İlk ay her internet paketi haddinden fazla gelir belki diğer ayda ama düzeliyor sonradan..15 gb aşmatıkca bu kadar binmez diğer aylar merak etme

ttnet bu, her zaman hep aynı.. bana da haddinden fazla geliyor. smile adsl öneririm gerçekten neti de çok kaliteli ben başvurdum oraya geçeceğim.

yazıktır günahtır düşünsenize 500.000 kişiye 80-90 tl fazla fatura geldiğini ulan ttnet 8mb diye kandırdın soktun kazığın allahını ama haram para zehir zıkkım olr inş bütün calısanlarınıza

Bende 15 gb limitli 8mbit tarifesinde sorun yaşıyorum.Babam bana sormadan değiştirmiş eskiden limitsiz 1 mbit netimiz vardı , tt'deki adam babama sabah 8 akşam 8 arası kesilme olabilir demiş ve 20 dakikada bir internet gidiyor.WoW , SwSro , Combat... ne oynarsam oynayayım zarara uğruyorum.WoW ve SwSro'Da yaratıkla temas halindeysem karakter yatmış oluyor yeniden girdiğimde , Combat Arms'da odadaki sıralamadaki yerimi kaybediyorum.Eylül ayında da dizilerimin yeni sezonları başlayacak 15 gb kota kime yeter?
.

Şerefsizsin ttnet şerefsizsin istemiyorum böle internet iptal ettiricem allah belasını versin. Dur dur mrk ediyorum biraz sonra ttneti arayıp sorucam cook mrk edioyrum ne cvp vercekler...

topice cevabım ise YUUUUH MaN bende ttnete güvenmediğim için 1.0mbps hızımla devam ediyorum sınırsız kullanıyorum ayda 52 tl hiç uğraşamam yok aştı yok aşıcak falan tavsiye ederim. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaRTMaNN demiş ki:
yazıktır günahtır düşünsenize 500.000 kişiye 80-90 tl fazla fatura geldiğini ulan ttnet 8mb diye kandırdın soktun kazığın allahını ama haram para zehir zıkkım olr inş bütün calısanlarınıza
İlk önce sözlerine dikkat et. Senin 80-90 milyonun hesabını yaptırdığın şirket trilyonlarca lira bağış yapıyor Türkiyeye :wink1: O hani showlarda o kadar oynaıp 1.5 trilyon para toplayıp üç tane okul yaptırıyorlar ya , türk telekom bunları show'suz her gün yapıyor :wink1: Sizin okulunuzdaki adsl'lerinizi bile bir karşılık almadan bağlıyor , emniyet ve devlet kurumlarının hepsinin telefon ve internet hesaplarını karşılıyor ve dahası .

İkinci olarakta bilmeden insanların günahını almışsın , boşu boşuna sövüp durmuşsun . İlk ay bağlattığında 2 aylık fatura gelir bir önceki iki ağustos ayı 50+50= 100 milyon + bağlantı ücreti 130 milyon geçen ayki faturanda kotayıda aştıysan 15 milyonda kota aşım ücreti 130+15=145 milyon :wink1:

warning demiş ki:
Respect demiş ki:
İlk ay her internet paketi haddinden fazla gelir belki diğer ayda ama düzeliyor sonradan..15 gb aşmatıkca bu kadar binmez diğer aylar merak etme
hayır ilk üyelikte sadece 2-5 TL oynar
Bir şey bilmiyorsan yorumda yapma :wink1:

unforgotten demiş ki:
ttnet bu, her zaman hep aynı.. bana da haddinden fazla geliyor. smile adsl öneririm gerçekten neti de çok kaliteli ben başvurdum oraya geçeceğim.
Smile ads türk telekom alt yapısını kullanır ve fatura kesim - arıza tekniğede türk telekom bakar.

Son olarak türk telekomu arayıp hiç bir soru sormadan bu kadar öfke kusman küfür etmen anlamsız , bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Ha sen değilde ben söversem haklıyımdır bu şerefsizlere :) Bugün annemi işten çıkartmışlar , gerçi yine onlara sövmemek gerekiyor . Akp *işsizliğe* son kelamıyla gelip *işe* son verince böyle bir durum ortaya çıktı tabi.

Kup

olduser
Kemalist demiş ki:
İlk önce sözlerine dikkat et. Senin 80-90 milyonun hesabını yaptırdığın şirket trilyonlarca lira bağış yapıyor Türkiyeye O hani showlarda o kadar oynaıp 1.5 trilyon para toplayıp üç tane okul yaptırıyorlar ya , türk telekom bunları show'suz her gün yapıyor Sizin okulunuzdaki adsl'lerinizi bile bir karşılık almadan bağlıyor , emniyet ve devlet kurumlarının hepsinin telefon ve internet hesaplarını karşılıyor ve dahası .

