senelerdır bu oyunu oynuyorum ve hep aynı tartısma oynuyorsan pre kullanmak zorundasın malesef joymax nasıl ayakta duracak :roll:

BeYZaDe demiş ki:
senelerdır bu oyunu oynuyorum ve hep aynı tartısma oynuyorsan pre kullanmak zorundasın malesef joymax nasıl ayakta duracak :roll:
O kadar para kazanıyorlar ve kaliteden bahsediyorlar. O zaman ellerini taşın altına koycaklar..
Artık serverlerin kapasitesini mi artırırlar yoksa silk fiyatlarını mı indirirler bilemem..
Çözüm çok. :think: :wink1:

bi ara hotan çıkışında bi 100lvl blade bi de 100 lvl bow görmüştüm bow char lightning el yakmasıyla blade chara dalıyodu tam kapı ağzında, tüm goldbotlar teker teker iniyodu, hotanda inanılmaz bi lag vardı ama yine de iyi olmuştu =)

birine nehire atacan sonra hepsi ardından atlacak :)
ama allah belalarını versin oyun zevk amacını aştı ticaret yalan dolan türkler bile birbirine düşman oluyor amacından saptı iyice..

O zamandan bu zamana serverde değişiklik olmamıştır, server hala aynı şekilde goldbotlara hizmet vermeye devam ediyor.

aslında silkroadı yıllık 5 yada 10 tl yapsalar vede ödenmeyince çar kalacak ancak sen oyuna giremeyeceksin

mesela bu yıl oynamayacaksın para yatırma ama çarın durucak para yatırmadığın süre oynamayacaksın
bu şekil daha fazla para kazanırlar.Ve de ufacık çocuklar şu oyuna girmez

Aile fotoğrafına benziyo :) Hatta sülalede denebilir yada aşiret azıttılar iyice

Yukarı Alt