JustIceStorm demiş ki:
gameguard oldugu sürece gold bot bot her zaman olacaktır çünki gameguard çok vasıfsız bir program gameguard yerine X-trap getirsinler botları görelim bakalım.
(Bu oyun botla kasmayı hak ediyor orası ayrı ama bu gold botlar çok fazla oldu.)

X-Trap: Izdırap olur onlar için :twisted:

Takımı
Besiktas
sucubaba123 demiş ki:
burda aslında joymaxa sövmeniz anlamsız.Adamlar o kadar guard &hackshıeld vs getirdi.açıklıyım hemen

kendinizi joymax şirketinin başına koyun her gün gold bot banlıyorsunuz ama ne hikmetse hergün tekrar coğalıyorlar ne yapardınız?bide üstüne saat başı tonlarca küfür iyiyorsunuz?

anlatmaya çalıştıgım asıl joymaxa değil bu botları oyuna sokanlara bu botların sahiplerine küfür etmeniz lazım
İp ban diye birşey var.

2.de bu resmi koyacaksın joymax yetkililerin önüne

"Açıkla lan!" diye bağıracaksın.Bunu yapmayı nekadar çok isterdim.. :buddha:

Pangea demiş ki:
sucubaba123 demiş ki:
burda aslında joymaxa sövmeniz anlamsız.Adamlar o kadar guard &hackshıeld vs getirdi.açıklıyım hemen

kendinizi joymax şirketinin başına koyun her gün gold bot banlıyorsunuz ama ne hikmetse hergün tekrar coğalıyorlar ne yapardınız?bide üstüne saat başı tonlarca küfür iyiyorsunuz?

anlatmaya çalıştıgım asıl joymaxa değil bu botları oyuna sokanlara bu botların sahiplerine küfür etmeniz lazım
İp ban diye birşey var.

2.de bu resmi koyacaksın joymax yetkililerin önüne

"Açıkla lan!" diye bağıracaksın.Bunu yapmayı nekadar çok isterdim.. :buddha:
En azından ExtraLoob.com Ailesi'nin görmesini istedim.
İp Ban'a kesinlikle katılıyorum ama bunların şöyle bir yolu var demekki.
Normal charları ban yer, sonra ders alırlarda kullanmazlar ama 1 üye demek o kadar para demek.
Adamlar üyelerini (paralarını) seviyor.

Bu arada Server Tibet..

Aslında ben ne yapıcağımı biliyorum, giricem "Silkroad Online" sitesine hemen bu resmi upload edicem sayfaya..
Alın size haftanın resmi diyicem.
Bu kadar basit.

hayatımda gördüğüm en güzel görüntü gold fiyatları ucuzlucak sevinsenize nese: nese: nese: nese: nese: nese: makara: makara: makara: makara: makara:

Ben Joymaxın Yerinde Olsum Bütün Bu Botları Banlayıp Joymax Üyelik Alımını Bi Süre Durdururum.

Çözüm kolay aslında.Joymax bot ve gold satımlarını kendi yapsın legalleştirsin.İllegal bot kullananlara sınırsız ban atılsın zaten düzelir 1-2 aya :P

Trezeguet demiş ki:
Çözüm kolay aslında.Joymax bot ve gold satımlarını kendi yapsın legalleştirsin.İllegal bot kullananlara sınırsız ban atılsın zaten düzelir 1-2 aya :P
Bota tamamiyle karşılar, legal yoldan olsa bile bunu kabul edceklerini veya böyle bir proje gerçekleştiricekleri bence hayal gibi.. :coffee:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
JustIceStorm demiş ki:
gameguard oldugu sürece gold bot bot her zaman olacaktır çünki gameguard çok vasıfsız bir program gameguard yerine X-trap getirsinler botları görelim bakalım.
(Bu oyun botla kasmayı hak ediyor orası ayrı ama bu gold botlar çok fazla oldu.)

X-Trap: Izdırap olur onlar için :twisted:
+1 :thumbsup:

sucubaba123 demiş ki:

aslında Dava açma hakları yokmu?
bu oyun onların ticareti
GoldBot u üreten ve kullananlara dava açabilirler(en azından ben öyle biliyorum)

SubZeroCeko demiş ki:
sucubaba123 demiş ki:

aslında Dava açma hakları yokmu?
bu oyun onların ticareti
GoldBot u üreten ve kullananlara dava açabilirler(en azından ben öyle biliyorum)
Hangi birine açıpda hangi biriyle uğraşıcaklar ki.
Bunlar tek bir firma değil, onlarca hatta yüzlerce firma..
Sanmıyorum uğraşıcaklarını.

uğraşmazlar o kadar da kötü değil bu durum onlar için hatta işine gelmiyor değil...

cagdassagbas33 demiş ki:
uğraşmazlar o kadar da kötü değil bu durum onlar için hatta işine gelmiyor değil...
Doğruya doğru şimdi adamların işine geliyor.
Şimdi serverler boş olsa ben eminimki silk satışları yarıya inicek %50 kar azalıcak.
Adım gibi eminim. :coffee:

İşine gelir goldbotlar. Goldbotlar olmasa server dolmasa kim alıcak premiumu?

Yukarı Alt