Tüm Avrupa'da en pahalı internetlerden biri bizde, Japonya bizim 8 katı hızlı internetimizi 8 katı az fiyatla müşterilerine veriyor ( 1GBps internet 60 TL, bizde 8MBps ise 60 TL :lol: ). Türk Telekom'un bize verdiği fiyat 29.90 ise bize 29.90'lık hizmet vermek zorunda eğer ki benim internet bağlantımda 1 ayın 10 günü ve her telefon geldiğinde kesilmeler oluyor ise bu verdiği hizmet değildir. Yaptığı bağışları zaten biz ödüyoruz adamlara Türkiye'de milyonlarca internet kullanıcısı var 100.000 kişiden yok yere 10 TL fazla kesse bile 1.000.000 TL para yapıyor, ben sabaha karşı dörtte aradığımda bana tüm oparatörlerimiz dolu diyorsa yazıklar olsun böyle kuruma.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ragnorack demiş ki:
Kemalist demiş ki:
İlk önce sözlerine dikkat et. Senin 80-90 milyonun hesabını yaptırdığın şirket trilyonlarca lira bağış yapıyor Türkiyeye O hani showlarda o kadar oynaıp 1.5 trilyon para toplayıp üç tane okul yaptırıyorlar ya , türk telekom bunları show'suz her gün yapıyor Sizin okulunuzdaki adsl'lerinizi bile bir karşılık almadan bağlıyor , emniyet ve devlet kurumlarının hepsinin telefon ve internet hesaplarını karşılıyor ve dahası .

Tüm Avrupa'da en pahalı internetlerden biri bizde, Japonya bizim 8 katı hızlı internetimizi 8 katı az fiyatla müşterilerine veriyor ( 1GBps internet 60 TL, bizde 8MBps ise 60 TL :lol: ). Türk Telekom'un bize verdiği fiyat 29.90 ise bize 29.90'lık hizmet vermek zorunda eğer ki benim internet bağlantımda 1 ayın 10 günü ve her telefon geldiğinde kesilmeler oluyor ise bu verdiği hizmet değildir. Yaptığı bağışları zaten biz ödüyoruz adamlara Türkiye'de milyonlarca internet kullanıcısı var 100.000 kişiden yok yere 10 TL fazla kesse bile 1.000.000 TL para yapıyor, ben sabaha karşı dörtte aradığımda bana tüm oparatörlerimiz dolu diyorsa yazıklar olsun böyle kuruma.
Bunada tavım. Avrupada neyde öncü oldun ki tutup internete laf atıyorsunuz ? Japonyadaki iş gücüyle , Japonyayla neyde bir oldu ki internette bir olacak ? Buradaki vergilerden haberin var mı ? Sadece internette bir iki adamın yazdığı yazıları okuyup kendi görüşünüz olarak benimsiyorsunuz. Türkiyenin türk telekom'dan aldığı vergiler kaldırılsa adsl'iniz 10 milyona iner. Japonyadaki insanların bilinci bizdeki insanlarda olsa 5-6 tane genel arıza ile uğraşan teknisyenler dışında hiç bir teknisyene gerek kalmazdı. Haliyle adsl'in fiyatıda 10 milyondan 5 milyona düşerdi. Buradaki teknisyenlerin sorunlar nedeniyle harcadığı benzin parası 100 milyon tutuyor 29 milyon nedir ?Ne insanlar gördüm , bunu televizyoana bağlamayacak mısınız birde bilgisayar mı alacağız tamamen soyguncusunuz diye üstümüze saldıranlar mı diyeyim adsl'i prize takmadan çalıştırma çalışanlar mı diyeyim , elektrikler kesildi adsl'im çalışmıyor diye arayanlar mı diyeyim , msn'e giremiyorum ne oldu diye arayanları mı söyliyeyim ne söyliyeyim ...Yani ilk önce Türkiyeyi düzeltin , Türkiyeyi Japonyayla eş seviyeye çıkartın sonra bakın adsl'inizde aynı seviyeye gelmiyorsa o zaman söylenin:wink1:

Telefon geldiğinde kesilme oluyorsa belliki splitter'ın bozuk yada doğru takamamışsınız . Bak bende hiç bir sorun yok .

Düşün bakalım sence bağış yapmak için milleten para keser mi bir şirket ? Ne kadar mantıklı geliyor sana ?

