Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cenkay demiş ki:
Kemalist demiş ki:
cenkay demiş ki:
xD siz bunları insanlık içinmi yapıldığını sanionuz 59 lwl blader full sos
Loader den gitti xD
ben bole seyleri cok bilirim....
kasarsin kasarsin bi calarlar o hissi bidaha unutamssın
indirmeden once Komt larina bakin...
onunuze gelen her prg rami indirmeyin
zaten 59 level charın için programcılar tutup o kadar uğraşıp program yapıyorlar :mrgreen:
yani tam olarak bilmedigin seyleri yazı yazma :coffee: :?
İyi o zaman teknik konuşalım , atıp tutmakla olmuyor. Bana git virüs tarama sonuçlarını getir . Md5 kullanarak kaynağını araştır ve virüs olduğunu tespit edip göster bana ?

Gösteremiyor musun ? O zaman tam olarak bilmediğin şeyleri yazma :wink1:

Belki sen çıkarlarından başka bir şey düşünmediğin için herkezi kendin gibi zannediyor olabilirsin lakin herkez senin gibi değil :wink1:

Çok güvenemiyorsanız her girişinizden sonra şifrenizi değiştirin en garanti yol olsun.

Stealth Lite diye bir botta vardı o da çalışabilir belki..

Ya bu return için illa normal mi girmek lazım.

ensarshow demiş ki:
bide o loading dolma yerınde genelde hep takılıyor hiç dolmıyor kalıyor öyle ?? caresi ??
Bende de oldu.

H@K@NCH3SS demiş ki:
Stealth Lite diye bir botta vardı o da çalışabilir belki..

Ya bu return için illa normal mi girmek lazım.

ensarshow demiş ki:
bide o loading dolma yerınde genelde hep takılıyor hiç dolmıyor kalıyor öyle ?? caresi ??
Bende de oldu.
Arkadaşım kapatırken charını towna bırakırsan returnu ayarlamana falan gerek kalmaz!

s.a beyler bana bir hata gelior swap to client e tikladigim zaman söle bi hata gelior : you need a method of return to use this feature . if you think this is a mistake, either teleport or relog.
yardim ederseniz sevinirim .

erci38 demiş ki:
s.a beyler bana bir hata gelior swap to client e tikladigim zaman söle bi hata gelior : you need a method of return to use this feature . if you think this is a mistake, either teleport or relog.
yardim ederseniz sevinirim .
Klasik Hatalar Ve Çözümleri ;

1-) You need a method of return to use this feature.If you thik this is a mistake,either teleport or relog.

Return Scroollar'ınızı bir araya toplayıp sayfa 1'de 1.sıranın 3.slotuna koymanız gerekmekte.
hatanın cozumu :thumbsup:

EmmaW

REWAN demiş ki:
Kardeş ler innamayın bu nun verdiği programa trojen olabilir charınızı calar. Emek hırsızı...
bu program zaten forumda mevcut... ayrıca ben indirdim tekrar tarattım hiç bişey yok bugün valla herculese pre varmış gibi girdim çıktım ayrıca başka sitelerde millet yalvarıor bende direk burayı işaret ediyorum :D

@erci38 oyuna normal gir inventorynin 1. sayfasının 1. sırasının 3. slotuna return scroll koy

valla kardeş daha 15 dk oldu girmedi serverler full her halde ama extralooba güveniyorum tş ler emekleriniz için.

valla kardeş ben yeni indirdim şuan 20 25 dk oldu daha girmedi 4 tane açtım hala bişey yok
ama umutluyum :) :D :D :D

EmmaW

servera göre değişiyor ama emin olun serverda tek bir boşluk olduğunda ilk siz girersiniz yada torque yi kullanan başka biri :D çünkü saniyede 4-5 kez deniyo :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt