Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE /// LEGEND VII GELDİ

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

- Resim Silinmiş.

Daha önceden açmış olduğumuz Silkroad Online Legend VII Thief, Hunter Meslek Savaşı bölümümüz için lütfen tıklayınız.

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
server'lar arası karakter transferi ohannesss direk mavii'nin yanına uzarım paciye :P

EliteTurk

Aileden
Misalen premium server çıkartırlar bütün güçlü adamlar orada toplanır premiumu biten eski serverına atılır premium u tekrar aldığında transfer olduğu server a geçermiş.. İki dakikada bütün olayı çözdüm. makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:
Misalen premium server çıkartırlar bütün güçlü adamlar orada toplanır premiumu biten eski serverına atılır premium u tekrar aldığında transfer olduğu server a geçermiş.. İki dakikada bütün olayı çözdüm. makara:

öyle az para kazanırlar wow'da şöyle, 40euro veriyorsun istediğin server'a gidiyorsun ve orada 6 ay kalıyorsun sonra ister kal ister ayrıl sana kalmış birşey bu daha iyi muhtemelen böyle birşey olacak.

Saçma.
Adam full nova set&wep'lı charini yeni gelecek servera taşırsa,o server'ın ne anlamı kalır.
Böyle birşey ozon tabakasında açılmış deliğin kapanması gibi.

mantık nedir ? :D

yeni serverin ne anlamı kalır ?

eski serverların birinden alırız 100 tlye 110 char hoop yeni sw geçir mantık nedir arkadaşım ?

saganey demiş ki:
mantık nedir ? :D

yeni serverin ne anlamı kalır ?

eski serverların birinden alırız 100 tlye 110 char hoop yeni sw geçir mantık nedir arkadaşım ?
Adam haklı.
Aynen katılıyorum. :coffee:

Hayta35

Bilgiliyim
Eğer Olursa Ki 2-3 seneye anca olur bende askerden gelmıs olurum direk Caspian akanze butun 110 charlarım ile :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Server'lar arası transferde yeni severler yok ve her server olmayacak bazı servetlerden bazılarına geçiş sağlanacak.

Eğer böyle bişi olursa bu oyunu oynayanları sayısı bir elin parmaklarını geçmez

Arkadaşlar bu çok saçma bir şey. ve kesinlikle olma ihtimali yok. düşünsenize yeni bir server açılıyor ve ben 110 lvl olan karakterimi direk oraya taşıyorum... o zaman yeni bi server açmalarının ne anlamı kalırki

Yukarı Alt