Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
girdi ama hemen trugue yanıt vermiyor yazdı ve kapandı kendi kendine server yazdı dediğin gibi trugue den yine girecektim amao da apandı:(

Eline sağlık çok iyi bir program fakat ben 19:00'dan beri deniyorum 3 tane torque'de daha bi değişim yok serverdan kaynaklanıyor herhalde :D yinede mutluyum ben iNş girer =) tekrar saolasn

AFF__ETMEZ demiş ki:
girdi ama hemen trugue yanıt vermiyor yazdı ve kapandı kendi kendine server yazdı dediğin gibi trugue den yine girecektim amao da apandı:(
Programı kurduktan sonra pc ye bi reset at vista kullanıyorsan eyer yönetici olarak çalıştır dünde bana aynısı oluyordu şimdi 18 saatten beri oyundayım

Bu hatayı bilen warmı ? :!!&%&!

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
GARMONSU demiş ki:

- Resim Silinmiş.
yapacagın su pro yu paylasan arkadas + olarak bı lınk daha vermıs onu ındır pc ye kur oluyo aynısı bndede oldu ole yaptım...

Kemalist demiş ki:
cenkay demiş ki:
xD siz bunları insanlık içinmi yapıldığını sanionuz 59 lwl blader full sos
Loader den gitti xD
ben bole seyleri cok bilirim....
kasarsin kasarsin bi calarlar o hissi bidaha unutamssın
indirmeden once Komt larina bakin...
onunuze gelen her prg rami indirmeyin
zaten 59 level charın için programcılar tutup o kadar uğraşıp program yapıyorlar :mrgreen:
:P :mrgreen:

restyh demiş ki:
GARMONSU demiş ki:

- Resim Silinmiş.
yapacagın su pro yu paylasan arkadas + olarak bı lınk daha vermıs onu ındır pc ye kur oluyo aynısı bndede oldu ole yaptım...
Oldu çok teşekkürler 3dakika bile sürmedi girmesi çok hızlı deniyor birde çarın gözükmesi dahada + bi olay zaten günlerce deneyip giremediğim charıma giriorm artık çok tşkler konuyu paylaşan ve yardım eden arkadaşlara :buddha: :D

3 tane açtık ya hani birine girdiği zaman 2 sini kapatsak sorun olurmu yani sn demişsin ya kapatmayın dc yer diye acil cvp ltfn

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt