kendisi arttı diye yalan söylüyorum.

unforgotten demiş ki:
Kemalist demiş ki:
muhtemelen adsl şifreni birisine kaptırmışsındır , wireless'tan birisi çekiyordur yada devamlı kendini güncelleyen antivirüs gibi programların vardır .Ki inanmadım tatile gittiğinde kotanın arttığınada . Böyle bir şey olsa binlerce kişi adsl abonesi tutar bunu ispatlar davasını açar. Facebook'tan sıkça video izliyorsanda günlük 500 mb olması çok normal.
adsl şifremi falan birine kaptırmam imkansız, her gün değişiyorum zaten.
pc'de antivirüs programı yok ki kendini güncellesin.
kusura bakma yalancıyım ben, kotam kendisi arttı diye yalan söylüyorum.
antivirüs programı yoksa zaten senin pc virüs yuvası olmuştur.
TTNET e suç atma boşa, trojanler çiftlik kurmuştur senin pc de.

volkan.ka demiş ki:
antivirüs programı yoksa zaten senin pc virüs yuvası olmuştur.
TTNET e suç atma boşa, trojanler çiftlik kurmuştur senin pc de.
arkadaşım benim bilgisayarım gayet düzenlidir, net hastası değilim. facebook, silkroad, msn. sadece işim bunlar benim. buralarda da trojan olmayacağına göre sorun yok. arada da bu siteye uğruyorum o kadar. :wink1:

Yukarı Alt