GNR demiş ki:
Serverler arası takas gelmez inş. hicbir zmn zaten oyun bomb*k dahda batar türkler resmen talan eder ortalığı çekirge sürüsü gibi ever gelicekse hunter thief skilleri gelsin derim oyuna iyi heyecan gelir botlar mal mal kasmaya dvm eder harbi playerda tadını çıkarır
up :thumbsup:

evet arkadaşlar

çok sıkı durun

knighttaki karakterler sroya taşıncak !!

extraloob farkı !!

yaf onu bunu bıraksınlar item yansıtma olayını yapsınlar CABAL daki gibi :lol:

GNR

rank8
Serverlar arası transfer gelicekse transferden once bi yabancı dil sınavı olursa iyi olur en az türkün oldugu servere geçilebilir ^^ ama inş. joymaxın aklına bile gelmez bu geçiş meselesi

Öyle kafasına göre herkes serwer değiştiremez ama bence ağır bir mebla öderler. Bu arada yine ilk olarak exl muck:

Yüklü mebla olucaktır vede belli serverler arasında olabilir diye düşünüyorum mesela ilk açılan 6 server arası vb. öyle en yeni serverlerde hemen eklenmez gibi geliyor yoksa oyunun tadı iyice bozulur.

Kitty

Ayh şaka gibi zönk zönk oha flan oldum yani inanamıyorm yaaa bnm arkadaşımın bana sp kastığı charim sizin serverlarda değildi ck üzülüyodm ama artık değiştirebilicz demek ki ayh şaka gibi ya :D hadi grupları kuruyoruz o zmn bu haberden sonra toplanmak şart ;D
bu arada bence level arttıkça astronomik rakamlara çıkar bence ücreti ya da yeni açılan serverlara geçmek için 1 ay kapalı olur bu kdr basit...

Kitty demiş ki:
Ayh şaka gibi zönk zönk oha flan oldum yani inanamıyorm yaaa bnm arkadaşımın bana sp kastığı charim sizin serverlarda değildi ck üzülüyodm ama artık değiştirebilicz demek ki ayh şaka gibi ya :D hadi grupları kuruyoruz o zmn bu haberden sonra toplanmak şart ;D
Fiyatları görmeden fazla heveslenmemek lazım Fundacığım :lol: :muck:

Serverlar arası karakter transferi gibi birşey gelirse bütün 90+ karakterlerimi çeyrek fiyatına satar bırakırım bu oyunu komple... :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şunu ezberleyin kuzum yeni serverlara geçiş yok ayrıca öyle zırt pırt geçişte yok 1 kere geçen 6 ay kalacak.

A

Anonymous

Guest
server degiştirmek falan yok bu gün itibari ile legend7 geldi bilgisi

Ksro üyelik alacam diye çırpınıyordum kaç gündür ama alamamıştım zaten diyordum arkadaşlara martta gelir diye ama epey renklenecek oyun silkroad çok değişecek zaten 110 la epey değişti 18 gün sonra göreceğiz artık nasıl bir hal alacak

Yukarı Alt