Kemalist demiş ki:
Ragnorack demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Bunada tavım. Avrupada neyde öncü oldun ki tutup internete laf atıyorsunuz ? Japonyadaki iş gücüyle , Japonyayla neyde bir oldu ki internette bir olacak ? Buradaki vergilerden haberin var mı ? Sadece internette bir iki adamın yazdığı yazıları okuyup kendi görüşünüz olarak benimsiyorsunuz. Türkiyenin türk telekom'dan aldığı vergiler kaldırılsa adsl'iniz 10 milyona iner. Japonyadaki insanların bilinci bizdeki insanlarda olsa 5-6 tane genel arıza ile uğraşan teknisyenler dışında hiç bir teknisyene gerek kalmazdı. Haliyle adsl'in fiyatıda 10 milyondan 5 milyona düşerdi. Buradaki teknisyenlerin sorunlar nedeniyle harcadığı benzin parası 100 milyon tutuyor 29 milyon nedir ?Ne insanlar gördüm , bunu televizyoana bağlamayacak mısınız birde bilgisayar mı alacağız tamamen soyguncusunuz diye üstümüze saldıranlar mı diyeyim adsl'i prize takmadan çalıştırma çalışanlar mı diyeyim , elektrikler kesildi adsl'im çalışmıyor diye arayanlar mı diyeyim , msn'e giremiyorum ne oldu diye arayanları mı söyliyeyim ne söyliyeyim ...Yani ilk önce Türkiyeyi düzeltin , Türkiyeyi Japonyayla eş seviyeye çıkartın sonra bakın adsl'inizde aynı seviyeye gelmiyorsa o zaman söylenin:wink1:

Telefon geldiğinde kesilme oluyorsa belliki splitter'ın bozuk yada doğru takamamışsınız . Bak bende hiç bir sorun yok .

Düşün bakalım sence bağış yapmak için milleten para keser mi bir şirket ? Ne kadar mantıklı geliyor sana ?
Vay be Kemalist abi makale yazmışsın :D

Mrb.15 gb kota var ama o sadece 8mb ile indirebileceğin limit.
Yani 15gb dan sonra senin hızın 512kb a düşecek ama senin sınırsız internetin devam edecek.
Ayrıca her yere 8mb internet verilemiyor. Santrale çok yakın olmanız gerekmektedir vs vs.
Bunun kotayı aşmanızla alakası yok çünkü sizin bir kotanız yok.
Arayın hakkınızı arayın.Faturayı buraya upload ederseniz daha rahat yardımcı olabiliriz...

Saçmalamadan öte yerlere gidiyorsunuz..

Smile , Biri vsvs hepsi Türktelekom alt yapısını kullanıyor ben bizzat kendim olayın içindeyim. Sanki onlar bambaşka birşeymiş gibi onlar daha iyi deniliyor kulaktan dolma haberler hepsi telekomdan geçiyor..

Türk Telekom'un Türkiye şartlarında yapabileceği bu kadar ellerinden geldiği kadar yapıyorlar..

Türk Telekom'da kaç tane mühendis , tekniker vs çalışıyor tahmin edemezsiniz bu kurumu çok küçümsüyorsunuz..

Türkiye'nin en önemli kurumu Türk Telekom'dur

Nedenmi ; ?

Sabancı kapansa ne olur ? X şirket tahtını alır
Kanal D kapansa ne olur ? X kanal tahtını alır
Posta gaztesi iflas etse ne olur ? X Gazete tahtını alır

Ama iş telekoma gelirse o ülkede hayat durur tüm iletişim , haberleşme telekomdan geçer şu an o alt yapı hiç bir şirkette yok.

Allah çalışanların çocuklarından çıkarsın nasıl bir laf ?

Neyse yaşına bırakıyorum belliki henüz olmamışsın..

bu cevaplar birçok kişinin düşüncelerini değiştirmede faydalı olmuştur sanırım :)

ps: ha benim ttnet'i çok mu seviyorum? tabii ki sevmediğim yanları da var :rolleyes1:

+ 8k fiyatı çok geliyorsa sende 1 k kullan madem bu kadar seni hayattan bezdiriyor ailenle sorunlar yaşıyorsun anlamıyorum keyfini 1 film için 1 saat bekleme 5 saat bekle..

Sorun oluyorsa keyfini düşünmeyeceksin o zaman 1bit kullanacaksın yada hiç kullanmayacaksın sonra elalemin çoluk cocuğuna laf atmayacaksın.

Kemalist demiş ki:
Ha sen değilde ben söversem haklıyımdır bu şerefsizlere :) Bugün annemi işten çıkartmışlar , gerçi yine onlara sövmemek gerekiyor . Akp *işsizliğe* son kelamıyla gelip *işe* son verince böyle bir durum ortaya çıktı tabi.
geçmiş olsun..
zaten türk telekomun 1 günlük cirosuna araplara satılması başlı başına bir hainliktir..
üretmeyi sevmiyoruz her zaman bir taşerona aracıya ihtiyaç duyuyoruz nereye kadar..!

İkinci olarakta bilmeden insanların günahını almışsın , boşu boşuna sövüp durmuşsun . İlk ay bağlattığında 2 aylık fatura gelir bir önceki iki ağustos ayı 50+50= 100 milyon + bağlantı ücreti 130 milyon geçen ayki faturanda kotayıda aştıysan 15 milyonda kota aşım ücreti 130+15=145 milyon :wink1:
:thumbsup:

Yukarı Alt